Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 10.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: многонови [re: Kalinski]  
Автор BilboB (sir)
Публикувано02.11.01 13:23



даже мисля да се трогна от специалното отношение към моята смърт


или дотам и обратно


Тема Re: Аконови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано02.11.01 13:24



няма нито опашка, нито отровно жило...а е козирог, маскирал се като скорпион, за да взима страха на който не разбира от добро :-))някаква защитна реакция може би..или просто- асцедент..а иначе - понеже една от най- добрите ми приятелки е козирог- аз имам много добро мнение за вас като хора..много духовни (за разлика от мъжете кози)..но все пак се различават човек от човек..нали и другите планети оказват влияние..Анимата ще ме просвещава малко в тази област, че да не ги ръся някакви такива, измислени..



Тема Re: Шенови [re: Kalinski]  
Автор Ariella ()
Публикувано02.11.01 13:29



споко де..ще уточните всичко и ще пуснете нова тема..колко му е..
аз нали няма да идвам на купона..поне да си побъбря тук с вас..пък и на болен човек нищо не се отказва..така знам от баба ми..



Тема Re: Шенови [re: fractal]  
Автор BilboB (sir)
Публикувано02.11.01 13:29



уцели ли

или дотам и обратно


Тема Re: Аконови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано02.11.01 13:41



Taka e. Zashtoto i slynchevia znak syshto vliae na vynshnia vid. I zavisi kakvi planeti ima chovek v Ascendenta i v sl. znak.
Eto ti primer s men. Az sym Kozirog, no s Ascendent Bliznaci, i Luna v ascendenta, koiato mnogo go podsilva. Znachi, kato pisha zevzeklyci, se proiaviava Bliznaka, a kato uchastvam v seriozna tema, togava e Koziroga. :-)
Tova e tipichen primer za korenno razlichni znaci, i ... da ne mislish, che mi e lesno. Bliznaka e povyrhnosten, byrz, lekomislen, a Koziroga e zadylbochen, baven i priema jivota tvyrde na seriozno.
Edin horoskop e nai-dobre da se razglejda kato cialo, a ne otkyslechni aspekti. V tova e maistorstvoto. Naistitna vsichki planeti vliaiat ednovremenno. Zashtoto nie vsichki imame ot vsichko, no niakoi kachestva i dadenosti sa po-silno izrazeni v zavisimost ot planetite.
Planetata e kachestvo, a domyt e sferata ot jivota, v koiato se proiaviava. Aspektite mejdu planetite sa nachinyt na proiava.

Oh... pak se razpisah... Mai shte triabva i da pobachkam dnes...




Тема Минови [re: Ariella]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано02.11.01 13:44



аз от доста време искам да споделя нещо! Така си мисля аз - знакът, под който си роден - моят козирог прекрасен, определя разума, а асцендентът, скорпиончето ми, определя емоционалната страна, но не съм много сигурна. Има и нещо друго - много съм различна всеки път, все едно че всеки път съм друг човек, имам приятели, които са ми казвали, че имат чувството, че всеки път се запознаваме наново и че всъщност въобще не ме познават и са прави, а аз не го правя нарочно, така реагирам по природа и не знам, много е объркващо и за мен, и за другите. Единственият плюс на това е, че поне не е скучно

***


Тема Re: Аконови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано02.11.01 13:45



Nabliudatelnostta e osnovno neobhodimo kachestvo za da bydesh dobyr astrolog



Тема Re: Минови [re: Kalinski]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано02.11.01 13:47



Chudia se kakvi sa ti Merkurii i Uran togava I kakvo imash v 7 dom, i v peti ;-)



Тема А!?нови [re: BИ]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано02.11.01 13:50



Чакай малко, говори по-бавно да те разбирам

***


Тема ВИ..нови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано02.11.01 14:13



говори ми..ей така като ми говори някой..направо се омагьосвам..
най ми харесва в астрологията, че освен че помага да се описват характерите на хората, има и творчески елемент..и не е закостеняла наука..има някаква магия (в добрия смисъл)..като приказка е..
приказки за възрастни- с голяма доза истина и поука.. (освен математиката де)..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.