Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 12.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Кой умее да е луд?нови [re: Well__]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано04.08.01 19:59



Купих си бутилка розе.
Какво стана тук? Всеки си мисли, че изказването на друг бие по собственото му самочувствие. Стремежа за съвършенство? Ами че всеки се стреми към съвършенство, обаче аз например, се стремя да го достигна в област А, докато Друг - в област Б. И изведнъж примерно, идва Другият и почва да натрапва собственото си съвършенство. Клубът е за да се прояват стремежите, а не да се налагат на други. Цъфтете в собствените си области, и без това сте уникални. Като хора. Клубът не може да бъде съвършен при положение, че всеки има достъп, ЧеНе! Уважавам стремежите ти, но те са нереалистични по отношение на клуба. Ти уважаваш ли нечии чужди стремежи? Сигурно да. На тебе-подобните. Само на избрани хора, един или двама. Защо? Как се справяш с управлението по отношение на човешкия фактор? Само любопитни въпроси, няма нападка. Налагането на собствения калъп върху някакво общество, било то и виртуално, не е решение, нито свидетелства за толерантност или житейска мъдрост. Ако предизвикваш, няма начин да няма ответ. И друго - как е възможно някой да вярва, че казвайки на участник от интернет общество да се разкара, той ще се разкара просто ей така? Това реалистично ли е? Пазене на равновесие сред различните човешки характери не е лесна работа. Харесвам си ЧеНето и искам да се върне. Нека не ми се обижда. Нямам за цел да уязвя никого.
За НГ почти няма да коментирам - поддал се на предизвикателството, а май и го е търсил... Някой му подаде баница, и той я изяде. Нищо лошо, гладен е бил човекът :-))) Луди няма в случая, хаха!

За уникалността на българката - пак субективно нещо. Нещо много ме кара да се усмихвам :-)
Не ви ли идва на акъла, че всяка нация по света се смята за уникална? За какво се мислим? Това самочувствие да не е типично българска черта? А? Ние сме били най-умните и интелигентните като българи, или най нежните и красиви жени. Хехе Браво! Представяте ли си ако беше така? Обаче аз уважавам вашата гледна точка. Но тя не е моята. Хайде сега, изяжте ме! Кажете ми, че имам изгнил сексуален живот, че съм феминистка и вероятно изглеждам като чудовище. Наречете ме баба и даже ми викайте Яга. :-) Това ще е страхотна диагноза. Ще трябва да ида на доктор, хахаха! :-)))

Защо хората не могат да дискутират без моментално да си лепват етикети - кой какво казал, което го сринало, кой има/няма чувство за хумор... Защо не опитат да погледнат света през очите на другия? НГ е прав в едно - че хората са различни. Но в клуба това резултира не в разбиране, а в дива конкуренция "Аз съм по-добро качество човек, Ти си боклук". Жалко е.
Всяко чуждо гледище има нещо, което го идентифицира, това е вярно. Иначе никой нямаше да пише тук. Но защо е това озлобяване? Дали е от посткомунистическите условия? Или просто от простащина и биене в гърдите.

И още нещо - когато дадено мнение не ви харесва, не е ли по-добре да го игнорирате вместо да се озлобявате? Игнорирането на участник е най-болезненото наказание.

Пуфффф! Кой ще напише една елегантна словесна еквилибристика?
Днес не ми е ден явно. Мрачно е навън, студено, и има облаци. Вкиснато време :-(
Ще си налея чаша розе...



Тема ХАХА Новагодин!нови [re: Hoвaroдин]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано04.08.01 20:12



Преди малко по-горе употребих словосъчетанието "словесна еквилибристика" :-))) Ама не бях прочела още това ти мнение, в което и ти го употребяваш, хахаха! Защо така?
Я да се заядем! Ти ли употреби моите думи, или аз твоите????????



Тема Re: В какво се изразява мъжкия кастрационен комплекснови [re: Well__]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано05.08.01 12:33



За тебе май е наистина толкова жизненоважно да ме вземеш за нещо, нищо или някакво, че даже си отговаряш на собствени цитати, които изкарваш по някакъв свой механизъм-трепач мои перифрази. Монологизмът наистина е тъпа работа...




Тема Re: ХАХА Новагодин!нови [re: BИ]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано05.08.01 12:39



Естествено, че ти моите - щом вече си ги видяла... Да се заядем, ама не ми се ще да пълниш точно ти модерирания от тебе клуб със спам. С модератора - като с модератор!... Не ставай за резил. Ти остана май единственият незасегнат от бурите на историята тотем.




Тема "Когато цъфтяха тиквите"нови [re: BИ]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано05.08.01 12:43



Роман от Милорад Павич. В друг вариант "Когато цъфнат налъмите." Пази си компа - макар че и тук има лаф: "Когато цъфтят компирите".



Тема Re: ХАХА Новагодин!нови [re: Hoвaroдин]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано05.08.01 14:09



Е, ти пък на всичко вече викаш спам. То покрай сухото гори и мокрото...
Ама нали ти казах, че не ги бях видяла ... думите ти. НЗ.
Иначе съм пак засегната, я виж как ме заплашва Некса :-)



Тема Re: В какво се изразява мъжкия кастрационен комплекснови [re: Hoвaroдин]  
Автор Well__ (.)
Публикувано07.08.01 08:18



Не те разбирам, ша знайш ! :)))
Ама карай. Като си решил, че съм ти ясен ... тъй да е.



Тема Re: Уелчнови [re: Hoвaroдин]  
Автор Well__ (.)
Публикувано07.08.01 08:29



Та за ролята на добрия щях да ти противореча .... Ти защо смяташ, че тук се играят роли от всички ? Ако си откровен, за каква роля иде реч ? И не вярваш значи че някой ще е откровен тук ? Ами да те питам - защо ? Ако горница хора са убедени в нуждата да се крият от истината за себе си, то не значи че важи за всички. Живота и смъртта са трудни за разбиране. Хората имат склонност да се вманиачават в роли от живота си и така да загубват истината в него ... префърцунват се един вид. Това обаче не е 100 %. Много знаят къде е истината и не им пука за някакви си роли , за самочувствия и имидж пред другите просто ей така, за спорта. Туй са глупости. НГ бил лошия, разбираш ли. Аз пък добрия. Разни мацки тук пък изгаряли от страст да танцуват с лошия :))) Чичко Лош, айде да сме естествени. Пиесата е тъпа. По-добре да сме откровени. Ама то ще рече и обективни... малко ме притеснява неспособността ти да си обективен относно хората ... но всичко се променя, желание ако има.

Просто мисълта да е без емоции, а емоциите - без мисъл :) Тогава става хубаво, Вервайте ми



Тема Re: Уелчнови [re: Well__]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано07.08.01 09:53



Мисъл без емоции, емоции без мисъл... Каква роля играе тоя път доброто момче? Просто на доброто момче.



Тема Re: Уелчнови [re: Hoвaroдин]  
Автор Well__ (.)
Публикувано07.08.01 22:11



Ти си упорит като психиатър бе ! :))))
Нали знаеш - те си навият на пръста че си луднал и - край. Всяка съпротива е доказателство.... :)))

Ок, признавам си тогава ! Слушайте всички ! Аз съм актьор. Играя ролята на доброто момче, ама ей ся ми писна и а шукне некой - ще стрелям по на леля му гащите ! :))
В тази връЦка - Сички на про-стора !Амммаха !

( и бойния вик на динозаврите ! :) )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.