Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 28.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: Viнови [re: Arbitar]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано07.12.01 02:02



Арбитъре,
Софтуерът позволява повече контрол върху спама на регистрирани никове. Контрол върху спама. Не върху интересуващи се юзери, които искрено идват тук да споделят мнения. Допреди настоящите събития в този клуб, сами създавахме интересни теми, също и тези теми са привличали нови участници. Теми, първоначално интересни за нас, участващите, и то регистрирани в болшинството, с много малки изключения. И има и много нови участници! И все регистрирани. Ако болшинството бяха нерегнати, не бих предложила това. С ясното съзнание го правя заради клуба. А ти може и да ме обвиниш в идеализъм и наивност. Нищо против. Твоя работа.
Има и неодобряващи идеята, това е повече от нормално. Бих се обезпокоила ако нямаше. Но... драги, там, където ти пишеш редовно, е по-различно от тук.
И какво губиш като си регнеш ника? Предполагам, че и ти имаш "регистриран" ник. ;-) Веднъж като го регнеш, няма кой да ти го вземе.
Когато някой участва сериозно в клубовете, и под регистриран ник, той почва да участва само с един ник. Ако е сериозен и не се срамува от мненията си. Такива никове са зачитани и се приемат с интерес. Наблюденията ми са, че регистрираните се отъждествяват с регистрираното си име, и досега спам от подобен вид не е имало от регистриран участник. Просто защото, регистрираният има искрена заинтересованост от клуб и участници, и от мненията им. И не се държи хулигански. Това е и психология. Също и ангажиране. Да. На мисли.
Кой иска да чете недобронамереност?

"Vi, ne vlizam s regnat nick, prosto zashtoto ne mi e do gluposti, i opredeleno ne izbivam komplexi, kazvaiki tova :-) "
Тук може би някои биха казали, че казвайки "не избивам комплекси с това" би означавало точно това, че избиваш комплекси. Но аз например ти вярвам, понеже от опит знам какво е да отричаш нещо, което наистина е невярно, но в което други може да са убедени от чужди думи.

Думите живеят свой живот докато някой им вярва! Ако никой не им вярва, умират. Думите са... вид манипулация. И тук в Психология, ние сме се опитвали да открием какво истинско стои зад тях, и да помогнем ако и когато някой има нужда от мнението ни. Имало е .... невероятни теми... Няма да слагам линк, но... вярвам някои тук ще си спомнят за момичето, което беше въвлечено в катастрофа, тримата й приятели починали, един от тях - приятелят й. Тя - физически наранена и психически травмирана, не можеше да говори. Нещо й беше на гърлото, не знам от стрес ли или от физическа травма... Наистина не можеше. Само пишеше. И какви неща писа тук ... без глас... И колко хора откликнаха... Това беше невероятна тема. Показа колко болка, но и колко съчувствие има тук.
Убедихме я да замине за щатите за операция. Не искаше. Искаше да умре без приятелите си. Чувстваше огромна вина, че е останала жива...

Уфффф. Сори че се отплеснах...... Спирам. Забрави.

Казвай ми каквото искаш. Твое право е. Стимули сами създаваме. Ние. Не аз. Всеки тук е имал интересни теми, и сме писали като луди. Клубът има минало. И вярвам, че има и бъдеще. И ако това звучи популистки, нека бъда наивна. И нека се смята, че си нямам друга работа. Каквато всъщност имам.... но това няма значение наистина.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 07.12.01 02:05.



Тема Re: Viнови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано07.12.01 03:11



айде стига толкова, а??
поне от мен се засрами..
то да е и само от мен..
кой знае колко са такива...


ами това си ти, ВИ..
вземи огледалото и се виж..
харесваш ли се??



