Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 24.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: какво е това?нови [re: .....]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано17.12.01 14:43



я го натисни по въпроса за нова година.....
това е възловият момент!

изтръскай го сега по коледа по базари и магазини....
аааааааааааааа няма скованост......
репликите са други!
-сега не съм добре
-имам много работа
-ще видим по късно
-ще се разберем
-за къде да бързаме..........
.............

тоя етюд не го ли знаеш?
еееееееееееееееее
това е класиката в жанра!



Тема ами това енови [re: .....]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано17.12.01 14:50



и аз си мислех, че хората реагират така, както реагирам аз, ама на, не е верно, ама хич даже и аз си мисля, че когато допускаш някого близо до себе си, не само от физическа гледна точка, а и от психологическа, това за сливането на душите и умовете, еднаквите вълни и разбиране като по телепатия, и характери едно към едно и не знам си там още какво сливане, та, допуснеш ли някой по целия този начин до себе си, значи ти харесва, обаче изненадващо за допуснатия, този, който те е допуснал така до себе си, започва да ти поставя условия на поведение и да те отблъсква фино, дори може и прогноза на връзката ви да направи и тя много ще прилича на предишната, ти не заслужаваш заблуди, а и да го попиташ, той, бас ловя, няма да ти каже своята позиция, защото няма такава или защото го е страх да има такава, ще ти каже, че не иска да се разделяте, обаче поведението му ще си остане със същите тези условия! Аз много искам някой да може да прозре изхода от този омагьосан кръг! И ти, и аз така, започваме да се доказваме себеотрицателно, виждаме че нещата стават още по-капризни и тогава почва голямата тънко-психологическа игра на ненатрапчиво доказване, обаче... остава мъглата на неговите чувства, дали ще успееш ти да ги осветлиш, ТИ да осветлиш НЕГОВИТЕ чувства и дали това няма да стане твърде късно... ако съм излязла от ситуацията, ме поправи, аз малко се развълнувах

***


Тема Re: какво е това?нови [re: caliostro]  
Автор ..... ()
Публикувано17.12.01 14:51



:))))))))
ЧЕ как да не ги знам тези реплики - колко често са ме спасявали и мен....
но виж - тук наистина става дума за двама души, които наистина си приличат - ние мислим еднакво, говорим по един и същи начин, харесваме едно и също, взимаме си думите от устите сякаш...дори апартаментите ни си приличат като обзавеждане.
и когато чувам от него думите: имам много работа, аз знам, че наистина има много работа, защото е тотален работохолик, както и аз.
ето ти един пример. в събота, след цялата тази потресаваща история, му се обадих. и той се държа много хладно. аз се сдухах зверски. 20 минути по-късно той ми се обади, за да се извини и да ми каже, че не е могъл да говори с мен, а е нямало начин да ми го каже...ясно с кого е бил. ми ако нямаше някакви чувства към мен, а само приятелски, едва ли щеше да се държи като дърво...
разбираш ли... някак си цялата история е една такава странна...

Редактирано от ..... на 17.12.01 14:52.



Тема Re: какво е това?нови [re: .....]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано17.12.01 14:55



щом има дървен материал тя работата ти е ясна нали?
става дървена история.....



Тема Re: ами това енови [re: Kalinski]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано17.12.01 14:56



калински!
ти май забравяш за оная игра:
двама са малко трима са много!



Тема Re: какво е това?нови [re: caliostro]  
Автор ..... ()
Публикувано17.12.01 14:58



пич, и Пинокио е бил дърво в началото. после е имало happy end. знам ли... може би си прав. сигурно си прав. и все пак...
странно е. много е странно всичко.



Тема Re: ами това енови [re: Kalinski]  
Автор ..... ()
Публикувано17.12.01 15:05



и сега какво?
много е объркано всичко, да му се невиди



Тема Re: какво е това?нови [re: .....]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано17.12.01 15:07



не искам да ти развалям магията изобщо....
но нещата са толкова прозаични че няма накъде.
направо са си стандартно изпълнение.
но вие жениете ги гледате с други очи.
ако една ябълка я разрежеш на 4 парчета си остава една ябълка.
а при теб е 1+1+1=3
или някой излиза от играта или с другата дама сте абонати.
може стане 1+1+1+1=4
или 1+1=2
вкарваш го в спиралата(вихрушката) по празниците и ще видиш как стоят нещата.
поне сега имаш удобен момент да разбереш кое действие следва....



Тема Re: ами това енови [re: .....]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано17.12.01 15:08



е ти какво очакваш ?
как да ти обясни друга жена а?
ми то са души,то са погледи,въздишки........
сложно само изглежда но не е!



Тема пак тованови [re: .....]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано17.12.01 15:08



Той не може да си позволи да бъде обичан!
Защо?
Защото е объркан той, защото го е страх историята да не се повтори, защото не вярва в теб, защото не иска нищо такова, защото, колкото и да си приличате във всяко отношение, не си ТИ тази... онази... а бе лафа за истинската, друго нещо има ли?
Обаче, що не те светне как стоят точно нещата, а, е това е най-шибаното в цялата работа!!! Ми цяла тема посветих на неговия раздел!!!

***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.