Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 16.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема какво е това?нови  
Автор ..... ()
Публикувано17.12.01 14:09



човекът, в когото съм влюбена / и той го знае/, преди два дни ми каза, че съм невероятна, че е много щастлив, че ме е срещнал, че съм му много ценна приятелка. тези думи ме сдухаха, макар че през цялото време /бяхме на едно коледно парти/ само ме прегръщаше и ме целуваше. по принцип е доста сдържан и поведението му беше необяснимо за всички негови приятели. забавлявахме се адски много. когато се разделяхме, той ми каза, че ме обича и ме целуна. аме ме целуна така, че изтрезнях буквално за 2 минути.
не знам какво да мисля след тази вечер, в която той постоянно беше плътно до мен. в смисъл - наистина сме много, ама много добри приятели, но тази целувка на раздяла...
сега съвсем съм се оплела, защото не знам какво да правя.
а, на всичкото отгоре си има приятека, с която се разделя вече 3 месеца...

по-надолу съм описала началото на всичко



Тема Re: началотонови [re: .....]  
Автор ..... ()
Публикувано17.12.01 14:09



е, този път не мога да разбера за какво става дума. наистина.
ТОЙ е страхотен. познаваме се от половин година, от 1 месец започнахме да се опознаваме - излизаме на кино, чуваме се по телефона, дърдорехме си по цели нощи...
все едни такива хубави неща, които ме карат сутрин да ставам с желание от леглото, да отивам ухилена на работа и да бъда хубава не само заради себе си - аз по принцип съм леко егоистична и се стремя преди всичко аз да се харесвам /например/.
от 2 седмици този човек не знае на кой свят се намира. затрупан е с проблеми. естествено - лични. не може да се раздели с приятелката си, която не обича, която го използва и за която е сигурен, че не е ТЯ. не е.
обаче драмата, която съпътсва всяка една раздяла на него му се отразява със страшна сила. макар да знае, че тази жена само го е използвала - красавица с нагло поведение и безобразен характер. поредната жена, която се среми към парите му.
той не говори за това, но явно драмите и сцените, които се разиграват, са невероятно режисирани.
О.К. - няма лошо в това една жена да знае какво иска.
Но ТОЙ се е смачкал тотално - не спи, не се храни. единствено работи денонощно и от време на време се кара с онази жена.
беше стигнал до там, че е зверски болен -бронхит, а не искаше дори да пие лекарства. наложи се аз да хукна по аптеките и по нощите/за да ги занеса/, за да се излекува той.
междувременно аз, която в желанието си да бъда искрена, съвсем по детски си признах за чувствата, които имам към него. искрено, наивно, но тогава не мислех изобщо -седнах и го написах.
той още не го е прочел, макар да знае, че има mail. Суеверието ми е стигнало дотам, че си мисля, че съдбата просто дава знак - да изчакам и че той ще го прочете, когато е готов за него.
виждахме се в моя офис през последните 2 дни, но по работа.
направих шибаната грешка да му отделя внимание, повече от необходимото. днес се видяхме и той предложи в офиса да се пази лека дистанция. причината е, че колегите ми могат да направят нещо и на мен, и на него. има резон, не споря.
но ме заболя. прав беше, че го каза, но все пак...аз не се страхувам от подобно нещо, той обаче...
заради депресията си той не се вижда с никого, не се обажда на никого.
а аз много се тревожа. изпдала съм в такива състояния и знам колко е трудно. притеснвам се за него и съответно тази тъга ми се отразила и на мен - на спя, не се храня, непрекъснато мисля как е той.
спрях да го търся. от една страна искам да усети някаква подкрепа, защото наистина му е много тежко. от друго страна знам, че не е редно да се намесвам.
в петък ще се видим. пак по работа.
във вторник имам рожден ден и ще ходим някъде - с него и с още 2 души.
въпреки силната си интуиция, която никога не ме е предавала, сега не знам какво става.
от една страна усещам, че ме харесва, че му е приятно с мен, позоволява си да ми разкрива прекалено съкровени неща от живота си.
от друга страна, може би иска да е сам...може би чашата с нерви е преляла и вече не вярва на жените...
уфр, извинявайте, зверски се обърках...



Тема въпроси-отговоринови [re: .....]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано17.12.01 14:22



защо не може да се раздели с приятелката си, която не обича и го използва? не мога да разбера как така на някой му правят нещо? ами че, не си ли го прави сам той бе?! кой допуска да му се случва това, да го използват? той!тоя май е образец от моята тема!
ама стига бе, тоя е абсолютният от моята тема! всичко това е онова, за което аз писах, не ми харесва тая история, не знам как да ти го напиша, колкото повече ти се приближаваш до него, толкова повече той се прави на дърво, а и онова със старата приятелка не ми изглежда много чисто... не ми харесва...

***


Тема Re: какво е това?нови [re: .....]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано17.12.01 14:28



един мъж да не може да скъса с една жена?
какъв е този мъж......какво е това чудо.....
супермен!
или иска 2 броя гаджета?
интересното сега е другото обаче.
а то е следното :
на нова година как ще постъпи супермена.
с коя от двете дами ще бъде?
или половината вечер с едната а другата половина с другата.......

Редактирано от caliostro на 17.12.01 14:31.



Тема Re: въпроси-отговоринови [re: Kalinski]  
Автор ..... ()
Публикувано17.12.01 14:29



защо, по дяволите, се държи така с мен тогава? защо ми кава, че с него сме като две капки вода, че говорим на един език? защо ме целуна така?
хей това не разбирам...
а за приятелката му - знам какво е. звучи гадно и сега съжалявам за постъпката си, но аз излизах, дори живях с един човек 2 години, като последните 8 месеца всеки ден си казвах: "След 1 седмица ще му кажа, че няма смисъл да сме заедно"...
трудно е, наистина е трудна да се разделиш с някого.
не това ме терзае. просто не мога да си обясня какво изпитва той към мен. и защо се държи така, след като знае, че го обичам безкрайно много...
в смисъл, ако нямам чувства към някого, пазя много оляма дистанция, за да не го наранявам с присъствието си...



Тема Re: какво е това?нови [re: caliostro]  
Автор ..... ()
Публикувано17.12.01 14:30



нее, не е такъв. познавам го.

а на до Нова Година има зверски много време. Най-вероятно ще сме всички заедно, човече:)))))
не се шегувам. просто сме от една компания. тогава дори и да е с нея, поведението му би могло да ми покаже много...

Редактирано от ..... на 17.12.01 14:33.



Тема Re: какво е това?нови [re: .....]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано17.12.01 14:34



ок!
а на нова година ?
как ще постъпи тогава?
питам защото ги знам тия етюди



Тема Re: въпроси-отговоринови [re: .....]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано17.12.01 14:35



няма по красива и прекрасна гледка от това да гледаш как 2 влюбени жени в един мъж се надбягват.
това е един от малкото случай когато дамите се стараят и са неудържими...



Тема Re: какво е това?нови [re: caliostro]  
Автор ..... ()
Публикувано17.12.01 14:38



ми не знам, да ти кажа. ако се държи с мен приятелски пред нея, значи няма нужда да се меся където не ми е работа.
но ако има лека скованост, хм...
знам ли, може и да греша.



Тема Re: въпроси-отговоринови [re: caliostro]  
Автор ..... ()
Публикувано17.12.01 14:37



с една разлика - тук има само 1 влюбена в него жена. другата е влюбена в парите му. бивша стритийзьорка и барманка от 7 години.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.