Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 29.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Та я кажинови [re: Kalinski]  
Автор nbb (весела)
Публикувано30.10.01 15:50



кое не е верно, че не схванах.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: пък аз си мислех,нови [re: Kalinski]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.10.01 15:52



Mi pyrvo ima liubovno opianenie, koeto e silno zaredeno emocionalno. Posle to utihva, poneje organizma privikva kym raznite tam ... niva na adrenalini, hormoni na shtastieto i drugi neshtica. Privikva kym useshtaneto za shtastie, kato kym narkotik. Niakoi hora imat nujda postoianno da go poddyrjat, zatova skachat ot avantiura na avantiura, imat kratkotraini vryzki.

Drugi pyk namirat udovolstvie i v ulegnalite chuvstva, v stabillnostta im. Niamat nujda postoianno da sa na grebena na emocionalnata vylna.

To si e dokazano de. Nauchno.

Ti ot koi si?

PS. Za men vsiaka liubov e istinska dokato syshtestvuva.



Тема че любовта е само един вид, посоченият в теманови [re: nbb]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано30.10.01 15:56



че тя приключва, защото единият решава, че не е толкова влюбен, откъде идва това решение, някакво съновидение, според мен чувствата са много повече, ако не и изцяло, взаимносвързани между двамата - тяхното поведение и всичко започва още от техните представи и мисли и са взаимносвързани, ако има манипулация, тя е била представа още в началото, а наивността е незнание+доверие, а не страх от съпротивление или каквото беше казано горе, та така нищо не е вярно

***


Тема Re: пък аз си мислех,ВИнови [re: BИ]  
Авторcaliostro (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 15:57



dumata -organizma- kak da se chete?
organizma ili orgazama?
monitora mi e neshto ....



Тема аз ти казвам, че съм разновиднанови [re: BИ]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано30.10.01 15:59



ти ме питаш от кой отбор съм, е може ли такова нещо

***


Тема Re: пък аз си мислех,ВИнови [re: caliostro]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.10.01 16:00



Turi si ochilata. Eto taka -





Тема Re: аз ти казвам, че съм разновиднанови [re: Kalinski]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.10.01 16:02



Mai si ot nashia togava



Тема Re: пък аз си мислех,ВИнови [re: BИ]  
Авторcaliostro (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 16:03



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
znachi ne e ot televizora!



Тема Аз затованови [re: Kalinski]  
Автор nbb (весела)
Публикувано30.10.01 16:04



не взех отношение, а се присъединих към идеята на Влак. Много ми харесва обяснението на взаимоотношенията в " Селестинското пробуждане ".

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: пък аз си мислех,нови [re: Kalinski]  
Автор BilboB (sir)
Публикувано30.10.01 16:14



има една май македонска приказка за полубременна -няма такъв филм, или си или не си бременна

ама това не е много вярно(изключая когато говорим за беременност) - случвало ми се е с един човек нещо да се пречупи, впоследствие аз пак исках да бъда с него и го обичах, но пак не беше както преди- и то неточно създаване на защитна стена за да не ме наранят(случая не беше такъв) например, ами просто има промяна която трудно може да се опише с думи - чувства, възприятия, усещане и ...
нещо като събуждане, ама не точно - защото възприемането на човека срещу теб не се е променило много - има известна промяна но....

или дотам и обратно



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.