Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 29.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Отмъщението  
АвторBilbo (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 12:46



ако Ви наранят бихте ли отмъстили.
ако да защо
ако не защо
въобще отмъщението решение на проблема ли е или просто задоволяване на някакво лично чувство
едно време са се дуелирали - но сега говорим за малко и сладко или голямо и гадно отмъщение.



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Bilbo]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 13:00



ne si zasluzhava truda da otmastavash

v kraia na kraistata se okazva che otmastavastia stava zhertva na sebe si



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Bilbo]  
АвторMakc (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 13:36



На кого да отмъщаваме???? Обикновено човек има по-сериозни отношения с приятели, близки и роднини. Първите човек сам си ги избира, така че .... ако нещо се разочарова, просто прекратява отношенията си с тях. Близките и роднините не си ги избираме, така че ако не се понасяме с тях просто не общуваме!!!!
Аз лично незнам какво трябва да ми направи някой за да поискам да му отмъстя!?!?!



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Bilbo]  
Автор caliostro_bg (експерт)
Публикувано24.07.01 14:02



има такъв амер. филм.
с кевин костнър. там е показано какво значи тази дума!

танцуваща жена, бягащ кон, платна в океана...


Тема Re: Билбонови [re: Bilbo]  
Автор Anima_bg (LoveExpert)
Публикувано24.07.01 18:32



ти изби рибата в морето.

Няма да ти кажа отмъщавам ли или не и защо
Но мога да пофилосовствам по темата ти.
Отмъщават скорпионите например - те помнят най-дълго, трудно
преглъщат обидите и наранената гордост и го правят в най-удобния
момент, когато жертвата най-малко очаква.
Водолеите пък си имат свой патент - правят го по най-изобретателния начин.

Останалата зодиакална фауна ще те светна следващия път сега нямам време

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Отмъщениетонови [re: Bilbo]  
АвторDalila (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 20:58



Незнам защо ,но ми се струва,че...ако простя...това ще бъде най-голямото отмъщение...Зависи,как поглеждаш на нещата...!


С усмивка естествено!
Далила



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Bilbo]  
Автор Well__ (.)
Публикувано24.07.01 22:27



Интересна тема. И друг път сме я нищили ...
Актът на отмъщение, като такъв е лишен от смисъл, освен емоционално възстановяване. Но има и друго - от чисто разумна гледна точка, нужно е действие, което се покрива с ефект с отмъщението, но е по-скоро форма на узаконени порядки, недопускащи такива събития. Иначе казано - ако някой ти стори зло, той трябва да бъде наказан, за да не изпитва желание утре да постъпи така и с друг. Значи, така спасяваш много души от страдания. Един човек може да причини много злини. Верно е, че злините често са нужният урок за хората, живеещи в измислен от тях самите свят - да стъпят на земята ... но това са условности.

Нека се върнем на отмъщението - тъй като се тълкува като такова - да, нужно е. Но не е отмъщение. Въдворяване на ред.



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Well__]  
АвторDalila (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 23:04



Гледай сега,.../според мен разбирасе/!Отмъщението и въдворяването на ред май съвсем нямат връзка.
Отмъщението е нещо съвсем лично,като акт,при положение,че някой нещо лошо ти е сторил...
Въдворяването на ред има някак обществен смисъл,като закон с наказание,при неподчинение...
А,как мислиш прошката не е ли вид наказание?

Е усмихнах се пак!
Далила



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Dalila]  
Автор Well__ (.)
Публикувано24.07.01 23:20



Прошката е начин да дадеш зелена светлина на извършителя да действа пак така, с тебе или друг субект.
Чувала ли си, че конфликтите трудно се разпалват заради страха от отмъщение ? Защото отмъщението е проява на неписаните закони на обществото. И естествено, че отмъщението е онова, което създава неписаните закони в едно общество. Премахни отмъщението и гледай как няма вече неписани закони - всеки прави каквото си ще и не се страхува от възмездие.
Ти ми обясни къде е логиката прошката да е наказание ? Дай тогава да те набия и ми прости, после като ми кефне - пак , и така ... до края на света ?!? Баси колко ще ми е тежко от тези прошки ... направо ще ми се мре :)))
Хайде, кажи ми къде е логиката, че хич се не вижда ... ?!?



