Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:31 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: В какво се изразява мъжкия кастрационен комплекснови [re: Well__]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано04.08.01 15:15



Уел....... нямам какво да добавя!!!!!!!!!! Просто си супер! Благодаря. Вече имам чувството, че нямам думи да напиша каквото искам. Дано някой го прочете и осмисли. То важи и за двамата спорещи тук.



Тема Re: Уелчнови [re: Anima_bg]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано04.08.01 16:03



Айде прочети си го пак и тоя път си го съотнеси към себе си...

ПП Огледалото не се оглежда само. В него се оглеждат.



Тема Re: В какво се изразява мъжкия кастрационен комплекснови [re: Hoвaroдин]  
Автор Well__ (.)
Публикувано04.08.01 16:05



НГ, знам че хората са различни. Но ти защо реши че друго твърдя ?!? Хората са различни в подробностите, но еднакви по принцип ... Затова Ви ги сравняваше когато спят ... тогава са почти еднакви ...
И съм съгласен, че високото самочувствие когато е основателно дразни по друг начин ... но е по-добре и тогава то да се прикрива, ако искаш да общуваш с хората, а не да изградиш стена между себе си и тях... по-добре е но аз така не правя, по разни причини ... прекрасно си го казал за неблагодатното огледало :)
При мен например е проблем как да се държа нормално, знаейки какво мога, тъй като си обичам естествеността, без това да изглежда като високо самочувствие, защото то по принцип липсва. Всъщност, като разбиране за способностите си, го имам, но като сигурна качествена оценка за себе си като цяло - нямам такава ... мисля че затова не може да се нарича самочувствие това, което ми дава разбиране за възможностите. Но при прилагането им изглеждам като човек с високо самочувствие...
Забелязал съм, че хората като база за самочувствие си дават качествена оценка. Това е много трудна задача и едва ли някой съумява да си даде правилна такава ... и това им е грешка. Голяма.



Тема Re: В какво се изразява мъжкия кастрационен комплекснови [re: BИ]  
Автор Well__ (.)
Публикувано04.08.01 16:06



Ах ти, тази четка е за почистване, не за лъскане ...



Тема Re: Уелчнови [re: Anima_bg]  
Автор Well__ (.)
Публикувано04.08.01 16:12



Стремящия се към съвършенство ...
Кръстосах живота си с такива хора и прихванах част от тяхната лудост ... за да разбера, че човек трябва да е и малко луд ... но малко. И по-точно - да умее да е луд.



Тема Re: В какво се изразява мъжкия кастрационен комплекснови [re: Well__]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано04.08.01 16:13



Топката за центъра на вселената ти ми я прехвърли. Не съм парадирал до вчера и оня ден, но питайки ме тук-там риторично за какъв се мисля, какво очакваш да ти кажа? Създаваш и на мен, и на себе си проблеми.
По-добре отвори за миг очи и отнеси поне за минута благодушието си към анимата...

Редактирано от Hoвaroдин на 04.08.01 16:17.



Тема Re: В какво се изразява мъжкия кастрационен комплекснови [re: Hoвaroдин]  
Автор Well__ (.)
Публикувано04.08.01 16:28



Анимата я познавам. Тя е особен човек, но няма тези проблеми, за които ти си мислиш.



Тема Re: В какво се изразява мъжкия кастрационен комплекснови [re: Hoвaroдин]  
Автор Well__ (.)
Публикувано04.08.01 16:30



Създаваме си проблеми ? Ми то такива проблеми ще са ни от полза ... ще се разнищим, ще видим себе си по-добре, не мислиш ли ?



Тема Re: Уелчнови [re: Well__]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано04.08.01 16:32



Или си луд, или не си луд. Останалото е словесна еквилибристика. Явно да се правиш, да играеш роли, да изглеждаш, при теб е на уважение - стига само и само да се самоубедиш, че си в ролята на добрия. Виждам, че със самовнушението нямаш проблеми. Е, аз пък съм в ролята на лошия - нали и тя съществува в пиесите. Още повече че на двама-трима души тук е тя е жизнено необходима като основа за самосравнение. И си я създават. Т.е. шият дяволски костюми - само дето мерките са сбъркани.



Тема Re: В какво се изразява мъжкия кастрационен комплекснови [re: Hoвaroдин]  
Автор Well__ (.)
Публикувано04.08.01 16:33



Още нещо. Когато някой изказва мнение ( гледна точка) за нещо по принцип, защо личностните му качества веднага се свързват с изказването ? Значи, Ти одеве ми разправя за следствията от високо самочувствие, и реши че ще те взема за такъв човек - с високо такова. Но не е така. И не виждам защо винаги така се тълкуват нещата. Човек не може да изложи възглед за обсъждане, без този възглед да му се "пришие" веднага. Това намирам за тъпо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.