Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 16.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема :-?нови  
Автор Erest (непознат )
Публикувано21.10.01 20:51



Toi e stranen! Az sys sigurnost go obicham! No.................
- toi jelae da e s men - tyrsi me, wodi me na edno i syshto miasto, zashtoto samo za nego znae che naistina mi hareswa, radwa se kato malko dete kogato se wijdame - podskacha okolo men s usmiwka do ushite
- doweriawa mi tainite si, no niakak izbiratelno: gowori mi za jeni, za wsichki predishni gadjeta i za "typata" segashna macka (razkazwa i za mnogo drugi lichni neshta)
- zapozna me s wsichkite si priateli
- debne wsiaka moia reakcia ili duma (poniakoga me prowokira umishleno za da gi widi i chue), gleda me wtoracheno kogato ziapam drugade
- kogato wzema iniaciwata i go pokania niakyde, zadyljitelno otkazwa
- ne jelae da mi dylji nishto, no me uchi na mnogo interesni neshta...
- az mu priznah chustwata si, toi iska da izchakame....
- niakak si go pritesniawam i me dyrji na razstoianie - ne jelae da powiarwa liubowta mi i mi postawia izpitanie sled izpitanie



Тема Re: :-?нови [re: Erest]  
Автор 8H (minion)
Публикувано21.10.01 20:57



Той е уверен, и познава цялата вселена, която познава (в която живее)...

а ти? в Космически кораб ли си, или в безтегловност...



Тема Re: :-?нови [re: 8H]  
Автор Erest (непознат )
Публикувано21.10.01 21:05



Mislia che naistina sym w kosmicheski korab, za towa tyrsia niakoi nawyn, s kogoto da goworia. Sywsem ne znam kakwo mi se sluchwa.



Тема Re: :-?нови [re: Erest]  
Автор 8H (minion)
Публикувано21.10.01 21:28



Покажи му че си различна, че не си като другите в живота му...и че не е хубаво, да следи всяко твое действие, само за да разбере дали все пак не си като останалите...поискай повече доверие, защото ако не е готов да ти го даде, не те заслужава...



Тема (Niamam ISQ w rabotata!!!)нови [re: 8H]  
АвторErest (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 07:58



Imam samo Yahoo Massenger! Zabrawih da ti kaja!



Тема Re: :-? [re: Erest]  
Автор caliostro_bg (експерт)
Публикувано23.10.01 13:58



ти ме разби тотално!
тотално ме разкова!

танцуваща жена, бягащ кон, платна в океана...


Тема Re: :-?нови [re: Erest]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано23.10.01 14:55



Kolko goliama e razlikata vyv vyzrastta vi? Poveche ot 7 godini li e?



Тема а според меннови [re: Erest]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано23.10.01 15:08



той не знае какво иска, въобще не е с голяма възрастова разлика от теб, щото видях, че ВИ те пита нещо такова, не е задължително да е много по-възрастен или много по-малък на години от теб, а по-скоро си е изградил собствена илюзия - за себе си, за живота си - нещо като мечта, която си доказва сам на себе си, като пробва разни неща - малки роли, а може и по-големи и чака да му дойде, ей така да му дойде отнякъде само решението, щото той фактически няма нужда от това, което му се предлага сега, особено онова за сегашната тъпа мацка, е какво прави той с нея, май същото, което и с теб, не се обиждай, моля те, напомня ми на един мой... познат, затова така пиша... а ти се изкарваш много идеална...

***


Тема Re: а според меннови [re: Kalinski]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано23.10.01 15:20



Prava si, ne e zadyljitelno da ima goliama razlika osobeno kato znaem, che toi e Vezni :-)))
No, ne e losho da znaem, za da moje razsyjdeniata ni da ne sa samo otgatvane.

Privet!



Тема Здраво желаем!нови [re: BИ]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано23.10.01 15:24



Обаче може и да не може да се изтипосва тук всичко мотамо, както и да се пише тая дума или пък може би така не ни ограничава в разсъжденията и всеки може да открие различни нюанси на връзката!

***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.