Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 09.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема За звездобройците твърдят,нови [re: BИ]  
Автор 4eHe ()
Публикувано02.09.01 19:17



...че работите нощем. Като семейството на Леополд. Трябва ли да се учудвам, ако нещо от скоростта на светлината на промяната им убягва

Важна характеристика на решението е необратимостта. Когато имам съмнение впоследствие, гледам да си спомня аргумента "про" в момента на избора. Я-я-я отвори Ви-читанката за по-сигурно на страница Интуиция.



Тема Лоша информираностнови [re: 4eHe]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано02.09.01 19:27



Светлината на промяната винаги е съпътствала най-много звездобройците Отвори която и да е книга... на Sasportas например.

Ако те интересува собствения ми подход - никога не съжалявам за обмислено взето решение. Защото си знам мотивите. Винаги има уважителни. Дори и когато нямам време за претеглянето им, тях ги има. И интуитивно. Но това не е всичко. Въпросът ми беше друг, ама както и да е. Ти не отговаряш на него, да се отбележи.

Читанки за интуиция има, но ти не ги четеш... за съжаление. Все пак, ако ти имаш такава, може и да те излъже.



Тема Re: Знаеш ли, преди два дни падна голям майтап.нови [re: BИ]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано02.09.01 20:31



В психодраматична ситуация накарах една дама да разиграе четири разпечатани текста на една позната ни нимфетчица - сантиментално-хистерично-глуповатичка. Не можеш да си представиш екстремността на момента - спрямо партньора, разбира се! Друг път ще ти кажа повече.
Та мисълта ми е: полезно е тук.

Редактирано от Hoвaroдин на 02.09.01 20:38.



Тема Recommendedнови [re: BИ]  
Автор 4eHe ()
Публикувано02.09.01 20:55



Ако не чета нещо :
- не съм чувала за автора/книгата
- няма с кой да го коментирам
- влиза в разрез с разбирането ми за ..

С кое да започна ?

1. The Luminaries : The Psychology of the Sun and Moon in the Horoscope (Seminars in Psychological Astrology, Vol 3)
by Liz Greene, Howard Sasportas

2. The Inner Planets : Building Blocks of Personal Reality (Seminars in Psychological Astrology, Vol 4)
by Liz Greene, Howard Sasportas

3. The Gods of Change : Pain, Crisis and the Transits of Uranus, Neptune and Pluto (Arkana's Contemporary Astrology Series)
by Howard Sasportas

4. The Development of the Personality (Seminars in Psychological Astrology ; V. 1)
by Liz Greene, Howard Sasportas (Contributor)

5. Through the Looking Glass : A Search for the Self in the Mirror of Relationships (Seminars in Psychological Astrology, Vol 5)
by Richard Idemon, Howard Sasportas (Editor)

6. The Twelve Houses
by Howard Sasportas

7. Dynamics of the Unconscious : Seminars in Psychological Astrology (Seminars in Psychological Astrology, Vol 2)
by Liz Greene, Howard Sasportas (Contributor)


8. The Twelve Houses: An Introduction to the Houses in Astrological Interpretation
by Howard Sasportas

9. The Sun Sign Career Guide
by Robert G. Walker, Howard Sasportas


Моят метод за вземане на (важно) решение е консултативен и отнема време. Обичайно решенията ми засягат и друг. За останалите - наистина карам на интуиция.

Връщам се да прочета пак въпроса, за да видя как ще го интерпретирам след неприличното количество сникърс (психологията ме интересува във взаимовръзките с друго. За останалото - има си тесни специалисти; най-често носим критика за свиване на мисленето до гл.т. OBS!опасно в дебатиращи общности. Съдържа конфликт !)



Тема Re: Знаеш ли, преди два дни падна голям майтап.нови [re: Hoвaroдин]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано02.09.01 20:59



Мммммммммм! Та най'ш какво казва Муленцето? Че "ритаме" този, когото харесваме. Та ти риткаш по палавите нимфетки значи... господин Професоре! Лошо няма :-)))))))) Щом си използвал нимфетски цитати, значи си бил екстремно-еротично настроен Използвай нещата, които са ценни, как иначе?



Тема Ооо, аз не ритам онова, което ми е любопитно.нови [re: BИ]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано02.09.01 21:04



Само разказвам за него и го използвам.



Тема Хахаха!нови [re: 4eHe]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано02.09.01 21:06



Както и предполагах........ Прерови нета набързо за литература. Жалко, че не ти говори нищо, има толкова психология и философия в тези книги. Но ти изглежда си преднамерена. Това, че си сърфирала/копирала нищо не означава :-) поне за пред мен :-) Приемам аргументи от опит, щом ще говорим за това.
Похвално! :-)))))))))))) И редовна практика! Сърфирай до дупка



Тема Re: Ооо, аз не ритам онова, което ми е любопитно.нови [re: Hoвaroдин]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано02.09.01 21:07



Любопитство? Или либидопитство?



Тема Либидопитство и виртуалност са несъвместими неща.нови [re: BИ]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано02.09.01 21:11



А ако се пресекат, изгасям компютъра и тръгвам на среща... Но случаят е лишен от перспектива.




Тема Боооооооооооооже!нови [re: Hoвaroдин]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано02.09.01 21:15



За едно нещо да ни съвпадат мненията!!!!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.