Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 28.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Риторичен въпрос към ВИ, в стил- "МУЛЕ"..нови  
Автор Ariella ()
Публикувано12.07.01 15:00



ВИ..нима не си разбрала още, че тук има никове, които не са "задоволени" ако не си "отворят шлифера" пред нежните девичи очи :-))

А нежните девици дали усещат, че като "пискат" доставят неописуемо удоволствие на душевните есхибиционисти, или не усещат??...трудно е да се каже...

/под "нежна девица" визирам само себе си..другите присъстващи, в съответствие с добрия тон- са изключени (не от базата данни..само от сравнението)/

На няколко пъти съм се сблъсквала с реални есхибиционисти..
Това за "шлифера" и жадния им, изпълнен с очакване( за реакции) поглед ми е до болка познато..Отначало се шашках и бягах..докато не разбрах(от официален източник(психолог)), че са безобидни :-))

Следващия път, когато, разхождайки се замислено-съзерцателно по алея "Яворов" един такъв ми се изрепчи отпред /ама откъде ги купуват тези шлифери..еднакви са..сигурно си имат специализиран магазин за есхибиционисти,в който се продават само шлифери:-))/
Та застана този и ме гледа...а мен ме изби на смях...щото ми е Ясен..
И викам му аз:.."-е кво сега??"..а той се обърна и побягна!!:-))
Мани..голям Цирк...

Та така ВИ..както каза МУЛЕ..опознай противника...(но има и продължение)...за да го обикнеш..



ОПОЗНАЙ ПРОТИВНИКА,ЗА ДА ГО ОБИКНЕШ.





Тема Re: Риторичен въпрос към ВИ, в стил- "МУЛЕ"..нови [re: Ariella]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано12.07.01 15:03



Не е точно тъй. Трябва да го познаеш по оная му работа. Дали не е крива, малка, мръсна и т.н. Поне тъй щеше да каже Му.
Аз съм невинен тука.



Тема Специализиран магазиннови [re: Ariella]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано12.07.01 15:06



за шлифери за ексхибиционисти! - веелиикоооо много ми хареса, много... и не само това за магазина



Тема Re: Риторичен въпрос към ВИ, в стил- "МУЛЕ"..нови [re: searcher]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано12.07.01 15:09



Е точно така е де - опознай противника... по оная му работа, само че после ше го обикнеш.



Тема Re: Риторичен въпрос към ВИ, в стил- "МУЛЕ"..нови [re: Kalinski***]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано12.07.01 15:12



Освен ако не му е много малък. Ама не вярвам, щом не ги е срам да си ги показват. А пък и сигурно и честичко ги обикват, щом като не са се отказали още от тия работи..

Тема баси..нови [re: searcher]  
Автор Ariella ()
Публикувано12.07.01 15:12



Сърч..имай милост..заболя ме далака от смях

а патоанатомите са щастливци..имат такова познание за противника..и по далака..и по белия дроб...
ама защо ли им е , като противника вече е излетял през прозореца на стаята??






Тема Re: баси..нови [re: Ariella]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано12.07.01 15:14



Тук вече идва ролята на некрофилията. Абе за всяко нещо си има цака бе



Тема Re: Риторичен въпрос към ВИ, в стил- "МУЛЕ"..нови [re: Kalinski***]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано12.07.01 15:17



Обратното на ексхибиционизма е воайорството. Ако наблюдаващият субект е воайор, трудно е човек да си изгради представа, дали наблюдавания е бил ексхибиционист. Всъщност, ако възбудата от наблюдението е налице и в подчертано орална форма ясно и чувствено е изразена като "Ах!", "Ох!", "Оле-ле!" и пр. особености на оргазъма, нещата са ясни...




Тема Re: Специализиран магазиннови [re: Kalinski***]  
Автор Ariella ()
Публикувано12.07.01 15:21



Е ти какво сега..идея за нов бизнес ли си намери??

По отношение на бизнеса тук е пълно със специалисти...

От мен само идеите!!



Тема Re: Специализиран магазиннови [re: Ariella]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано12.07.01 15:22



Почти!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.