Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 21.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Имам чуството че мислят какво ще правят нанови [re: Anima_bg]  
Автор Nexusus (член)
Публикувано09.07.01 08:08



вечеря или как са децата или нещо от тоя сорт
но никой не казва !!!!!!



Тема Re: Имам чуството че мислят какво ще правят нанови [re: Nexusus]  
Автор Anima_bg (LoveExpert)
Публикувано09.07.01 10:05



ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Нексус - аз ти отговорих във влака какво мисля.
Тогава релаксирам.

А иначе всеки божи ден си мисля като се прибирам от работа,
пък и преди това към края на деня - какво ще сготвя...
Кошмар - мразя го този момент и не ме карай да говоря за него.
Питам синът ми - мамче, какво да ти скогтвя - и той като каже
незнам - лошо ми става - не мога да го измисля.

Бе мразя да мисля за тези неща .
Ти от ядене спомени имаш ли?
От пране и чистене имаш ли спомени ?

Няма ли ги приятелите и обменя на идеи
живота е пълна СКУКА - от мен да знаеш !

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Нещо друго да Мислите(госпожица)?нови [re: Anima_bg]  
Автор Nexusus (член)
Публикувано09.07.01 10:10



............по интересно
когато още не трябва да готвите ?

Редактирано от Nexusus на 09.07.01 13:05.



Тема "какво има в главата на жената в това отношение ?"нови [re: Nexusus]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано09.07.01 11:52



гледай само как питаш, как така "в това отношение", в това отношение има същото, интересното е по принцип

Отдавна не съм пътувала точно с влак, но като се опитам да си спомня, съм гледала и слушала хората наоколо и съм се опитвала да гадая нещо за тях, което ми е страст и го правя почти винаги и навсякъде. По принцип не се опитвам да говоря с никой. Обичам да разглеждам навън и да си припомням неща, които са ми се случвали. Да, когато пътувам, обикновено гледам природата и потъвам в спомени. Ако съм в много възбудено състояние на духа и ако има приятен за мен на външност човек, ще го заговоря, като му призная, че ми е адски скучно и съм в такова настроение, че не ме свърта на едно място. Но ти какво точно питаш?:)



Тема Нещо по умно от спомени Някоя инжинернанови [re: Kalinski***]  
Автор Nexusus (член)
Публикувано09.07.01 13:04



мисъл имали там ?


от спомен ядене няма !!!!!!1



Тема What's on the Man's MINDнови [re: Nexusus]  
АвторAEGlS (Нерегистриран)
Публикувано09.07.01 13:13



нали я знаете тая известна картинка посветена на Freud...



Тема Релаксирамнови [re: Nexusus]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано09.07.01 13:22



и природата ме настройва романтично, затова се размечтавам! Не мисля инжинерно, но това не означава, че не мисля! Защо за теб инжинерното е най-умното? Защо подценяваш фантастиките? Всичко е базирано на нещо реално все пак, иначе няма откъде да се пръкне, а нима реалията ти е глупава?



Тема Re: Нещо по умно от спомени Някоя инжинернанови [re: Nexusus]  
Автор Anima_bg (LoveExpert)
Публикувано09.07.01 13:28



Да бе мисълта е - как да сменя гумата на колата.

Мисълта е - що ми блокира задното колело и мамка му и цилиндър колко пари
трябва да се бръкна за да го сменя - ами, ако и другите цилиндри изгърмят...
Отивам на сервиз - проверяват всичко и не само - обаждат се на приятели
дето да ми оправят всичко веднага още в почивния ден.
Механика обаче едно сладко момченце - падащ си по марката кола, която карам
я разглежда по мое настояване отвсякъде и аз му казвам - гледай сега
говори ми в цифри - ако това ми се развали - и трябва да го сменя колко ще ми струва евентуално - хах установявавам, че не било много скъпо.
После питам бе кое е по добре аларма или имобилайзер или и двете - той вика
от крадци само застраховката дава някаква сигурност.
После се прибирам цяла седмица мисля от къде да бръкна да я застраховам
и цяла седмица питам познатите си в Орел, Сокол, Юпитер или Марс, Бул Инс
или Извънземен Инс да я застраховам - след много умуване решавам, че само при баш крадците ще е най-гот. Където щом ти изтече застраховката и бум изчезва ти колата - не знам защо ама си е живо предизвикателство - а останах без пари
за застраховка - а ми гепнаха колата. Сложих и аларма и имобилайзер, застраховах и касетофона, който е и на шейна и си го мъкна с мен нонстоп целия, да не ми остане пак само панелката му в ръката и да си пея сама в колата като искам музика, вместо само до му пригласям.

