Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Уважаеми дами и господа, СРЕЩАнови  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано02.11.01 10:17



е може би най-изпълненото с чувство и мисъл събитие! Затова е необходима отговорност! Какво искам да кажа? Аз много неща искам да кажа, но ще кажа само, че съм искрено трогната от отговорността на Коприна И Хлороформ, която доведе до нашето знание една страхотна новина, че в Кво Вадис тази събота ще свирят и пеят и имат пълна сценична изява великолепната българска група Подуене блус бенд! Това е класика, дами и господа и ние имаме уникалната възможност да се насладим на този български евъргрийн! Да благодарим на моята умопомрачаваща интуиция и на нашите невероятни клубни членки и да се погледнем в очите, както казваше мой самоотвержен приятел или по-скоро аз бях така за него, но това е друго тема и СРЕЩА да има в събота 03.11.2001 г. в 22:00 ч. в двора на Кво Вадис, групата ще си почива и няма да свири цяла нощ, така че решението е доста добро! Благодаря!


***


Тема Re: Уважаеми дами и господа, СРЕЩАнови [re: Kalinski]  
Автор BilboB (sir)
Публикувано02.11.01 10:23



групата ще си почива и няма да свири цяла нощ, така че решението е доста добро!
това за групата не го разбрах

или дотам и обратно


Тема А така ще ме разбереш ли?нови [re: BilboB]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано02.11.01 10:43



Антракт близко ли ти звучи? Близко до антракс ли? Не, антракт като почивка в сценична изява, та смисълът беше, че всякакви вкусове ще бъдат задоволени! Задоволени, тая дума я разбираш!
Имам една молба, моля да не се разводнява темата!

***


Тема Re: А така ще ме разбереш ли?нови [re: Kalinski]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано02.11.01 10:49



po gadno e kogato ti razvownqvat vodkata

Kaliski nali beshe maistor v razvodnqwaneto na temi - ama mai samo chuzhdi :))

okz
az ste si malcha dnes



Тема Май?нови [re: seeker]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано02.11.01 10:52



Когато не си сигурен и в тоалетната може нищо да не излезе!


***


Тема Re: Уважаеми дами и господа, СРЕЩАнови [re: Kalinski]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано02.11.01 10:57



Определено я бива интуицията ти

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Значинови [re: Kalinski]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано02.11.01 11:33



не знам защо едно предложение се приема като последна дума и никой не промени нещо, а сочи с пръст и казва "Калински така каза", ми кажи ти. Групите не започват по-рано от единадесет часа да свирят където и да е, аз така мисля.

***


Тема Re: Значинови [re: Kalinski]  
Автор BilboB (sir)
Публикувано02.11.01 11:37



даже и към 11 и 30 започват групите
не виждам какъв е проблема с това твое казване на час, та реагираш така. ти предложи някакъв час и го приехме - какво толкова

или дотам и обратно


Тема Re: Значинови [re: Kalinski]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано02.11.01 11:40



А за "Остава" не знам къде ще са
Ще видя и днес, ако мога да проверя, ама те в повечето случаи май са в О!Шипка, и то не в събота. Аз и в Бургас съм ги слушала...
В крайна сметка Кво Вадис се оказа добро предложение, предвид музиката...
Приятен ден!

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Re: Значинови [re: BilboB]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано02.11.01 11:40



аз теб те прочетох в темата на Анита, че не обясняваш така, а сочиш, сякаш ти е напълно неясно защо, затова обясних, за какво друго да е

***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.