Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:09 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Не, не!нови [re: fractal]  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано20.12.01 19:08



Фрактааааааааааааааал,
къде ти е фракталното изображение, в което
бях влюбена ..... моля теееееееееее сложи го
моля те, рожбе, ех че ми пълнеше душата с него..
и този ник ти го обичам най-много.

ЧАЙ, или сутрешно кафе ще пиеш не знам, но помисли
за моите очи, обещай ми ...

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Не, не!нови [re: BИ]  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано20.12.01 19:11



Ви, скъпата крайно време е да загасиш компа
и да спреш сравненията.

Живота иска своето, а компа - нищо - само
клик клик клик и клик

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Прие- мам те,нови [re: Kpъr]  
Автор Ariella ()
Публикувано20.12.01 19:12



да

и сега, след като се "обяснихме" в приятелство с теб и Калински, нека се заемем делово..с нещо..с каквото и да е..



п.с. грешките нямат значение..



Тема "мисля че разбирам от приятелство.. "нови [re: Ariella]  
Автор Alexcaндpa (съзнание)
Публикувано20.12.01 19:15



Мисля, че засегна леко един въпрос... макар темата ти да набъбна много, ще споделя...

Понякога истинският приятел не помага според както сам си решил? Какво имам предвид?!
Ти искаш нещо и приятелят трябва да помогне, макар в неговите очи това да е самоубийство . Всъщност, май няма да мога да обясня....... Абе има конкретен случай - нека него да опиша.

Една девойка иска да заминава в Щатите, дали са й зелена карта... малко се разполага в повече с пари, които няма откъде да върне много-много. Поискала е заем от 'приятелката' преди време. Той е даден. Тези пари обаче не са и на приятелката, ами са някакви оборотни, които са в застой за известно време - могат да се вземат и да се върнат след някое време тоест.
Девойката е стъпила горе-долу на крака с тях, намерила си е хубава работа... постепенно се оправя. Обаче! Пристига известието, че е получила зелена карта. Отново й трябват пари. Не е върнала онези предишните още, но ... няма как. Приятелката? Има някакви там в касичката, нооо... те не са нейни, тя отговаря за тях и знае, че девойката няма да може да ги върне скоро. Най-вероятно тя самата ще трябва да отделя, за да го направи, ако се наложи да влязат по предназначение. Има възможност и да ги даде, но каква преценка ще направи?? На пръв поглед това е отказ да помогнеш на приятел, когато възможност има?! Тогава ти не си приятел .

Ама това нямаше общо много с първоначалната ми идея за самоубийството :)
Има случаи също, когато искаш от каприз... (вече не визирам гореописания случай) някакъв много силен ... каприз . Уж е много важно, но колко е важно всъщност? Или наистина имаш ли право да се сърдиш ако не могат да ти помогнат? Не мисля...
Просто искам да кажа, че понякога е много по-приятелска постъпка и да не угодиш на искане - това са частни случаи обаче. И рискуваш да загубиш някого, но пък 'енергията на искреността' остава и е важно! Част от обучението ни е дори да загубим приятел... а не го и губим всъщност.....


такива ми ти работи...

Научи ме чуждата вина да не приема за своя невинност!


Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: Ariella]  
Автор rina (roza)
Публикувано20.12.01 19:15



Eklesiast ..slunce tam se namira tova ..dylgi4ko e no..shtom trjabva



Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: ® Anima ®]  
Автор Ariella ()
Публикувано20.12.01 19:20



много ангажименти поемаш..а добрият началник е добър, защото умее да преразпредели задълженията в/у подчинените си..

пуста дева..най- трудно и е да го "удари през просото"..
обаче с повечко напъване- става почти като импулсивно..

приятна вечер..и си почини малко..



Тема Re: "мисля че разбирам от приятелство.. "нови [re: Alexcaндpa]  
Автор fractal (гола вОда)
Публикувано20.12.01 19:38



приятел чрез пари не се познава...



Тема Re: "мисля че разбирам от приятелство.. "нови [re: fractal]  
Автор Alexcaндpa (съзнание)
Публикувано20.12.01 19:45



не става въпрос за парите!!!! а за помощта

Научи ме чуждата вина да не приема за своя невинност!


Тема Re: "мисля че разбирам от приятелство.. "нови [re: Alexcaндpa]  
Автор fractal (гола вОда)
Публикувано20.12.01 19:52



да, но дали и парите го знаят това? Парите си имат свои идеи, какво е важното в живота, и се изпаряват бързичко от хората които не им споделят идеите...

От приятел/ката/, може да поиска помощ... взима парите, на доверие.

Но, не би трябвало, от друг човек да зависи дали е важно да имаш възможност да ходиш в чужбина, дали имаш или не капризи, и въобще какъв човек си...

Който е приятел, само ще даде, за друго няма да мисли...



Тема Re: Не, не!нови [re: ® Anima ®]  
Автор fractal (гола вОда)
Публикувано20.12.01 19:56



Привет!!!

кафе, мерси :)


мисля, мисляяяяя...
все още не спирам да мисля :)


пожелавам ти всичкото време, и то с хората които обичаш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.