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Well__]  
АвторDalila (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 23:24



Ха,ето го отговора,та ти сам го даде!!!
Логиката е просто в абсурда.
Абсурда на прошката!
Е ,образно казано - прошката просто сащисва...извършителя имам предвид.

Ето ме пак съм
Далила



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Dalila]  
Автор Well__ (.)
Публикувано24.07.01 23:34



Не го сащисва винаги, а и това е временно. Просто той си мисли, че отмъщението е неизвестно какво и го е страх от неизвестното .... но когато разбере че няма отмъщение, тежко ти и горко ... освен това може да те вземе за мазохистка или лудо влюбена в него, например ...



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Well__]  
АвторDalila (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 23:39



Да съгласна съм!Въпрос на интелект...но до известна степен.
Това подчертавам е мое мнение.
Аз лично действам така,не отмъщавам ,прощавам и...няма ме!

Усмихни се и ти!
Усмихната Далила



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Dalila]  
Автор Well__ (.)
Публикувано24.07.01 23:51



Правя жалки опити, но трудно се усмихвам, понякога е много тръдно ... друг път лесно ... и ако се замисля - защо съм тъй първичен ? Незнам ... дали да разбера или така да си остане ? :)))



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Dalila]  
Автор Well__ (.)
Публикувано25.07.01 00:17



Отмъщението по принцип и същност е проява на глупост. Когато псуваме камъка в който сме се спънали, това е глупостта ни под формата на още по-глупаво "отмъщение" ... и тази случка всеки ден се случва с нас ... отмъщаваме на хора и предмети, бидейки глуповато наивни да си мислим, че нашият мозък е центъра на вселената и трябва тя да се съобразява с него .... че ако ни се случи нещо хубаво, това е редно , а ако е лошо - нередно ... справедливо е за нас да сме вечно щастливи, това е утопията в главите ни ... и отмъщаваме си на съдбата с думи и действия, мисли общо казано ... доказващи нашата неподготвеност да възприемем реалността ... истината за живота в който сме посяти не по наша воля може би ...



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Bilbo]  
Автор LA_PlOVRA (just a girl)
Публикувано25.07.01 00:25



не ( но допускам и да има изключения)
после Анима може да ме разнищи и според зодията, ама аз ще си кажа каквото си чуствам.
1во - нараняват слабите, а не силните и за да ме нарани някой то си има причина и не рядко аз самата съм провокирала неговите действия (но това не означава, че търся вината само в себе си и оправдавам околните, предлагайки им се за изтривалка. просто се опитвам да погледна обективно.)
2ро - ако някой си го заслужава (отмъщението) - вярвам в някакво равновесие и справедливост и предпочитам да не си цапам ръцете (и кармата ако щеш) с отмъщение. ще дойде време и то само ще се случи - защо аз да го провокирам.
е както виждаш подбудите ми са чисто егоистични, като гледам да запазя спокойствието си и да спестя неприятни емопции.

в опбщи линии сигурно е това ....

поздрави!



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Well__]  
АвторDalila (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 00:26



Доста време ми отне да се докопам то тази тема!На предната падна дуелиране...
Не не ти е трудно да се усмихнеш!Само май....ти липсва желание!:-)))

Су смивка!
Далила



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Well__]  
АвторDalila (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 00:33



Погледни сега моля те от друга страна на нещата!Камъка просто е камък,какво ,като те е спънал?Защо ще отмъщаваш на хората...ще те разберат ли?
Сега за твое/мое/успокоение...чудеса се случват ежедневно!
Повярвай в това и ще видиш,как всичко е лесно!!!
Дали сме посяти по наша воля...това не е от особено значение!
Важното е ,че въобще ни има...


Усмихни се с мен!
Далила



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Dalila]  
Автор Well__ (.)
Публикувано25.07.01 00:34



Желанието е гориво на живота. Без него няма живот. Няма ли желание няма ли удовлетворяване - няма живот.
Днес не желая да се усмихвам.
Утре ще е друго.
може и след час...
животът е пред нас ... ;))
И лека нощ
към този късен час,
ви казвам аз ...



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Dalila]  
Автор Well__ (.)
Публикувано25.07.01 00:36







Тема Re: Отмъщениетонови [re: Well__]  
АвторDlila (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 00:45



Ето,че най сетне се получи!!!Видя ли!?
Сега лека нощ!!!

