Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 22.09.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хипнозата  
Автор KAMAEЛ (негов син)
Публикувано09.12.01 01:52



В българия трябва ли да имаш диплома на ппсихолог, за да практикуваш регресивна хипноза... чували ли сте за нея?
Какво мислите за хипнотерапевтите, които откриват минали животи на пациентите си?
Какво мислите за книгите на д-р МАЙКЪЛ нЮТОН < КОЙТО ЧРЕЗ регресивна хипноза описва Отвъдното???
Някой тук да е хипнотизирал някого и да е постигнал успешно целите на хипнозата?

Мечът на Справедливостта застига всички!


Тема Re: Хипнозатанови [re: KAMAEЛ]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано09.12.01 01:57



Хех
В България имаше и един доктор, който практикуваше без диплома... та за това ли (иначе много добър лекар, казват... да не си кривим душата). Иначе е логично да се изисква някакъв документ... това не е майтап в края на краищата... но не знам тук някой дали въобще практикува сериозно подобно нещо. Честно казано - хич не ми се вярва.

Everything is broken up and dances


Тема Re: Хипнозатанови [re: KAMAEЛ]  
Автор Ariella ()
Публикувано09.12.01 02:01



за "пътят на душите" ли говориш??нали така се казваше??ако е същата- е велика книга :-)
не знам в Бг някой да се занимава с регресивна хипноза..не съм чувала, но ако разбереш нещо- свиркай насам :-)
искам да го наблюдавам..не за да уча занаят толкова , съвсем не ,не и за да разбера моите минали животи..това не ме интересува..искам да видя какво говорят хората, направо...



Тема Re: Хипнозатанови [re: Ariella]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано09.12.01 09:17



......е не е ли малко гадничко това...,не те ли е страх,че от подсъзнанието ще изпълзят толкова "чудовища",че и Стивън Кинг ще им завиди...,а защо искаш да видиш какво говорят хората?



Тема False Memoriesнови [re: publika]  
Авторlnfantile Amnesia (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 09:51



Stephen King e velik! Pqrvo da kaja! Posle za Hipnozata. V BG ima nyakakva lekarka, koyato se zanimava s hipnoza. Pochti sqm siguren v tova, predi okolo godina gledah film za neya po BNT. Inache si mislya, che s diploma za psiholog v BG edva li shte ti pozvolyat da pravish takova neshto. Po veroyatno e ako izobshto pozvolyavat, to da pozvolyavat na psihiatri.

Obache shto se otnasya do minali jivoti, pqt na dushite i prochee.... az sqm chovek, koyato strashno vyarva v takiva neshta, NO! Govorim li za hipnoza tryabva da bqdem IZKLYUCHITELNO vnimatelni. Chesto, ama mnogo chesto se sluchva analitikqt da "implantira falshivi spomeni". Ponyakoga tova stava nesqznatelno, no drug pqt... ey kato pri Freud naprimer, chudesno sredstvo za potvqrjdavane na teoriite - Toy go kaza! Znachi e vyarno!
Istinata e, che hipnozata "svalya garda" i dostapqt do podsqznanieto stava po-lesen. Zavisi ot celite razbira se, no regresivnata hipnoza vqobshte ne e neobhodima pri psihoanalizata, za drugite psihoterapii pqk sqvsem. E, ako tryabva da se vqrnem v nyakoi minal jivot... togava moje.

---------------------------------------
The boy is father to the man.
Freud



Тема Re: False Memoriesнови [re: lnfantile Amnesia]  
АвторWell (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 12:59



Silata na fantaziqta se otprishtwa pod hipnoza. Mnogo e wyzmojno fantaziqta da zamesti realnite spomeni. Opasna igra. W Amerika osydiha chowek, priznal se za winowen sled seansi, w koito fantaziata mu izigrawa losha shega.



Тема Re: Хипнозатанови [re: publika]  
Автор Ariella ()
Публикувано09.12.01 15:19



защо трябва да ме е страх от чуждите чудовища, след като от моите даже не ме е страх :-))

ами..просто искам да присъствам..както искам да се гмуркам и в големия бариерен риф..гледала съм го на филми, но искам да го преживея лично..нещо такова..



Тема Re: Хипнозатанови [re: publika]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано09.12.01 16:29



А теб не те ли е страх да живееш върху барутен погреб?
Върху подсъзнание, пълно с неща, дето те е страх да не изпълзят? Ако излезеш от коловоза.
И в крайна сметка защо вярваш, че в подсъзнанието има чудовища. Някой те е наплашил, за да не щъкаш там, щото има много сила

Тишина....


Тема Не психолог, а ПСИХИАТЪР!нови [re: KAMAEЛ]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано09.12.01 16:55



Късничко ти е вече за психолог Камаеле!
Те психиатрите освен чрез хипноза си умеят и чрез други нещица за да те върнат в нормално състояние. Че и риза с дълги ръкави ти подаряват на изпроводяк.
А психолог за какво ти е?
Те психолозите стават такива с мисълта, че откривайки проблемите на околните ще решат и своите собствени.
Слаба ракия са психолозите Камаеле, психиатър ти трябва, психиатър!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Хипнозатанови [re: Ariella]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано09.12.01 20:18



...еее,ти ги знаеш твоите...,ама аз разбрах,че искаш да гледаш как някой друг го подлагат на такъв сеанс...,представяш ли си да е някакъв твой близък...и да разбереш неща,които и през ума не са ти минавали...бъъър




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.