Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 28.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Razbito sarceнови  
АвторBeznadejden (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 10:16



Prejivqvam tejka razdqla,imm 4ustvoto 4e se pobarkvam,ni6to ve5e ne e vajno,ni6to nqma smisal,ni6to ne mi trqbva,pomognete/trqbvami psiholog/



Тема Re: Razbito sarceнови [re: Beznadejden]  
Автор Well__ (.)
Публикувано13.08.01 22:02



Айде помогнете на човека бе ! Психолози такива !
Какво се криете по дупките когато сте нужни ?



Тема Re: Razbito sarceнови [re: Beznadejden]  
Автор Well__ (.)
Публикувано13.08.01 22:05



Те тия тука не ги знам дали ще се обадят, ама ... времето лекува донякъде. Носи по-скоро примирение и нови щения ... след време. И това е нещо. Другото е привързаността ... това трябва да умре. Няма друг начин, уви. Всяко привързване води до такава раздяла ... така си е. Преживей го, настрадай се. Но ще мине. Остави на времето.



Тема Well_ na pomosht ida aazzz ;)нови [re: Well__]  
Авторheh (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 22:27



Beznadejden, tova koeto chuvstvash e napalno, ama absolutno normalno. Vinagi taka stava pri chuvstvitelnite. Ne moje da ne ti e kofti pri razdiala s chovek koito si obichal i moje bi oshte obichash.
Seshtam se za niakolko saveta, koito moje da ne provarviat pri teb, zashtoto vseki razlichno se izmakva ot takava situacia, no pone shte gi kaja...
Spodeli s priatel, ama niakoi istinski i za predpochitane optimist.
Pravi nehsta koito do sega ne si, da kajem oblechi se po-razlichno, zapoznai se s nepoznat pri stranni opstoiatelstva, opitai se da mislish vazmojno nai riadko za tova koeto te natujava v momenta (da, znam che e nevazmojno, ti se opitai vse pak), opitai se na budesh zaet s neshto, nishto che ne ti se pravi... pravi neshta za drugite (da kajem kupi nehsto na niakoi ili do iznenadai s neshto ili organizirai kuponche vmesto niakoi drug... ti na sebe si sega si bezrazlichen, no pone za drugite ne si, tai che atakuvai tam :)
Kolkoto denia ti e po-razlichen ot minalia, tolkova po-burzo shte ti mine. Ako vsichko e razlichno - taka e nai dobre! Stavai po-kasno ili po-rano, ne iaj v sushtite chasove...i t.n. :)

Mai shte e tova, ako se setia oshte enshto shte ti pisha, a ti kaji dali pone edno ot nehstata koito ti napisah e prorabotilo

jivota e gotin, a che liubovta e jestoka tova vseki go znae



Тема Re: Razbito sarceнови [re: Beznadejden]  
АвторYD (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 22:29



Ako ti se iska da si tyzhen, bydi tyzhen - tygata lekuva.

I niakolko syveta - izlez navyn s hora, raboti, uchi, pravi neshto, koeto ti angazhira vnimanieto. Ako umyt ti e zaet s drugi neshta, niakak si po-lesno se ponasia. Na men predi niakolko meseca rabotata, priatelite, i televizhiyata mi pomogna. Kato se zagledam v Animal Planet ili niakoy film za 1 chas i mi stavashe po-leko, misylta mi se otdalechavashe ot bolkata. Koeto ne znachi, che triabva po cial den da sedish pred televizora. :]

Nameri nachin emociite ti da izlizat navyn, a ne da ostavat vytre - pishi, govori s niakogo, sportuvay, vikay, etc. Ne e hubavo da trupash gniav. Spomniay si za hubavite migove s usmivka i prosto priemi, che sa minali. Zhivotyt prodylzhava da teche.

Psihiolog sym, no ti kazvam tova samo ot lichen opit.

Spokoyni noshti ti zhelaya!

