Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 08.07.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: за Хартатанови [re: 8H]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано20.08.01 01:58



Съществува "Харта за правата на човека"....ще се заема да я потърся и публикувам тука за всички особено за тези, които бъркат "демокрация" с "анархия".
Та става дума за онези права и свободи, които всеки човек има право
да притежава и тази харта регламентира както физическата неприкосновенност, така и маса други неща свързани с обида на публично място и употреба на език към тебе и т.н. и т.н.
Май ще отнеме доста време и усилия от страна на по-интелигентните в този клуб и другите клубове за да излезе наяве, че никой няма право да си драска врели-некипели и употребява уличен и хамалски език към другите хора, които нито познава нито нищо. Но аз вярвам, че накрая
ще бъде наложена истинската демокрация и тук и в живота....
Трябва да бъде "наложена" защото има сили, които са много диви и първобитни
и просто побесняват, когато не могат да се развихрят необезпокоявани от нищо и никой.....

" Take it or leave it. I don't argue!


Тема Хартата за правата на човеканови [re: Oro]  
Автор 4eHe ()
Публикувано20.08.01 11:39





Демокрацията не може да бъде наложена...колко жалко за изразходваното ти време в нета, Оро !
Пък и за Силата нищо не долавяш (поколението, което пише в клуба растеше вдъхновявано от Star Wars)....но какво ли знаеш ти за него ?!
Всъщност - ето нещо : никога няма да принадлежиш към начина му на мислене.





Тема Re: ...а ТВОЯТ принос...нови [re: Ariella]  
Автор OPY ( 100 % непознат)
Публикувано20.08.01 13:36



ЦИТАТ;
Призовавам ВИ също..
ВИ..моля те, осигури ни повече спокойствие в клуба с по- твърда линия на поведение спрямо тези грубиянски прояви..Тези хора ни тормозят..Мисля, че в правата ( и задълженията ) ти е да ги ограничаваш тези хора..
Всичките тези никове и техните теми- те опорочават идеята за този клуб..

Клуба е достатъчно ценен, за да се борим за него.. Да го направим едно приятно място, в което да може спокойно и смислено да се споделя, общува, дори- спори!! Но това не е място за хора, които идват тук, за да си изливат простотията, злобата, и да притесняват с грубости , обиди и хиляди безмислени теми на ден, които запълват пространствот

Какво успокоение само.......АРИЕЛЛА - Да го направим едно приятно място, в което да може спокойно и смислено да се споделя, общува, дори- спори!! ...................Еййййй кеф - допуска се дори възможността да се води "СПОР".....ма кои ще го водят.......не се знае!!! Така като гледам молбата към ВИ има смисъла на : "Я ни остави тука 5-6 души /като ОРО да си бъбрим за народопсихологията.........ама /БЕЗ НАРОДА !!!/"
От тези мисли - за интелектуално прочистване на клуба....ми настръхват косите и ми иде да почна и АЗ да дрънкам простотии!!! Така де!!! Нали трябва да дадем възможност на ЕЛИТА да изпъкне с добрия си тон !!!
-Кой си пък ти ??? - предполагам ще е отправения към мен въпрос !!!
-......................-любимите на всички точки.....



ТАКА ТАКА ТАКА..............:)))


Тема Защо търсиш принос?нови [re: Oro]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано20.08.01 14:22



Кой ти влиза тука за принос?
Развеселяваш ме.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Защо търсиш принос?нови [re: valsodar]  
АвторOro (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 14:47



Какво е "принос" според тебе?

Внимавай!
За да станат един купон, едно парти, една компания, една екскурзия и т.н.
приятни е необходимо всеки да даде своят "принос"
Под формата на добро настроение, виц, закачки, майтапи и всичко онова, което създава една приятна атмосфера за всички.

Анадъм?



Тема Re: ...а ТВОЯТ принос...нови [re: Oro]  
Автор 8H ()
Публикувано20.08.01 14:51



защото:

ако търсиш принос - те канят на жертвиприношение

боклук искат прасетата, защото с това се хранят...
хората се хранят със свои (повлияни) или чужди емоции... кога те са боклук? когато се определени като такъв...резултат от определение което е получено след получаването на потвърждение от повече от един...
Психолога, може ли да даде сам определението, на чуждата емоция? това ли е товарът, който тежи??

Редактирано от 8H на 20.08.01 14:52.



Тема Анадък, комшу!нови [re: Oro]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано20.08.01 15:58



Но така поставен въпросът ми напомня повече на апел за ленински съботник.
Когато се забавляваш искренно, забавляват се и останалите. Номерът е да са поставени естественно нещата.
Най-слабопосещаванните постинги са писани от хора силно желаещи да се харесат на околните - просто са сиви и скучни в еднообразната си монотонност.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Анадък, комшу!нови [re: valsodar]  
АвторOro (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 16:49



Хм-м-м....
"Но така поставен въпросът ми напомня повече на апел за
ленински съботник. "

Ти колко пъти си бил на ленински съботник? Там това ли караха хората да правят? Да се усмихват и си правят кефа?

" Знай, че за да направиш една кисела или отвратителна физиономия е необходимо екстремално напрежение на мускулите. А за да се усмихнеш - не се изисква никакво усилие....


......ленински съботник.....



Тема На стар кадър...нови [re: Oro]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано20.08.01 18:49



Имам трайни спомени от ленински съботници, усмихнати дружинни ръководителки и партийни другари, зорко бдящи всеки да си даде лептата за построяването на социализъма и комунизъма.
Аха, такива ми ти работи.
Как ти се усмихват, тъй те прихепцват в кюшето с другарски съд.
На тебе ли се падна честа днес да го председателстваш?

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: На стар кадър...нови [re: valsodar]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 19:05



Хм....наборе,
само не ми напомняй пажалустя за онези години !!!
То не бе "радост" не бе "ентусиазъм".....не бяха досиета на тези
дето не се усмихваха...../Наскоро си прочетох и моето...значи...
няколко тома....защото не съм се усмихвал на народната власт а....
бил съм имал подигравателно и насмешливо отношение към нея и нейните
мероприятия.....Ех и присъда получих от 4 г.-ама не бях тук да я излежа... за много смях....после я отмениха но какво да занимаваме младите..../
Но сега вече ...забравих/уж/ всичко и пак ми е смешно-о-о
Какво да прави човек в един толкова смешен свят като този....???
Най-смешният свят в който хората си губят времето в дребни заяждания, злоби и наранявания и искат да ги боли и да страдат.....





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.