Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 23.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: ® Anima ®]  
Автор Ariella ()
Публикувано19.12.01 17:33



и аз имам...и знам, че става..понякога..дори мисля и че знам защо не става понякога..но исках да ви чуя и вас..
то е ясно, че не може с всеки..но не ти ли се е случвало- толкова да искаш да се сприятелиш с някого..а той да те отбягва..а ти го харесваш като човек, и си добричък, и всичко..а той не ще и не ще..
или пък другия случай- теб те харесват, и човека си е ОК, обаче не се получава нещо- не можеш да се насилиш..
е за такива случаи говорех..



Тема Re: е това за нуждата ми се иска да си гонови [re: Kalinski]  
Автор Ariella ()
Публикувано19.12.01 17:39



и утре е ден и става за "чоплене"..
успех с ВиК-то..
а майстора някой симпатяга ли е??



Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: Ariella]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано19.12.01 19:40



Абе и аз бих "влязъл в мозъка" на такъв ... такъв ... слаби са ми думичките, слабиии ...
Даже бих му клъцнал кратуната и ще го извадя мозъчето - да го разгледам от близо.
Мдааа ...

Запознах се в НДК (покрай последните избори) с една дама, която се представи като "политически психолог", а и такава си беше жената. На всичкото отгоре първото й име съвпада с твоето :) Много приятна дама, между другото. Та (не знам защо) през цялото време я идентифицирах мислено с тебе :) Даже й подхвърлих нещо за "форумите на Дирчето" - ама не захапа жената. И сега изведнъж реших да стрелям още веднъж, като основание ми даде и темата ти за Светлана ...
Виж колко съм откровен с тебе :)))




Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано19.12.01 21:41



Хех... Мани ги (ни) тях (нас), безнадежден случай :-) Имаше един циркулиращ е-мейл за програмиста и какво му трябва. За жена май не се споменаваше Ама за вече женените такива, които познавам, само добри неща мога да кажа де... просто липса на достатъчно опит, предполагам Хихихи! Ама са душички! Аз всъщност, почти винаги на такива попадам... и сме грахчета от една и съща шушулка... от един дол дренки, демек :-)

И ако се наложи да застанеш на трамвайната спирка... идеалите им гледай!


What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 19.12.01 21:40.



Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: LeoS]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано19.12.01 22:01



Тук в клубовете срещнах и хора, на които мога да разчитам винаги. Просто мога. И те на мен. Така че... нетът е само място за намиране един друг. Нетът е повод. А причината... ние си я знаем всички.
И после - много е вероятно приятелството никога да не се загуби. И усещането за личност, което придобивам от нета, не е фантомно. То се потвърди когато срещнах хората... Случвало ми се е и да се разплача пред тях... Но моментът на първата среща наистина е ... вълшебен! Обожавам първите срещи ... след контакт в нета. Адреналин на max Е... само с някои де, естествено. Не с всички. Но с тях е най-интересно, и ... какви неща стават после... Неща един път!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: LeoS]  
Автор Ariella ()
Публикувано19.12.01 22:17



аз не съм тя..но се сещам за коя дама говориш..
аз съм много по- млада..
и сега да не вземеш да си промениш отношението към мен??
аз съм и много по- умничка..

и въобще....аз съм злато ненагледно...



Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано19.12.01 22:21



на трамвайната спирка??(заради приказката, че трамвай не се гони ли??)
само не компии!!!!!нееееееееееее...не мога да го деля с компютъра му..не става..



Тема Re: Пък още по-интересно ми е:))))))нови [re: Kalinski]  
Автор fractal (гола вОда)
Публикувано19.12.01 22:29



идеалната комуникация винаги е без думи... в думите има и смисъл



Тема Re: "My Name Is"нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор fractal (гола вОда)
Публикувано19.12.01 22:34



Здравей!

искреност. Тя е приятел за всеки, и всеки става приятел с искрените...

но не може да си приятел със всички и през цялото време... и с препиване от искреност може да се прекали!

Искрящо Наздраве!!

[iТова приятелство не може да се пречупи от действителността, защото между тях остава винаги да съществува енергията на искреността...



Тема Re: после...нови [re: Kalinski]  
Автор fractal (гола вОда)
Публикувано19.12.01 22:37



Още един въпрос без отговор?

да се пробвам и в тази риторика/риторичност... :)

реалното пречи много, мдаа... това е котва, багаж който носим на гръб, и не можем да се отпуснем... когато успеем, вече няма да пречи...

Привет Калинскии!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.