С усмивка!
Далила



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Dlila]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано25.07.01 00:47



Получи ли се? Не разбрах че сте стигнали върха. Е, хаде - сладки сънища.



Тема sam go kaza, Bilboнови [re: Bilbo]  
Авторheh (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 07:57



...otmushtenieto e chisto zadovoliavane na niakakvo lichno chuvstvo :)
nali vsichko idva ot chuvstvata
ne, ne bil otmustila... pravila sam go mnogo kato "malka" i veche mi pisna... ne kazvam, che sam si gubila vremeto, zashtoto ako ne go biah napravila, niamashe da znam kvo e, kakvo porajda to na svoi red i kak se chuvstvam sled tova. Chovek ne znae dali shte otmasti ili ne, dokato ne mu doide vuzmojnostta da go moli na kolene... ne e lesno da ostoish, osobeno ako darjish na choveka, no... posle stava mashinalno:"ne si struva, imam po vajni nehsta za vurshene..." tva e :) mnogo e vajno da ima kvo da pravish dokato se pitash tiabvali ili ne da otmushtavash :)) triabva da si zaet... posle iada minava i chast ot bolkata sushto...

sam znaesh che ne triabva da se otmushtava... vseki go znae, no malko hora go praviat. Vseki se misli za geroi che moje da otmasti, da dokaje... kakvo li?



Тема Re: Билбонови [re: Anima_bg]  
АвторBilbo (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 11:48



а за рибките какво ще кажеш а



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Well__]  
АвторBilbo (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 11:52



интересно - отмъщението като акт, като активност помагаща ти не просто да седиш и да чакаш да ти мине... - противовс на пасивността и чакането да ти мине ...
може да се поразсъждава

друг е въпроса дали трябва или не да се отмъщава




Тема Re: Отмъщениетонови [re: searcher]  
АвторDalila (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 12:05



Май нещо позавидя?
А?
Или на мен така ми се стори!?:-)))))))))
Сънищата ми бяха наистина прекрасни,такива,кавито ми пожела!!!!

С усмивка!
Далила



Тема За рибките..нови [re: Bilbo]  
Автор Ariella ()
Публикувано25.07.01 13:00



Много са вкусни на скара..с парченца лимон отстрани...
И поляти обилно с ледено студена Ариана!!





Тема Re: За рибките..нови [re: Ariella]  
АвторBilbo (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 13:33



да де ама първо трябва да ги хванеш - после може да си отпуснеш фантазията за лимони, скари, тигани или плочи и т.н.
а не тигана на котлона ама рибата в морето

пък и предпочитам - амстел - защото така ми харесва




Тема Re: За рибките..нови [re: Bilbo]  
Автор Ariella ()
Публикувано25.07.01 13:40



Ако искаш ми вярвай, но няма какво толкова да ги хващаш...само залагаш въдиците, те сами си се ловят..или скачат в мрежата, зависи от стила на риболов..А някои кълват и на..гол бастун (с извинение)..

А аз харесвам Делфините..и не искам да ги ловя, а да им се любувам..ама те не са и риби де..може би заради това..





Тема Re: За рибките..нови [re: Ariella]  
АвторBilbo (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 14:29



извинена си
интересно мнение - много рибари биха се радвали да се запознаят с теб - с оглед получаване на безценна инфо за това как да хващат повече риба ;)
но доколкото знам трябва търпение - а съдейки по твоите думи - на теб не ти трябва заото ги ловиш с поглед



Тема Re: Рибкитенови [re: Bilbo]  
Автор Anima_bg (LoveExpert)
Публикувано25.07.01 15:59



отмъщават, като задушават партньора си от любов и съмнения дали ги обичат...
хехе

Питаш - отговарям

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Рибкитенови [re: Anima_bg]  
АвторBilbo (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 16:03



несигруността а



Тема Re: дуализъмнови [re: Bilbo]  
Автор 8H (неутрино)
Публикувано25.07.01 17:38



хората си отмъщават на живота, за безкрайния дуел в който са въвлечени - те с/у света, като използват за оръжие мисълта...

Отмъщаващия винаги залага своя живот, когато не търси изход в компромис, а в решаване на simple (прост) въпрос по съответния начин - един път и завинаги...и се залага и живота на това което обича - пряко или индиректно...

