Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:42 18.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: За паметта и живота ...нови [re: seeker]  
Автор Well__ (.)
Публикувано30.07.01 21:36



Разбора нарочно ли го правиш или става без да искаш ?



Тема Re: За паметта и живота ...нови [re: Well__]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 21:40



ne sam se zamislial nad tova

trudno zaspivam - i vsichko prez denia mi minava kato na lenta
mnogo hora ne mogat da razberat che za mene tova koeto se e sluchilo e sasto tolkova vazhno kato tova koeto eventualno mozhe da se sluchi
spored tiah az sam zhiveel v minaloto
minalata sedmica obache namerih replikata s koito veche se spasiavam pri takiva situacii zashtoto mi pisna da obesniavam
"mozhe da si mislish che si prikluchil s minaloto, no to ne e prikluchilo s tebe"
hehe
poniakoga skrivaneto zad klisheta i citati pomaga

neznam dali ima niakakva vrazka no chesto sam prezhiviaval deja-vu



Тема Re: За паметта и живота ...нови [re: seeker]  
Автор Well__ (.)
Публикувано30.07.01 21:47



Симетрията между миналото и бъдещето е очевидна. На това дължим способността си да го прогнозираме (бъдещето). Именно знанието от миналото ни дава шанс да предвидим бъдещето и да реагираме навреме според желанията си. Нашите знания са фарове, запалени от миналото и насочени в бъдещето. Те озаряват пътя ни през него.



Тема Re: За паметта и живота ...нови [re: seeker]  
Автор Well__ (.)
Публикувано30.07.01 21:48



през тази лента вкарваш спомените си от кратковременната памет, в дълговременната... явно.

П.П. твоят случай не е като онзи ...

Редактирано от Well__ на 30.07.01 21:49.



Тема Re: За паметта и живота ...нови [re: Well__]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 21:53



ne mi se misli za takiva poniatia - ot koi sedment na pametta mi pravia memory dump

kazvam tova koeto e - az sam prost programist i niamam dar slovoto da pisha dalgi irechenia i da namiram sinonimi ili po krasivi izrazi na nestata

moeto mislene e s niakakvi izmerimi poniatia i kogato se sblaskam s nedefiniriumi nesta stava strashno

oste kato malak mi kazvaha kakvo tovhno triabva da kupia - marka, razfasovka i tn
inache ako otida i vidia che ima niakolko vida ot edno nesta izpadam v panika
i sega sam si taka - nesto koeto ne e definiruemo i dokazuemo me plashi



Тема Re: За паметта и живота ...нови [re: seeker]  
Автор Well__ (.)
Публикувано30.07.01 22:00



Един вид роботизирано поведение ... така е, когато перфектността те води ...
Значи трябва да станеш по-самостоятелен. Да взимаш решения. Всъщност ми е познато. Аз съм такъв по принцип. Излекувах се вече, и то предимно с преодоляване на разсеяността ... и с разбирането, че от мен зависи всичко, което се налага да правя... разбира се това доведе до грешки и поемане на отговорността за тях ... което пък ме накара да се събудя от шамарите които получих ... и така разсеяността изчезна почти ... но само за някои неща - там, където е нужно. Иначе съм си все така заспал ... :))) мисля че е защитна реакция разсеяността - срещу нежелана информация.



Тема Re: За паметта и живота ...нови [re: Well__]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 22:07



ami az zatova sam oste na rabota stoto ne moga da se premiria che programata koito pisha mi dava stranni greshki kogato iska - vinagi sam se stramial vsicko da e vazmozhno kolkoto mozhe po perfektno

inache ot 6 zhiveia sam taka che nalaga da se spraviam sas vsichko koeto mi ponasia zhivota - plastane na danaci, osigurovki vkluchitelno i cialosten remont na apartamenta mi

nauchil sam se da nosia otgovornost i mozhe mi poveche ot kolkoto triabva
obache obiknovenno takova povedenie ochakvam i ot drugite i ot tam idvat obiknovenno konfliktite mi s horata
az ne priznavam "ne moga"/"ne mozhe" za mene tova 99% e "ne iskam"
kogato se razbera s niakogo che nesto triabva da stane naprimer tazi vecher i toi e poel otgovornostta che ste stane az iskam da e gotovo i ne priznavam absolutno nikakvi argumenti zashto ne e stanalo - kogato chovek obestava nesto da misli predi da go napravi
tova e v rabotata mi
inache kogato se pribera v kashti sam drug chovek - tam sam nai razhvarlania i neorganiziran chovek
hvarleni drehi, chorapi i neznam kakvo poniakoga gi tarsia s dni i gi namiram na kakvi li ne neveroitni mesta



Тема Re: За паметта и живота ...нови [re: seeker]  
Автор Well__ (.)
Публикувано30.07.01 22:20




Ергенска квартира :))
На такива като теб им е добре на запад, а тука гризем дървото заради другите, несериозниците по веригата ...



Тема Re: За паметта и живота ...нови [re: Well__]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 22:21



hehe

4 staen - ne me pitai kakvo mi kostva podarzhaneto mu

obacheeeee az si napisah i zitesvah programkata taka che se zanasiam v kashti pri studenata bira

leka



Тема Re: За паметта и живота ...нови [re: Well__]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 22:24



inache ako me poznavashe steshe da razberesh kakvo znachi ako sme se razbra li da se vidim naprimer v 18:00 i doidesh v 18:05

malak ad sam takiva situacii

ako vseki e tochen niama da ima izdanki i marmoreshti hora che tova ili onova
sega e palno s takiva




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.