Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 16.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: ФЕМИНИЗЪМ e neshto drygoнови [re: OPY]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано11.12.01 21:50



OPY-иииииии!
Хех... ма няма ли автоматични самобръсначки или то викаш, си е цял ритуал с крема, пяната и т.н?

Каравеловия дали се е бръснал изобщо? хех! :-))))))))))

И какво ти кафе... нещо друго се бяхме разбрали в тоя клуб ама...

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Хм,нови [re: nbb]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано12.12.01 00:12



А на мен нещо ми говори, че си била късметлийка - не са ти тровили живота, та не знаеш как стоят нещата отвътре ...



Тема Re: ФЕМИНИЗЪМ И М У Л Енови [re: Selesta]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано12.12.01 00:17



Някой те отрязал ... Кви са тия глупости бе ? Ти да не си хартия, да те режат както си искат ?! Щото някой казал нещо си, не значи да се съобразяваш с него !!!



Тема Re: ФЕМИНИЗЪМ e neshto drygoнови [re: BИ]  
Автор 4eHe (diverse lot)
Публикувано12.12.01 00:20



Karavelov se vrashta, kato stane vreme za ymirane. Taka e s pove4eto svestni v Koprivshtica...

Ne razbrax koga i kade e Christmas Party ? I za koj da si nosja rajber..ili kakvo beshe tam coffee-to

To wire machines is a job. To connect people is an art.


Тема Re: ФЕМИНИЗЪМ e neshto drygoнови [re: 4eHe]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано12.12.01 00:35



Ми нали ти казах... у шефа около рулетката... на 21-ви :-)
Шефа поръча таксита за който иска след партито! Хах! За сметка на фирмата :-) А аз живея в друг град! Пак се уредих :-)))
Райбери няма да има на офис партито. Само ... след това на частното, хих!

То иначе... хм, ако всеки си носеше райберче... хих! Кафето щеше да има вкус на Heavy Metal. Предпочитам го не с райбер, а със захар

Привет!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: ФЕМИНИЗЪМ e neshto drygoнови [re: BИ]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано12.12.01 00:35







Тема Re: ...нови [re: ® Anima ®]  
Автор BлaK (непознат )
Публикувано12.12.01 09:44



Здравей,
направо ме размаза. Пиша ти със сълзи на очите/не се шегувам/.
Колко много мъка и ярост си насъбрала!
Бих се съгласил с всичко написано от теб, ако приемех за вярна твоята теза, че мъжете и жените са равни по своята същност и природа. Но според мен това не е така. И тъй като обосновката е много дълга, а и това, че не съм много добър в излагането на мислите си ме кара да ти предложа да прочетеш две книги: "Мъжете са от Марс, жените от Венера" от Джон Грей и "Жената в бяло и черно", авторът в момента не го помня, но винаги мога да ти го дам.
Все пак с две думи: Няма чисти мъже и чисти жени, или ако ги има, то те са изключения. Всеки съдържа в себе си част от другия пол, естествено в различни пропорции. Иначе мъжете в основната си част сме надути пуяци, които се стремим да прикрием по всевъзможни начини нашата естествено предопределена слабост спрямо вас, независимо дали го съзнаваме или не.
И тия от вас, които го съзнават печелят, тъй като мъжът може да бъде "победен" най- лесно и бързо с женствеността, а не като се използват неговите "техники"!!
Благодаря ти още веднъж за твоето откровение!



Тема Че съм късметлийканови [re: Well]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.12.01 13:19



е ясно. Но знаеш ли още колко мои приятелки имат такива съпрузи като моя ? За това си мисля, че това зависи донякъде и от двамата. Е, не мога да отрека и ролята на семейството на съпруга ми, в което няма деление на мъжка и женска работа, а всеки върши това, което има възможност в момента. Бях изумена, когато отидох да живея у тях. Последният, който яде, измива чиниите на всички. Такова чудо в моето семейство нямаше, това си беше женска работа, а и май повечето работи вкъщи бяха такива. Аз постепенно го отучих от доста полезни навици, но това си е моя грешка. Въпреки че придобитото с години не може толкова бързо да изчезне. Винаги когато се прибере от работа пита дали имам нужда от помощ.
Така че, ако искаш да се отнасят към тебе като към съкровище, явно трябва да бъдеш такова.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: ...нови [re: BлaK]  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано12.12.01 16:47



Не исках така да те размажа - това е действителноста...
А книжката "Мъжете са от Марс, жените от Венера" съм я чела
и знаеш ли какво беше %E

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Ееееенови [re: ® Anima ®]  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано12.12.01 16:55



това, ако е нет !!!
Орязало най-интересното - мнението ми за книгата.
Та като четох книгата ми направи впечатление, че постоянно
се ръсят съвети как жената да подхожда към мъжа, как да се
съобразява с него и... т.н. и не разбрах каде са препоръките
за мъжете - как да се отнасят към жените?
Ти помниш ли поне една от там ?

Привет на пишещото кралско войнство тук



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.