Ако може да пораснеш и приемеш че компромиса, толерантността и достигането напред което позволява пълзенето, ще ти дадат разбирането как да се решават проблемите по сложен начин - а не няма човек, няма проблем...
Или да вървиш гордо изправен, над чертата под която е сивата маса, приемайки придизвикателствата на всеки който иска да те смъкне при другите...

Конкретно - като застрелят детето ти, няма да важат никакви доводи, никаква компромисна справедливост, ще искаш да застреляш всички които имат нещо общо, всички които ще ти се изпречат да ти пречат, себе си веднага ще пожертваш, ще изоставиш цивилизования навик и ще реагираш диво... няма да ти се живее по начина като преди - да вървиш по маркирания коловоз, там където е малкото очаквана и дадена ти свобода, купена и платена със задължения, от които никога не можеш да избягаш...може само да се откажеш от "играта..."

(отговора да се приема като към въпрос който сам съм си задал...)

Мълчанието е знак за съгласие...


Тема Dalilaнови [re: Dalila]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано25.07.01 20:58



Za syjalenie mislia, che proshkata samo okurajava tozi na kogoto si prostil da ti se kachva na glavata. Mda... :-(



Тема Wellнови [re: Well__]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано25.07.01 21:00



A dnes kak si? Usmihva li ti se?



Тема Re: Wellнови [re: BИ]  
Автор Well__ (.)
Публикувано25.07.01 21:32







Тема Re: Wellнови [re: Well__]  
АвторDalila (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 22:09



Ха,добър вечер!
Как е?
Не се сдържах и ето ме пак!!!

Усмихната!
Далила



Тема Re: Dalilaнови [re: BИ]  
АвторDalila (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 22:20



Не,не мисля така.На няколко места /май/ отбелязах моето мнение.
Прошката е вид провокация към провинения.Провокация към съвестта.

С усмивка пак!
Далила



Тема Re: Dalilaнови [re: Dalila]  
Автор Well__ (.)
Публикувано25.07.01 22:57



2:1 за нас, Dalila :)
Трябва да се съгласиш ! Хи хи, майтап ! :))



Тема Re: Dalilaнови [re: Well__]  
АвторDalila (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 23:13



Аз нямам против,който иска да си отмъщава!
Само съм изразила мнение.
Нали разбра,не се съревновавам!!!

С усмивка отново!
Далила



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Bilbo]  
Авторthe 6th user (Нерегистриран)
Публикувано26.07.01 00:27



Zasto otmustenieto ne e rashenie?

Zastoto problemut e vutre v teb i ako mislish, che otmustavaiki, ste go prehvurlish na drugia, greshish. Niama da my go prehvurlish, prosto ste my napravish Problem, no tvoia sobstven niama da razrashish s tova.

Zasto?

Ako ima nesto koeto podttikva kum otmustenie tova e omrazata. Otmustenieto, sladko-malko ili goliamo-gadno, ili otmustenieto proska, ne osvobozdava omrazata, naprotiv na"typkva" ia oste po-dylboko v teb, vzriviava ia v smiah, ili ia zaglazda v ymerenata trupka, no samata omraza vinegi ostava, i koeto e po- loshoto:
ostavash i zadulgen, t.e. ostavash zadulgen na samia akt na omraza.

Osobeno kogato, otmustenieto e zelano po otnoshenie na niakoi ''znachim" za tvoia sobstven emocionalen givot chovek, de facto privurzvaneto kum sustoianieto na omraza (chrez akta na obmisliane ili izvurshvane na otmustenie) e zamestitel na edno nevuzmozhno privurzvane kum tozi chovek. Taka gybeiki go v otmustenieto, ti go zapazvash za sebe si (v/chrez otmustenieto), koeto e moge bi malko egoisticno, no v edin opredelen moment izglezda kato vid razreshenie na nestata.

Obekta ostava znachim, no tozi put s obraten znak. Otmustenieto e othvurliane, ABJECTION, no i zadurgane.... na cenata na vsicko.


