Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 23.09.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: ...нови [re: ® Anima ®]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано11.12.01 17:11



Е, тука и четвърт дума напреки не мога да кажа, то е ясно защо... Даже много културно си го написала. Разликата един мъж никога няма да я осъзнае напълно - ако "разбира" жената, то ще е от доброта и съпричастие, току-виж се намерил и някой миещ чинии и гледащ децата докато жената разпределя задачи в офиса, но не може, няма как да се знае какво е - те не са на наше място и не могат да бъдат.

- - - -
И най-внимателното планиране не може да замести лудия късмет.


Тема Re: не моженови [re: Бeзcъннa]  
Автор Kpъr ()
Публикувано11.12.01 17:16



точно там е номера!

че жените не искат мъжете да усетят това и им... спестяват грижите, като мълчаливо се захващат с работата си (първи я припознават като такава)! Как така, "току виж"? Това решение ли е ?

ако нещо трябва да се направи, кой се усеща, и започва да го прави? който може, или който иска?

Привет!

Редактирано от Kpъr на 11.12.01 17:17.



Тема Благодаря тинови [re: ® Anima ®]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.12.01 17:25



за отговора.
Приятна вечер !

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: не моженови [re: Kpъr]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано11.12.01 18:04



Не ме разсмивай с това за усещането, моля ти се!

Свещите за търсене на Хора са дефицит и това е ясно защо. Важно е усещането за човека до теб - нямам нищо против да съм крехка, обаче когато съм крехка, съм "лигла". Когато съм силна, съм "мъжко момиче" и значи следващото Наистина Важно Нещо няма да ми се опре, що да не си направим оглушки? И т.н. Не ми се спори, знам, че има и познавам свестни мъже, но принципът е един и те са щастливи изключения. Да не повтарям дума по дума Анима. Аз съм от старомодните дами, само че нямам никаква възможност да живея като такава. Това е. И аз си имам мазоли от цялата тая работа между мъжете и жените, но не ми се коментира. Смятам да си запазя доброто настроение.

Добра вечер!

- - - -
И най-внимателното планиране не може да замести лудия късмет.


Тема Re: ФЕМИНИЗЪМ & Gilleteнови [re: OPY]  
Автор 4eHe (diverse lot)
Публикувано11.12.01 18:24



Ne e lesno, priznavam si; nikoga ne propyskam da zabravja, 4e pastata se raztraskva predi ypotreba. Vobshte, brasneneto neshto mi dosky4a...

Kak se 4yvstvat jenite do 1/2 maj, 1/4 sypryg i 1/8 bashta li ? Droby, I suppose ?

To wire machines is a job. To connect people is an art.


Тема Re: ФЕМИНИЗЪМ & Gilleteнови [re: 4eHe]  
Автор Kpъr ()
Публикувано11.12.01 18:31



нека си кажат,

вероятно изравняват формулата - до една истинска жена,
колко мъже трябва да има? (не по едно и също време)...

и дали накрая, това не е общо един ?



Тема Re: ФЕМИНИЗЪМ & Gilleteнови [re: Kpъr]  
Автор 4eHe (diverse lot)
Публикувано11.12.01 18:35



Ти що така си се смалил ?

Медведь приходит е start up коктейла ми за коледните обеди. Започва с пълен бокал Столичная (може и Кристаль) и се допълва бира (може и Карлсбърг, коледен) на глътки. Така до последната молекула водка в бокала.

Медведь уходит е обратното

**Кви са тия ограничения не по едно и също време... ?? Наскоро четох (пак тук!) нещо още по-весело Колко пъти в един ден.. ой, ой ой-ой
"Истински" порода ли е или мода, дет се харчи около празниците ?

Привет +Че


To wire machines is a job. To connect people is an art.


Тема Re: ФЕМИНИЗЪМ & Gilleteнови [re: 4eHe]  
Автор Kpъr ()
Публикувано11.12.01 18:39



нито порода, нито мода, чиста илюзия, като се изчерпи, си наливаш пак :))



Тема Re: ФЕМИНИЗЪМ & Gilleteнови [re: 4eHe]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано11.12.01 21:40



Хех! Някой пак ти ползва първата сричка, а?
Като оня ЧЕсовник...

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: ...нови [re: ® Anima ®]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано11.12.01 21:46



Мила Анима, чудесно си го написала.
Само че... не знам в пререканията с Муле дали ставаше въпрос за феминизъм. По-скоро за мулизъм. А аз просто го игнорирах. Защото няма смисъл да се губи време за вмуляване. Надявам се той не страда особено от това. Колкото повече му се отговаря, толкова повече глупости се пишат. Аз няма какво да кажа друго.

Радостта е вътре в теб, в сърцето и душата ти и зависи само от теб дали ще я имаш, а намесата на мулета не може да ти я отнеме. Те просто съществуват. По-добре да се адаптираме :-)

Да запалим свещ за мъжете от "оня дол дренки", и с нея да търсим читавите

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.