Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 19.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема До всички редовни членове на клубанови  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано18.08.01 20:37



Здравейте всички,

Модератор тук е нужен. Миналото на клуба го е доказало. Ако някой не желае да има модератор, да се обърне към Дир или да не посещава клуба. Модерирането е политика на Дир.бг за участие в клубове, в които се наблюдават неморални участия.
Поради недоразумения тук, смятам, че е необходимо да повторим правилата за участие в клуб Психология.

1. Политика. Не се допускат лични обиди, злобни нападки, реклама с цел печалба, спам и расизъм, нито изясняване на лични отношения пред публика. За това има бележки. Ще цитирам и от условията за участие във форумите: Не се допуска съдържание “което е незаконно, вредно, заплашващо, обиждащо, предизвикващо безпокойство, нараняващо, дискредитиращо, вулгарно, неприлично, клеветящо, нарушаващо конфиденциалността на другия или неприемливо от гледна точка на расови, етнически или други причини”, както и “да събирате и използвате неправомерно персонална информация за други потребители”. Който е недоволен от това, е свободен да не посещава клуба.

2. Модериране. Модераторът има за задължение да опазва честта на участниците с подходяща намеса, наречена модериране, която се състои в коригиране, заключване на тема и евентуално изтриване. Модераторът е тук, не за да ви налага личното си мнение, а за да модерира крайностите, ако все пак се появят. Това не е срещу вас, а във ваша полза. Нито един смислен постинг не е бил заличен и няма да бъде. Оплаквания и претенции винаги са се приемали и зачитали.

3. Тематика на клуба. Всяка тема, засягаща живота е обект на психология. Но теми, които имат строго определена насоченост – политика, литература, философия и други. – нямат място тук. За тях има подходящи клубове.

4. За мен като модератор. Целта ми е клубът да бъде приятно място за контактуване, за споделяне на мнения на тема Психология и също обсъждане на събития от живота, които имат психологическо влияние върху личността, и които ви впечатляват дотолкова, че да ги споделите тук анонимно. Толерирам честното отношение, справедливостта, толерантността и културата на писане и изказване. Не желая да коригирам начина на мислене на никой участник, само крайните изложения, които са в разрез с правата на изказване на други участници, и нарушението на цялостта и достойнството им като личности. Това защитава вас, а не интернет хулиганите.
Като модератор винаги съм била достъпна за контакт и съм уважила и отговорила на всяко мнение, което ме е достигнало, било то критично или позитивно. Даже се представих в свободен стил специално по молба на участник, и то нерегистриран. Може да се прочете



Не ми е приятно да прибягвам до крайни мерки като изтриване. За съжаление напоследък имаше обиди и расистки пропагандни изказвания, които наложиха това.
Който е против правилата, е против модерирането. Вероятно защото иска да се държи по хулигански начин. Всяка сфера от живота си има правила за участие, било то и неписани. Така е и тук.

Уважавайте себе си, уважавайте другите, и уважавайте правилата, защото те ви защитават, а не са във ваш ущърб. Бъдете откровени, но и учитиви. Толкова ли е трудно? Правилото на добрия тон е същото онова, от живота, от нормалните човешки отношения, и спазването му ще бъде от полза за всички.

Ваша ВИ



Тема Re: До всички редовни членове на клубанови [re: BИ]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано18.08.01 20:43



ВИ... нали не си забравила, че моралът е лицемерие.....а уважението сделка...



Тема Re: До всички редовни членове на клубанови [re: ayтcaйдep]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано18.08.01 20:45



Зависи от човека



Тема Re: До всички редовни членове на клубанови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано18.08.01 20:46



Добре казано..

Може ли да помоля да го закрепиш за няколко дни отгоре, че се съмнявам на Некси колко време и е нужно, за да види..

а за разбирането..въобще се съмнявам 4еНе, езра и некси да го разберат Някога..но това СИ Е ТЕХЕН ПРОБЛЕМ..

Къде е Новагодин??най- накрая си получи хартата!!



Тема Re: До всички редовни членове на клубанови [re: BИ]  
Автор Well__ (.)
Публикувано18.08.01 20:47



Гледам мен тук почти не ме забелязват като редови член, ама държа да се знае - така както си е на мене ми харесва. Не искам промени. Изяжте ме де ! :)



Тема Re: До всички редовни членове на клубанови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано18.08.01 20:47



Вече е закрепено.



Тема И какво от това?нови [re: ayтcaйдep]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано18.08.01 20:49



Нима не сключваме ежедневно сделки, дори и ходейки до кварталната бакалница? А ако ходя два пъти в една и съща, това означава, че стоките там ме удовлетворяват. Продавачите са ми приятни, обслужването е добро.
Ще отида и трети път.
А това, че продавачите гонят досадните псета или просяци далеч от бакалницата, единствено би могло да ме радва.



Тема Re: До всички редовни членове на клубанови [re: Well__]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано18.08.01 20:51



Благодаря.



Тема Как да си редовен членнови [re: BИ]  
Автор 4eHe ()
Публикувано18.08.01 20:52



...в дир клуб, като дори не можеш да си избираш модератор ?



Тема ЧЕНЕ,нови [re: 4eHe]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано18.08.01 20:53



да не забравяме, че всеки народ си заслужава правителството, всеки клуб - модератора
С уважение към ВИ и ЧЕНЕ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.