Koe vsustnost ni podtikva kum otmustenie, koe e tova koeto ni kara da mrazim?

grubata namesa v lichnia zhivot, vmeshatelstvoto, nerazbiraneto, arogantnostta, obidata, ..... bolkata koiato ni e prichinena, i nai-veche,

ima niakakvi steti naneseni vurhy lichnostta ni (ili imustestvoto ni?, zavisi za kakvo stava dyma), koito smiatame za nepopravimi

eto tyk imenno v tova se sustoi sustnostta na problema:

za da otmustavame, nie viarvame, che tezi steti sa nevustanovimi, mislim che tozi chovek ne zhelae ili ne e v sustoianie, da popravi veche storenoto, nai-veche ne zhelae...

a zasto viarvame che stetite sa nevuzstanovimi?

dali zastoto taka e po-lesno....za nas samite

vsustnost reakciata na omraza e reakciata na niakakva nasha slabost, kakto se kazva "ucelili sa ni slaboto miasto", tam kudeto sme uiazvimi - slabost koiato se opitvame da otrechem chrez otmustenieto, no slabost koiato vsustnost ostava.....

dobre, slabost, znachi strahyvame se che ne sme ili ne sme bili dostatuchno silni

az mislia:
chovesko e da se grashi
no, chovesko e i da se prostava


t.e. ne e vazno dali ste prostim, na drygia, po vazno e da prostim na sebe si kato hora .....za tova che sme uiazvimi...



Тема Re: Отмъщениетонови [re: LA_PlOVRA]  
АвторBilbo (Нерегистриран)
Публикувано26.07.01 10:26



анима - много може да наговори за всички зодии
аз не съм съгласен, че могат да бъдат наранявани само слабите, и слините страдат и мгат да ъдт нараняявани - според мен.
пък ако някои смяташ, че си заслужава отмъщението - защо н го направиш сама, вместо да чакаш друго нещ лошо да му се случи - събери смелост и действай - така и удовлетворението ще е по- голямо за теб.

[благопожелания]



Тема Re: Рибкитенови [re: Anima_bg]  
АвторBilbo (Нерегистриран)
Публикувано26.07.01 15:59



двойнственост, абе рибките се ги тегли насам и наобратно - нали



Тема Re: За рибките..нови [re: Ariella]  
АвторBilbo (Нерегистриран)
Публикувано26.07.01 16:01



пък и каде си виждала ти, как се лови риба - в гьол или




Тема Re: Отмъщениетонови [re: Bilbo]  
Авторqwerty (Нерегистриран)
Публикувано26.07.01 17:26



sa se skasam ot iad! sa si msila kak otmastavam.....
a, nisto nema da naprava!
t.e. hem sa me naranili, hem posle az oste tolkova sam ste se narana!

PO LOSO IMA LI?



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Bilbo]  
Автор LA_PlOVRA (just a girl)
Публикувано27.07.01 01:47



писах, че нараняват слабите, а не че само те са наранявани.
да - всеки който има чуства може да бъде наранен.
а нараняват слабите, защото така се чустват силни ( да ама не).
аз не искам да наранявам, но за съжаление го правя твърде често. не е до смелост, просто не искам аз да съм съдница - нямам право и не мога да хвърля първа камъка. та коя съм аз, че да раздавам справедливост...

и не чакам "друго нещо лошо да му се случи", ако трябва то ще си се случи, но не искам да се замесвам в лошите неща, макар и други
и все пак суха от водата не излизам

поздрави



Тема Re: Отмъщението ;-)нови [re: qwerty]  
Автор LA_PlOVRA (just a girl)
Публикувано27.07.01 01:49



хареса ми ;-)
наистина собствената ни злоба вреди повече на нас самите, отколкото на другите.

поздрави!



Тема Re: Билбонови [re: Bilbo]  
Автор Anima_bg (LoveExpert)
Публикувано27.07.01 09:48



златен - само с една разлика - силните се нараняват сами,
а слабите ги нараняват

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Рибкитенови [re: Bilbo]  
Автор Anima_bg (LoveExpert)
Публикувано27.07.01 09:56



Не, Билбо, рибките имат навика да се оставят на течението.
Проблема при тях е, че рядко правят така, че нещата да се
случват, но пък като го направят ..... го правят за цял живот.

