Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:26 02.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: За видимото ...нови [re: Well__]  
АвторDalila (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 22:10



Ха добра среща май му казват на това!
На автоматизирани мотики ли се радваш:-))),или нещо май не разбрах!?
И,кое от всичките мнения трябваше да ме впечатли?:-)

Е,нямам друг избор,освен да се усмихна пак!
Далила



Тема Re: разбирането е функция на единнови [re: Pixel]  
Автор Well__ (.)
Публикувано24.07.01 22:12



Не мисля така, Пикс. Не разбирам, защо като си в състояние да обосновеш желанието си за живот в общество, това ще те лиши от кошмара на неразбирането ...
За да ги привлека, се опитвам да влезна в техния свят, което е невъзможно ? За какво говориш ? Не ми е ясно ... не намирам тази логика за вярна. Нито че е невъзможно, нито че за да привлечеш някого трябва да нахлуеш в света му ... може той да нахлуе в твоя, или друга връзка да се осъществи ... и какво значи да те питам пък, привличане ?!?
Иначе е вярно че глупака и мъдреца са еднакво умни докато не заговорят ... :))))



Тема Re: За видимото ...нови [re: Dalila]  
Автор Well__ (.)
Публикувано24.07.01 22:14



Хи ха хо, абе я се радвай на живота , ха ха :)))))
Ей, че ме развесели :)



Тема Re: За видимото ...нови [re: Well__]  
АвторDalila (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 22:20



Е,значи за отбелязване е все пак,че и аз нещо съм сторила...
Имам принос...Като да речем за хи хи ха хо...Впечатляващо!
Тъкмо се бях поотчаяла,че съм излишна...Лелеее,к`во откровение...:-)))

Далила



Тема Re: разбирането е функция на единнови [re: Well__]  
Автор Pixel (Вогон)
Публикувано24.07.01 22:27



И аз не съм в състояние да обясня за каквъв дявол ми е общество. Аз просто разбирам, че това ми е насадено! Ох, от какво беше..- от исторически натрупаното колективно съзнание. Като говоря за лицемерие имам предвид, че когато някой ти обяснява проблемите си, ти кимаш разбиращо с глава по инерция - не си способен да вникнеш в живот, който не си изживял. Не е ли това източикът за неразбиране ?

---------------------------------------------------
God is REAL unless declared INTEGER!


Тема Re: За видимото ...нови [re: Dalila]  
Автор Well__ (.)
Публикувано24.07.01 22:29



Споко бе, радвам ти се ;))
Идвай по-често, добре си дошла :)



Тема Re: разбирането е функция на единнови [re: Pixel]  
Автор Well__ (.)
Публикувано24.07.01 22:34



Говориш са лпса на интерес, май. Но и при наличието му се получававт изкривявания. Ще ти дам крещящ пример... бивше мое гадже един ден ми рече, да не би аз да съм го скарал с новото й гадже ... При положение че тя (предполага се) прекрасно ме познаваше и знае, че това е изключено ... но явно само аз така си мислех ...

П.П. като се замисля, може и да е липсвал интерес в случая ... и да си прав ... за този случай ... а дали и по принцип именно интереса клати феса на ума ... май да ... Мда ..

Редактирано от Well__ на 24.07.01 22:36.



Тема Re: разбирането е функция на единнови [re: Pixel]  
Автор 8H (KMFDM)
Публикувано24.07.01 22:36



"Ако хората можеха точно да обосноват своята полза да живеят в общество - неаразбирателство между тях нямаше да има." - това е прекрасно прозрение, поздравления !

дали можем да се "представим в обществото", така че да ни познават със всичките ни силни и слаби страни...и то отведнъж - постепенно става, така че когато едно общество е изградено с хармония (намиране на "нашите" точки за позитивно взаимодействие, а не само трупане на знания за чужди слаби места) то може да извлече ползва за неговите ангажирани емоционално участници - не привлечени само за да изпълнят професионална поръчка, а това което ни прави радостни от несамотата (щастие)...

Мълчанието е знак за съгласие...


Тема Re: разбирането е функция на единнови [re: Well__]  
Автор Pixel (Вогон)
Публикувано24.07.01 22:37



Нима си мислиш, че съм наясно със ситуацията и мога да ти дам пример с мое гадже?

---------------------------------------------------
God is REAL unless declared INTEGER!


Тема Re: разбирането е функция на единнови [re: Pixel]  
Автор Well__ (.)
Публикувано24.07.01 22:38



"не си способен да вникнеш в живот, който не си изживял. " _ много ценна мисъл ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.