Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 03.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема говориш на мен, после пък на фрактал...нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано19.12.01 16:40



а аз мисля, че не отговаряш на мен, защото аз никъде не казах, че от тук не може да започне едно приятелство, а казах, че има разлика между приятелство тук и приятелство в реалията, интересно е, дали познанство от тук, усещано като възможно реално приятелство, може да бъде такова, реално приятелство, но там е работата, че всичко е възможно и че рецепти за взаимоотношенията няма, готиното е, че тук имаш огромен избор, големи възможности за създаване на контакти, а какво ще правиш после, зависи само от хората, написах, че тук пречки за виртуално приятелство няма, но какво става с реалното и как то после влияе, т.е. променя, виртуалното, не пречи ли реалното на виртуалното?

***


Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: LeoS]  
Автор Лъчeзapнa (съзнание)
Публикувано19.12.01 16:50



Ай гепи тогаз !
/въх, тоя нет - никва ма няма в търсенето ;) сещаш ли съ как са прай кръвно братство - е такова ми е ръкостискането, уф (капчици пот от ровчене за изобразяюща that картинка) - ама без да пускаме кръв, аре ся... /

...позволи да се родя отново!
Амин!


Тема Re: говориш на мен, после пък на фрактал...нови [re: Kalinski]  
Автор Лъчeзapнa (съзнание)
Публикувано19.12.01 16:55



на теб, ва! на теб
ти ма бръчна да го кажа... с нещо от всичкото изречено и преразказано отново специално за мен (трогната съм )




______
дзвинявай, че съ редактирам, ама тва 'бе' хич не ти отива :)


...позволи да се родя отново!
Амин!

Редактирано от Лъчeзapнa на 19.12.01 17:00.



Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: Sense]  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано19.12.01 16:58



Имам две трайни приятелства - вече от няколко години.
И защо да не може да се изграждат ?
Човек създава приятелства, ако е способен на тях - така мисля.

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема не ми се трогвай толкова много,нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано19.12.01 17:04



че ще те заобичам

***


Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: LeoS]  
Автор Ariella ()
Публикувано19.12.01 17:13



не..какво е "политическа психология"??
/защото пуснах темата за Гебрева ли?/
аз просто обичам да си мисля по този начин..какъв човек би направил нещо..
причнно- следствени връзки..на теб не ти ли е интересно??гледал ли си "Профайлър"??е, там малко е попресилено, заради шоуто..обаче това е истинската детективска работа..психологията на престъпника..всичко друго е само техника..имат вече такива методи криминалистите, че като че ли са забравили да мислят..аз не си падам много по криминална литература и филми..но навремето (като дете) направо бях запленена от Авакум Захов, от героите на Агата Кристи (Поаро с неговите "малки сиви клетчици")...от Шерлок Холмс..:-)) в престъплението има много повече психология, отколкото си мислят хората..и мисленето по това "защо" -дава повече от веществените доказателства..те са за пред съда..абе, интересно ми е сега, не мога да си изкривя душата :-)) мечтаех си да отида да работя във ФБР..
а и това не се отнася само за престъпленията, разбира се..а за всеки акт, дейност..какво са мотивите, какво го е подтикнало да го извърши, символ на какво е това ??и т.н..
ето и сега- един път с киселина е екзотика, втория път - вече става тенденция..ако има и трети- ще е вече сериино..и там някъде си живее този човек, който го извършва или поръчва..най- вероятно изглежда съвсем нормален..но в главата му е ад..не ти ли е интересно да "влезеш в мозъка му".. да разбереш мислите му..или аз не съм в ред, че ми е интересно това :-))



Тема Re: Пък още по-интересно ми е:))))))нови [re: Kalinski]  
Автор Ariella ()
Публикувано19.12.01 17:19



да :-) идеалното приятелство...ама като и аз не знам какво е??
- да контактуваме само когато имаме нужда от това..
(ако единият има нужда- другият да контактува само заради нуждата му, а не заради своята )
- да няма изисквания, сърдене, контрол..
- да има взаимен интерес и харесване на другия като човек, като личност..
-да има общи (сходни) интереси и разбирания за света, живота, смисъла..
- да има взаимно обогатяване, а не взаимно ограбване..

нещо такова, мисля..



Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: LeoS]  
Автор Ariella ()
Публикувано19.12.01 17:21



не съм песимист , значи сигурно не съм разбрала какво означава въпроса ти "женен мъж блъскал ли го е трамвай?"..



Тема Re: и за семейството ...нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Ariella ()
Публикувано19.12.01 17:27



да, само за начало..много по- добър старт ми се струва от това да се запознаете в някоя дискотека, където не можете да си чуете имената, да обърнете по 2-3 джина и да се метнете в леглото..

ама стига с тия семейства, че ще взема да се замислям за брак, а нали дадох обет за безбрачие..



Тема е това за нуждата ми се иска да си гонови [re: Ariella]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано19.12.01 17:31



поговорим, обаче вече нямам време, отивам да правя ВиК ремонт, иначе с другото съм съгласна на кратък поглед или преглед, но нуждата може да я почопля утре

***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.