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Отмъщениетонови [re: LA_PlOVRA]  
АвторBilbo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.01 12:08



:)))

п.п. справедливостта днес се раздава от хора - независимо дали имат право или не




Тема Re: Dalilaнови [re: Dalila]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано27.07.01 20:22



Radvam se, che mislish taka. Tova veroiatno oznachava, che niamash goliamo kolichestvo negativen opit. Na praktika obache se okazva (pone ot moia lichen opit), che ne vsichki vyzpriemat proshkata kato provokacia, a kato nepisano razreshenie da prodyljavat po tehnia si nachin, koito naraniava drug chovek. Tezi, na koito triabva da se proshtava nevednyj, syznavat kakvo praviat i riadko imat skrupuli. Prosto naglasata im e druga. Inache shtiaha da polagat usilia da ne greshat!



Тема Re: Dalilaнови [re: BИ]  
Автор Well__ (.)
Публикувано28.07.01 04:58



То човек докато не се опари ... после пък духа всички супи, даже и студените ... Мда.



Тема Re:за ВNнови [re: BИ]  
АвторДaлилa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.01 09:42



Вече ще съм откровена!
Гледай сега,как стоят нещата при мен.Дотук общо взето беше ала-бала.
Значи!Аз никога не се втурвам да отмъщавам по точно казано не веднага.Прощавам на провинилия се и приемам нтещата естествено/дълбоко се заблуждаваш,че ми липсва опит,не съди по веселите ми приказки...не всичко,което изглежда на пръв поглед така е истината.../Но по стечение на обстоятелствата или по някакъв неписан закон все настъпва времето,когато си го връщам...Честно да ти призная тогава е направо страхотно.Умея разни неща...И съм сигурна,че там някой ...така го е заболяло,че ще ме помни до гроб.
Иначе...не съм отмъстителна!
С две думи да ти го кажа!Всяко нещо с времето си!Не си ли съгласен/а/ сега с мен???

Я да ти се усмихна сега!
Далила



Тема Re: Dalilaнови [re: Well__]  
АвторДaлилa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.01 09:55



Не съвсем,не съвсем...
Просто не ме познаваш...

Усмивка за теб,хей!
Далила съм!



Тема Re:за ВNнови [re: Дaлилa]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано28.07.01 16:44



Blagodaria za usmivkata :-)
Dosega ne biah spomenavala nishto za otmyshtenieto, vypreki, che temata e za nego. Govoreh predimno za proshkata.
Vseki si ima svoia filosofia. Zachitam chujdite, te rabotiat za tiah, moiata raboti za men. Za otmyshtenieto niamam kakvo da kaja. Nikoga ne sym otmyshtavala na nikoi za nishto, nito sym imala jelanie. Kogato niakoi me narani, ne obryshtam ogorchenieto si v otmyshtenie. Prosto si otivam bez mnogo prikazki, svetyt e pylen s hora. Ne jelaia da me naraniavat, nito az da naraniavam. Ako zapochna da otmyshtavam, tova shte narani choveka, sledovatelno i men.
Az syshto sym otkrovena. Radvam se, che i ti beshe.
:-)))



Тема Re: Dalilaнови [re: Дaлилa]  
Автор Well__ (.)
Публикувано28.07.01 19:15



Е, не бях конкретен, не беше за теб а по принцип ...



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Bilbo]  
Авторpalmira (Нерегистриран)
Публикувано28.07.01 21:30



I oste kak.
Iska mi se, do smart mi se iska - goliamo,sladko i t.n. otmastenie.
ama ne stava, i mi e gadno...
ama mnogo.
Palm

toi ste doide nepremenno...niakoga



Тема Re: Рибкитенови [re: Anima_bg]  
АвторBilbo (Нерегистриран)
Публикувано29.07.01 00:17



а някой пък си патят от това случване а



Тема Re: Отмъщениетонови [re: palmira]  
АвторBilbo (Нерегистриран)
Публикувано29.07.01 00:19



а готова ли си да го направиш

п.п. someday somehow somewhere



Тема Re: Отмъщениетонови [re: Bilbo]  
АвторVincenco C. (Нерегистриран)
Публикувано29.07.01 00:50



Vajnoto e da se napravi predlojenie, na koeto ne moje da se otkaje



Тема Re: Отмъщениетонови [re: palmira]  
Автор Well__ (.)
Публикувано29.07.01 11:24



Отмъщението е знак "Стоп" за престъпника. Не махайте знака ... че знаете какво става ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.