YD



Тема Re:нови [re: Beznadejden]  
Автор 8H (profiler)
Публикувано13.08.01 22:39



реката потича и напоява жадните за свежест цветя... (чувствителност)
реката пресъхва и жаждата става мъчение... (разбиване)
да отидеш там където не си (по рано, другаде, с друг...) (сила)
да си спокоен, щастлив, оптимист - това което си ти...това което можеше да стане...това което може да стане пак...не вярвай че в живота всичко се повтаря - ти си това което искаш да бъдеш, всеки опит е крачка в правилна посока, всяка вяра че сега е завинаги - има смисъл...СеГа е завинаги...миналото и бъдещото са отречени, започни отново сега...

Целта не оправдава средствата (не бъди цел...), не оправдавай миналото си, не осъждай настоящето си на анализ, синтезирай бъдещето...

излез навън и усети природата, влей се в потока, намери лъча на новото слънце...изгрева не закъснява...

(лаическо мнение, да не се следва като рецепта)

-----------------------------------
Завърнал се в матрицата...


Тема Beznadejden,нови [re: Beznadejden]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано13.08.01 22:56



Безнадежден, тъй като си имаме Любовен експерт, но тя отсъства по уважителни причини, ще си позволя да взема отношение.

Изпий болката докрая. Потопи се в нея и я изживей. Колкото по-рано, толкова по-добре. Ще помъдрееш. Съчувстваме ти. Бъди себе си, бъди сигурен, че е имало и други с твоето страдание. То е хем сладко, хем горчи, хем боли... Но в лично твоето страдание си сам, за да го преодолееш сам. Няма нищо по-удовлетворяващо от преодоляното страдание. То те води към повече Любов, то те прави човек.
Не плачи. Анонимен си. Пиши тук каквото мислиш, позволи му да излезе. Ние те разбираме, ние сме банда разбирачи :-) Оплачи ни се, ще ти олекне.

Всичко, което ни се случва, е за наше добро. Помни това.

Редактирано от BИ на 13.08.01 22:58.



Тема Re: Razbito sarceнови [re: Beznadejden]  
Автор Ariella ()
Публикувано14.08.01 03:08



Преди всичко ти трябва Приятел..
Някой, който да знае всичко за теб..да те познава и да те приема..
Някой, който може да те изслушва с часове, знаейки, че просто Изливаш от себе си..
Кажи му за болката си, за гнева, за тъгата..
Кажи за това как си я обичал..Как си мечтал за бъдещето..
Спомни си всичко..Намери причините..
Позволи му да ти каже къде си сгрешил..
И тя е грешила..Безгрешници няма..
Потопи се съзнателно до дъното на безволието..
Наблюдавай всичките си мисли и реакции..
Усъмни се в силата на чувствата си..
Намрази депресията..Тя ти е Враг..
Потърси Красотата в дребните неща..
Идва есен..Нима не искаш да видиш червените листа на кленовете??
А първия сняг, и миризмата на замръзналите дрехи от простора??
Помисли си за ванилия..не те ли връща в детството??
Има толкова хора, които са те обичали..за които си важен..
Спомни си за моментите, в които беше силен, и знаещ, и можещ..
Преживял си нещо велико..Едно силно чувство..
Не всеки е бил благословен с тази възможност..
Сега разбра, че можеш да обичаш..
Не е ли хубаво??



Тема Re: Razbito sarceнови [re: Beznadejden]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 05:48



i az kato tebe, samo che ot jenski pol, sled 3 godini vse oshte go obicham, no se chudia dali vsushtnost toi razbra kolko go obichah kogato biahme zaedno...
sunuvam go...
vse oshte...
a zashto li?



Тема Re: Razbito sarceнови [re: Beznadejden]  
Автор OPY ( 100 % непознат)
Публикувано14.08.01 10:04



Mързи ме да чета какво са ти написали вече........но само едно ще ти кажа.."И на мен ми се е случвало................ужасно е!!! Помня че това е едно от най-безтегловните ми и отчаяни състояния в които съм изпадал, но..........съм още жив....:)))........и най-важното........просто го приеми за чиста монета и повярвай......."ЩЕ ТИ МИНЕ !!!".....
-Няма !!! Няма !!! - /Безнадежден/
- НЕ !!! ЩЕ ТИ МИНЕ !!!.......... - /имащ OPYт с разделите/


ТАКА ТАКА ТАКА..............:)))



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.