Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 28.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: И ощенови [re: Kpъr]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано04.12.01 22:06



Кръг, не става дума за наблюдение, а за пазене интересите на клубарите.
Всъщност, вярвам, че разбираш.
Старала съм се тук идващите да не се усещат наблюдавани и контролирани, като участвам наравно с всички. Аз съм една от вас.
Дадените ми бутони, за предимство, а не ущърб.

Зависи от нагласата на човека, как възприема нещата.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Референдумнови [re: BilboB]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано04.12.01 22:08



никой не те кара да четеш каквото и да е .....както и мен не ме кара някой споделиш с ВИ
тук дори не иде реч за това кой какво да чете.....никой не може да те принуди да го правишвъпроса е зя ограничението да пишеш тук.....клуба се консервираи като всяка една консерваслед като му мине срока на годност е знаете сами



Тема Re: Референдумнови [re: ayтcaйдep]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано04.12.01 22:11



Не се консервира клуба, а става по-качествен. Зависи от собствената ти гледна точка.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Референдумнови [re: ayтcaйдep]  
Автор Quiet Dark Wolf (Lonely LoneLoop)
Публикувано04.12.01 22:12



Чети сега, дразнител!

Незнам малоумен ли си или да, или си обезумял от несподелени чуства, или си някакъв невменяем примитив... това не е от голямо значение...
Опитай се да бъдеш мъж и се махни когато си нежелан.

... "ми то, за какво да се пише тук темата тръгва като психологична и след два три отговора и мнения и следа няма от същината на подадената тема та за какво да пиша тогава да споделям интелектуалните напъни на хора нежелаещи да се концентрират по същината на темата.....скучно е тукняма я искрата" ... - никой не те кара да отговаряш на всяко мнение от темата. Можеш спокойно да започнеш нова тема с проблемите които те вълнуват. Ако ти е скучно тук, намери си друго място, където ти е интересно.
Ако не можеш да започнеш нова смислена тема - много зле за теб, ако не можеш да си намериш друго място - sorry Муле, така е с аутсайдерите...



Тема Re: Референдумнови [re: ayтcaйдep]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано04.12.01 22:14



Мда ... това определено е един минус ... но ние знаем, че си го има. Затова и обсъждаме въббще. Ми какво да се прави - тикви като Мульо така или иначе ще разкатаят фамилията на това място, ако не бъдат принудени да духнат другаде... където духовната храна за тях ще е по-лесно достъпна. "Егати ... как се клати на слона макарона... "

Редактирано от Well на 04.12.01 22:15.



Тема Re: И ощенови [re: BИ]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано04.12.01 22:16



ЕТО за това става дума ЧЕТЕТЕ СВОБОДНИ психолози....
старала се което означава :криех от тях, че ги контролирам и наблюдавам..... и то как: като вземала участие наравно с всичкии това ако не елицемери е здраве му кажи
И по-нататък: "Дадените ми бутони, за предимство, а не за ощърб."
на вас оставям да прецените за чие предимство ствава дума, и за чий ущърб........



Тема Re: Референдумнови [re: ayтcaйдep]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано04.12.01 22:16



По-голяма ... несъстоятелност, да не кажа глупост, не съм чувала.
Изказвай се. Не пречиш.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: И ощенови [re: ayтcaйдep]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано04.12.01 22:19



Ти си за комшиите - психоанализа и психотерапия ли беше ... във "Взаимопомощ". Там май са баш психолозите - скучни като тях типове, каквито търсиш тук няма.



Тема Re: Референдумнови [re: Quiet Dark Wolf]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано04.12.01 22:19



обезумял е по-точно



Тема Re: Референдумнови [re: Quiet Dark Wolf]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано04.12.01 22:20



Здравей!
Какво е мнението ти точно?
Събирам мнения, това е всичко.
Става дума за СПАМ, не за Муле в момента!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.