Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 13.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да!нови [re: BИ]  
АвторДa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 21:55



Честита BИ НоваГодин........аааааааа.....!??????????



Тема Re: Така е.нови [re: Hoвaroдин]  
Автор 8H (ин/директен)
Публикувано29.08.01 22:56



Капана е приятен...всеки иска да намери човека, с когото да попадне в капан, от който няма измъкване, и може да намериш спокойствието си, да планираш бъдещето си според лимита свобода, който би си отпуснал, без да разчиташ повече на имагинерни мечти. Капана е мечта, която попаднала не се изпуска да избяга...
Представата за нов избор е плашеща, защото няма достатъчно вяра, че ще се случи нещо различно, особено когато миналото е определено като случайност/среща/, като съдба, преживяване един път, нещо което не би могло да се търси специално и целенасочено. Капана е знанието, че си изминал по пътя, по който всички, и после не ти се връща назад, към свободата и правото, да избереш ... вероятен грешен път/избор...такива мисли (за капани) само когато избора е определен като погрешен, вече... Когато е правилен (не задължително приет за правилен, защото не искаш отново да си сам), няма съмнения...

В симетричната връзка, какво дава представа на хората, че времето минава, че нещо се случва?



Тема Кафенови [re: Makc]  
АвторUnknown (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 23:21



Ех Макс,....
???????????



Тема А аз не Бързам..нови [re: ® Anima ®]  
Автор Ariella ()
Публикувано29.08.01 23:40



Анима..а я си представи че това, което написа, не е цялата картина??
А е нещо такова-
изискан ресторант, професионален жаргон (но ако си в час ще ти е изключително интересно, ще се размърдат сивите клетчици)..Хубаво бяло вино( все пак, лято е), морски деликатеси (плодовете на морето, само без това с големите щипки, освен ако не знаеш как да си служиш с приборите за него)..
Тиха музика, "невидим" сервитьор, флуиди (поне ще си сигурна, че няма да те злепоставят с ръка на коляното ти по неподходящо време)..
Следва- изискан хотел (отново с невидим персонал)..И (не)очаквано човека се преобразява и "книжният плъх" се оказва "звяр" в леглото??

Те- тихите води са най- дълбоки!!
Кой знае какво може да се очаква от един двоен козирог!!




Тема Re: А аз не Бързам..нови [re: Ariella]  
АвторBъпpocчo (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 23:49



Ти защо не спиш?
Иначе нямам нищо против



Тема Re: А аз не Бързам..нови [re: Bъпpocчo]  
Автор Ariella ()
Публикувано29.08.01 23:59



Да спя?! По това време?!
Нощта едва започва..


пс.а защо е това умалително( умилително) никче, въпросчо??
Къде са Големите Въпроси??




Тема Re: А аз не Бързам..нови [re: Ariella]  
АвторBъпpocчo (Нерегистриран)
Публикувано30.08.01 00:08



Споко де :)
Има време, сега ще дойдат и големите въпроси
Драсни един майл на "valenka76@yahoo.com"



Тема Re: А аз не Бързам..нови [re: Ariella]  
АвторBъпpocчo (Нерегистриран)
Публикувано30.08.01 00:14



Имаш бележка



Тема Re: А аз не Бързам..нови [re: Bъпpocчo]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.08.01 00:26



Мдаа..отговорих на бележката..
А мейли мразя да "драскам"..



Тема Re: Их, че закачливо модераторско пръстче...нови [re: BИ]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано30.08.01 09:25



ще те заобича и тебе червеното мушмуроче, да знаеш! И ще трябва да се бронираш от кръста надолу, щото лелчето е много стръвно и не подбира в любовта си...

Редактирано от Hoвaroдин на 30.08.01 09:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.