Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 12.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: В какво се изразява мъжкия кастрационен комплекснови [re: Well__]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано04.08.01 16:34



И после?



Тема Re: Уелчнови [re: Hoвaroдин]  
Автор Well__ (.)
Публикувано04.08.01 16:35



НГ, нямам време сега ... по-късно ще ти противореча за това... но не си прав ...



Тема Re:А женският?нови [re: ida]  
Автор 8H (infinitive)
Публикувано04.08.01 16:37



да имаш за губене или за получаване...

(много силно опростени варианти на "комплексите")

За катастрофите - питай Кали...той по внимателно е гледал филма на Уди Алън...

"The writings on the wall"


Тема Re: В какво се изразява мъжкия кастрационен комплекснови [re: Well__]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано04.08.01 16:41



Аз мисля въз основа на писмените й посвещения към мъжете - доскоро бяха женско-български посвещения към българските мъже, после се отвори и към формите на комплекси - е, вече конкретно към мен. Тук що трябва изобщо да мисля? По-добре ти помисли...



Тема Re: Уелчнови [re: Well__]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано04.08.01 16:42



Да, де. Не съм прав. Кво друго да ми кажеш?



Тема Re: В какво се регресивната интроспекциянови [re: Well__]  
Автор 8H (infinitive)
Публикувано04.08.01 16:50



за какво ми е самочувствие, като се имам за неемоционален? Аз не бързам да отида на село, да ора самотно нивата докато жена ми спокойно приготвя обяда и да водя децата си на езеро и да им показвам къде спят сърничките и зайчетата...това после...а първо трябва да се съберат малко пари и опит, че това не може да стане факт предварително...работиш по 10-12ч на денонощие, трупаш пари - резултат от положителното в работата - доволни клиенти и губиш пари - резултат от поемането на отговорност за поетия риск - да се опитаме да спечелим повече, като вложим по-малко... това после...първо трябва да се натрупа опит, да се изучиш, да се обучиш, да намериш отговора и го съхраниш, така че на всеки в бъдеще зададен въпрос да имаш готовия (си?) отговор... но това после... преди да се учи и работи трябва да се забавляваме, да се намираме на работа по романтични места и да придобиваме опит в диско-свалките...но това после...първо трябва да ни научат да поемаме отговорността за себе си, за това което ще може да бъдем като пораснем, как ще търсим/намираме/запазваме приятелства, как ще участваме в игрите, как ще намираме разликата/приликата във всеки независимо дали е възпитаван в комплекси или в радостта от любовта и фриволността... но това после...първо оставете гените да си поговорят... на подходящите за това места...да намерят общото - това което може да се продължи, и това което трябва да се изостави...

"The writings on the wall"


Тема Re: Държиш да си моенови [re: Hoвaroдин]  
Автор Anima_bg (LoveExpert)
Публикувано04.08.01 17:46



огледало ли ?

Добре - съгласих се ?

Да ти задам ли въпроса от приказката за Пепеляшка сега

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Хе! Е. Брокович. Далече си.нови [re: Anima_bg]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано04.08.01 17:53



Комплексно-компенсаторно. Старите пантофи миришат...




Тема Re: В какво се изразява мъжкия кастрационен комплекснови [re: W.A.S.P.]  
Автор 8H (infinitive)
Публикувано04.08.01 17:55



Ще вземеш да дадеш работа на много хора ако се опитат да познаят значението на останалите 99 символа...

"The writings on the wall"


Тема Пепеляшканови [re: Anima_bg]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано04.08.01 19:24



Анима... тука става някакво изкривяване... на смисъла и пространството. Някой нещо не е разбрал, дооценил. Ако и довечера не се наспя като хората (как ли спят хората), ще заприличам на сомнамбул със стъклени пантофки... Най-добре точно в полунощ компютърът ми да се превърне в тиква...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.