Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 18.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема В чисто психологически аспектнови  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано04.12.01 14:19



моля да ми кажете как точно, от кое, от какво, кога сте започнали да пишете в клубовете тук?

***


Тема Re: В чисто психологически аспектнови [re: Kalinski]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано04.12.01 14:28



Аз веднага мога да кажа!
Доста време четох в клуба, четох, четох... и не писах. И една вечер прочетох темата на Уел за "когато жената казва не", прочетох всичките мнения по нея и пуснах на Уел бележка, защото още не смеех да пиша в клуба... какво да кажа, мислех си, че са все психолози тук, и че трудно ще се интегрирам... Та писах на Уел,той ми отговори и каза да не се притеснявам и си говорихме да пусна още една тема с подобна тематика... и така се почна. После продължи... та ей ме на и сега тук

Everything is broken up and dances


Тема Re: В чисто психологически аспектнови [re: Kalinski]  
Автор 4eHe (diverse lot)
Публикувано04.12.01 14:28



С покана. Това е и принцип във Външноикономическите отношения : не ходи някъде, ако никой не те чака.

Темата бе подадена от Дух в Алтернативна и се казваше Как се намира приятел. Лето 1999

Рапорт даден

To wire machines is a job. To connect people is an art.


Тема В началотонови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано04.12.01 14:35



май всички почват така - четох, четох... един път написах... и айдееее;) И други хора са ми казвали, че не смеят да пишат в клуба, страхуват се, един приятел:)) ми каза, че си мисли, че е много глупав за тук... много странни мисли... дали не иска да каже точно обратното... как може да се каже такова нещо, на теб как ти звучи?

***


Тема Рапорт приетнови [re: 4eHe]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано04.12.01 14:39



Аз ходя и без покана, защото и да отида с покана, всички остават пак с известна изненада, таке че ми е все тая за поканата!;) На теб значи просто ти харесва да общуваш, така ли е и то с предварително изяснени отношения?;)

***


Тема Re: В началотонови [re: Kalinski]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано04.12.01 14:50



Тъкмо щях а ти сложа линк към едно мнение от "наркотици" за клуб психо, ама някой е затрил темата. Тука заприлича на досиетата Х. Та мисълта ми е, че може действително да е имал предвид обратното... Май на повечето странични хора мнението за клуба е такова. Мислят си, че тук има някаква групичка, която "командва" един вид и ако не успееш да се вместиш в нейните рамки, си аут. И аз си го мислех преди да започна да пиша, признавам си, а после се убедих, че въобще не е така!
Как може да се каже такова нещо - точно в онзи постинг, дето са го затрили беше казано, ама... уви.

Everything is broken up and dances


Тема Да ме разбираш иска Лайф Таймнови [re: Kalinski]  
Автор 4eHe (diverse lot)
Публикувано04.12.01 14:52



Но ригретс за времето тук.

Джогвам върху хруптящата от студ трева навън и си мисля за няколко много специални приятели оттук. И им се усмихвам...

Какво влагаш в изяснени отношения ? Зрели ?
Да, такива са.
Което е добра основа да продължат.
Има нещо магично в пазаруването на подаръци за приятели; настроението ти изхвърча извън теб и ставаш коледно дръвче
Понякога много искаш да им кажеш колко... ей така, обичаш да четеш, слушаш, да ги търсиш и оставиш да те изненадват. Нека са ми живи и здрави !

Калински,
като грегориъс кричъ, някак ме няма в обясненията за общуването. Правя си го

To wire machines is a job. To connect people is an art.


Тема О, как ми припомни!нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано04.12.01 14:57



Аз бях обещала да мръдна до клуб наркотици, къде да го търся?

***


Тема Re: О, как ми припомни! [re: Kalinski]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано04.12.01 15:00



, но едва ли ще ти е интересно. От доста време сме си на разправия само... то си личи, де...

Everything is broken up and dances

Тема Усещанетонови [re: 4eHe]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано04.12.01 15:02



е в основата. На всичко.
Аз обичам да подарявам мои неща, не специално закупени за някого, а мои неща, които съм купила за себе си, това е като чувството, то е твое и го даваш на другия и по същия начин и с предметите.:)

***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.