Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 02.07.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ви,нови [re: BИ]  
Автор 4eHe ()
Публикувано18.08.01 19:06



Дали ще помагаш на Александър Варов (маркетинг - мениджър дир.бг) да направи и Лафчето платено си е твое решение. В някаква търсачка-пионер си купили техника, та клиентите трябвало да им я изплатят ???!

Опитай пак да ми обещаеш нещо/заплашиш с нещо (и подай втора бира на seeker, че да фокусира поглед; аз съм само на пъпеши)



Тема Re: Ви,нови [re: 4eHe]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано18.08.01 19:12



Приемаш наличието на модератор като лична заплаха? ОК. Обърни се към дира, моля. Клуб Психология не е място за това.
Психология на Дира още не сме обсъждали. Но аз съм само модератор, не администратор, нито програмист за Дира. хех.... познай какво си мисля в момента Има връзка със заплащане, хех



Тема Тъкмо изпаднах в романтични настроения,нови [re: BИ]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано18.08.01 19:13



които споделям в Романтичния клуб.
ВИ, я зарежи модеруването /модераторстване + мъдруване/, и идвай там да романтичничим.



Тема Re: Тъкмо изпаднах в романтични настроения,нови [re: Babyface]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано18.08.01 19:15



Шъ.



Тема Re: Ви,нови [re: BИ]  
Автор 4eHe ()
Публикувано18.08.01 19:17



Клубът, който модерираш се случи да хоства (безплатно) мнението ми за изплащането на закупена нова техника и похвати в маркетинга на дир.бг.

Дали искаш да триеш и заключваш темата (цитат от дир администратор) е решение на модератора.



Тема Re: Ви,нови [re: 4eHe]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано18.08.01 19:21



Ех, Чене... нещо ... има май някаква злоба у теб. Защо така?



Тема А такааааааааанови [re: 4eHe]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано18.08.01 19:22



Тук заприлича на "Името на розата", няма майтап.



Тема Re: Ви,нови [re: BИ]  
Автор 4eHe ()
Публикувано18.08.01 19:24



Така ме четеш. Аз какво да си мисля ? Че не ти се вярва как модерирането в дир бг не работи и си свиркаш " И тази ще отмине, модератора ще остане" ? Що не свирнеш силно до Рила и го извикаш да те подкрепи с нова психоанализа на ЧеНе и света й



Тема Re: Ви,нови [re: 4eHe]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано18.08.01 19:26



Чене, ти писа в клуба така, до мен:
"Имаш избор да си избереш стил на модериране :
- с консултиране и обясняване
- или втория, който бих ти препоръчала за аудитория несвикнала на правила :
авторитарен и без обяснения; "

ПС Познай кой стил практикувам

Редактирано от BИ на 18.08.01 19:27.



Тема Re: Ви,нови [re: BИ]  
Автор 4eHe ()
Публикувано18.08.01 19:42



В Бележка ти оставих Соло Лидер срещу Екипен Водач онзи ден. Там съм описала стила, който практикуваш.

Въпросът е колко време ще ти отнеме да ми забраниш достъпа...но дори това не е от важност по темата за връзката ти с дир администрация; Извинявам се, че така сполучливо дефинирам какво да правиш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.