Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 26.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Sreshtata  
Автор Ariel (Фенче)
Публикувано05.11.01 20:17



kak mina ?
ili oshte ne se e systoqla ?



Тема Re: Sreshtataнови [re: Ariel]  
Автор Ariel (Фенче)
Публикувано05.11.01 20:36



ehooooo ?!



Тема Re: Sreshtataнови [re: Ariel]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано05.11.01 20:40



Състоя се, мина, беше страхотно! Ама дай да не пълним целия клуб с теми за нея... аз на мястото на ВИ щях да се поизнервя

Прочети по другите теми за срещата...

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Re: Sreshtataнови [re: Ariel]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано05.11.01 20:45



bilo mai imalo

ima pochti nazhivo reportazhi post factum sabitieto



Тема Re: Sreshtataнови [re: seeker]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано05.11.01 20:48



Хихи

Привет... чак днес се появявам след срещата

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Re: Sreshtataнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано05.11.01 20:57



sled tolkowa losha bira si e redno chovek da si pochine - pone az taka napravih sled kato se sabudih v nedelia privecher ":))

mdam



Тема Re: Sreshtataнови [re: seeker]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано05.11.01 21:02



Лоша ли беше бирата?
Аз чак на края опитах. Каслински е виновна
Направо ти завиждам, че си спал. Аз в неделя сутринта тръгнах на пещера и след чак днес се наспах

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема OOOOOooooooooнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано05.11.01 21:06



shte zapochna da zavizhdam za peshterata

makar che kato se zamislia kolkoto mi biaha dezoriantirani prestavite za vreme i prostranstvo edva shteshe da mi e da se zaviram drugade osven pod zavivkite ":))



Тема Re: OOOOOooooooooнови [re: seeker]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано05.11.01 21:10



И аз така си мислех, ама реших, че ще е голяма лигавщина от моя страна, ако остана в леглото при положение, че съм решила от няколко дни, че ще отида
Което не ми пречи да завиждам благородно

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Re: Sreshtataнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано05.11.01 21:11



Аз гледам, гледам и си мисля следното: Значи тук сме се събрали все такива, дето си викаме "Психо"-вци :-) Било поради интереса ни към психологията, било че сме си малко психо :-) И както си пишехме за психология вече от дълго време, си свикнахме на малките лудости и ексцентричности :-) И се познаваме :-) Може да не е баш лично, но много се познаваме. И като се познаваме, ни се иска да си споделяме и други работи помежду си, като към приятели. И дори виц да си разкажем. Или как дядо Билбо вадил ряпа в "кво си вадиш"... :-)
И всъщност, явно е, че тук не само сме почитатели на темата Психология, но и сме общество, разбира се. Микро-общество. Един вид приятелчета :-) И ако темите се отклоняват понякога наистина, нека да е доколкото на нас ни е приятно. Щом ни е приятно и никой не се оплаква, споделянето на емоции не е никак нередно :-))) Защото... какво си даваме един на друг тук, ако не емоции...

Аз например, искам да ви се оплача, че проклетия зъболекар-датчанин-хубавеца, ми поду физиономията днес от зъбоправене и упойки
Сутринта почти се сбих с един гаден контрольор във влака, а вечерта като се прибрах с издута физиономия от шлосера, установих, че съм си загубила цигарите И че в шкафа нямам уиски да си полея зъба :-((( Уффф! Днес ми беше кофти ден ...

Хъх... оплаках се и ми олекна
Много психологически ми подейства... Благодаря, че го прочетохте.


Важното е, че знам, че тук има психологически компетентна аудитория.
Привет!

Редактирано от BИ на 05.11.01 21:13.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.