Тема Re: Viнови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано07.12.01 03:17



Няма други такива. Но не ми вярваш. Приемам го.
Определено има нещо, за което съм виновна единствено пред теб.
И се извиних. Няма какво друго да направя.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Лицемерие в прав текст.нови [re: BИ]  
Автор Sin (.)
Публикувано07.12.01 07:49



Този референдум, по думите ти, ВИ, е предизвикан от недоволството на клубарите срещу спама, предизвикан от нерегистрирани потрбители. (Да разбирам, че регистрираните такива могат да предизвикват спам?)
Аз съм регистрирана. И си позволих да изкажа становище.
Ти ми каза, че съжаляваш, но НЕ можеш да вземеш под внимание гласа ми, защото не съм от "редовните" в клуба.
Значи ли това, че дори когато сме регистрирани, не сме равнопоставени в клуба (изключвам модераторските права, към които имам отношение, но нямам претенции)? Има редовни и нередовни? Какви са критериите за редовно участие в клуба? Вероятно да влизам всеки ден и да нацвъквам по една усмивка във всяка тема- за да мирише там и на мен и за да не ми се забрави псевдонима?
Казваш, клуба има минало. Но ти очевидно си го забравила.

ИМАТЕ ПРАВО ДА БЪДЕТЕ РЕГИСТРИРАНИ, НО ДОРИ И ТОГАВА НЯМА ДА ВИ ВЗЕМЕМ ПОД ВНИМАНИЕ, ОСВЕН АКО НЕ СТЕ РЕДОВНО ПИШЕЩИ.

Помисли над това. Лицемерие в прав текст.



Тема Re: Specialno do Арбитар !!!!!!!!!!!нови [re: Kpъr]  
АвторBлaK (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 08:42



Тъй като ми допада това, което пишеш, искам да ми обясниш какво разбираш под "Елитарна психология" защото предчувствам, че ще се наложи да поспорим.



Тема Re: Specialno do Vi !!!!!!!!!!!нови [re: BИ]  
АвторBлaK (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 08:51



Нямам в предвид пиедестал, а голямата отговорност, с която си се нагърбила.
Не вярвам да не си го почувствала! Съвпада ли действителността с твоите представи за модераторството, преди да се заемеш с него?



Тема Do Viнови [re: Sin]  
АвторArbitar (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 08:58



Zdraveite pak,


Vi - prochetoh stanovishteto ti, koeto imashe dobrinata da mi spodelish, obmislih go i poneje vlizam s nick, koito vse pak predpolaga otgovornost ( ne che i drugite ne proqvqvat otgovornost - ne tova imam vpredvid ), no poneje se narekoh arbitar, i iskam da buda bezpristrasten i chesten - kazvam, che tozi put te podkrepqm napulno, samo s edno izkluchenie - mislia che naistina horata ot predishnite postingi sa pravi - ne biva da stavash ne-tolerantna kum edni, i da delish horata spored aktuivnost (bez znachenie regnati ili ne) - kogato nqkoi doide tuk i napishe neshto, negovoto mnenie ima sushtata sila kakto i na ostanalite, s izkluchenie na psuvnite - govorime za seriozni mnenia. Taka che pls - subliudavai tova, da niamash pristrastia.
Inache eto - podkrepih te napulno i kazvam - za tozi motiv koito izloji odeve, zashto bi bilo hubavo da ima regnati nickove, ot tazi gledna tochka sum suglasen - vse pak arbitar se narekoh i ttriabva da buda bezpristrasten :)

A sega, iskam da otkriq v obshtia forum edna nova tema, za koiato smiatam che e vajna, i te molia da ne ya triesh ili mahash.

Pozdravi: Arbitar



Тема Да.нови [re: Sin]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано07.12.01 09:00



Редовните членове са тези, които идват поне два или три пъти в седмицата.
Справедливо ли е някой друг да решева вместо тях?
А миналото на клуба никак не съм го забравила.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Не ВИ,нови [re: BИ]  
Автор nbb (весела)
Публикувано07.12.01 09:00



има, но на хората не им се занимава, защото има и други клубове, в които могат да пишат. А толкова те харесвах преди да станеш модератор.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Viнови [re: BИ]  
АвторBлaK (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 09:01



Защо ми е толкова трудно да допусна, че този отговор и отговорите ти до Софиянка и Муле са писани от едно и също лице???




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.