Сега малко от инженерната ми мисъл.
Бе майка му и прасе - компютър скапан. Само ми зависва, не стига, че имам лимит на интернета, ами и компа тук се скапва, щом някой се обърне към архивния диск, който цялата фирма ползва по мрежата - нерде Дефраг динск, нерде Скан диск - бахти И ! Псувам си... Взе, че и монитора гръмна, та сега от 17 инчов на
15 инчов се трещя. Мисля си, че е крайно време да направя едно c://format disk
и да подкарам ролковите кънки за преинсталация на всичко - да ама после какво ме чака с настройките на всички програми, на които работя леле - а някой пък съм си ги сваляла от нета - къде време да ги открия пак и възстановя ... брррр.
Егати играчката - поне седмица да заредя целия боен арсенал от програми, с които работя ... Мдааааа трябва да потъна от нета за една седмица и да се справя с бакиити дето разни хакери ми демонстрираха .. бляк

Един познат обеща да напише книга в моя чест - защита на хакерите от системните администратори. Хе хе - не че съм сис.админ - ама нещо такова се явявам.

Другата ми инженерна мисъл е какво стана с автоматиката на сероочистващата инсталация в Марица Изток, която проектира нашата фирма ... бляк що автоматика ще питаш - ми щото аз чертах схемите за нея. И защото колегите работят тук по целия проект. С което се гордея, че е първата инсталация, която ще пречисти родното небе от отровите на ТЕЦ-овете и така в дали - Европейската банка ще инвестира проекта, докато не започнем да отговаряме на европейските екологични норми, но дали ние ще сме подизпълнители ...
И тук мисълта ми излиза на ниво политическо мислене - не инженерно, затова ще подмина.

Бахти И, Нексус, прибирам се в къщи и от изпаренията миещите се тапети в кухнята се отлепили. Бе като ми казваха, че тоя винервайс трябва да го изчегъртам до основи и да се прави шпаклофка на панела - кой да слуша.
Викам им мъжища - всичко им лесно - ей сега на цялото ми безпаричие ще правя
и шпакловки - я аз като жена да намеря просто решение на наслоения с десетилетки пръскан винервайс по стените - хак да ми е . Та какво прави мисълта ми, ако мислиш, че това спада към инженерното ми мислене. Ама мисля, че спада, защото започвам химически опити за консервиране на винервайса, ама замаската да не е тежка, че под напора на земното притегляне да не се отлепи
заради тежестта на тапета впоследствие - да ама ей на нещата бетон до момента, в който изпаренията не си казаха думата - щото тапета му с тапет
бил дишащ и поемал-. Майка му и прасе - сега обаче гениалното ми мислене
стигна до заключението, че може да зачукам един стоманен пирон и нещата
да си дойдат на место - хехе и стана - хората си имат лепени тапети - аз зачукани. А сега да ги видя как ще падат - тапетен с тапетен! И понеже на естетичния ми вкус пирона ми стоеше като ТРЪН В ОКОТО взех, че си прокарах
едно увивно цвете от там да минава и нещата заспаха окончателно.
Сега, Нексус в кухничката - густо майна - викат Пловдивчани . Ха ще сваляв винервайса и ще си тровя дробовете - ай стига бе! Не стига, че ми се схващат ръцете от компа - пък и това сега ! Тоя мозък е да се мисли с него - как по-лесно
и по факирско ХАХА - я да чуя сега твоето инженерно мислене

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Лелее, ти си днес в словесно разстройство!нови [re: Anima_bg]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано09.07.01 13:33



Разбира се, че мислиш за това, което те вълнува - проблем, предстоящо събитие, спомен, за който някак си се сетил, мечти за нещо, което искаш да правиш. Когато оставаш сам на спокойствие, си мислиш това, което ти е в твоя си живот. Ако имаш деца, мислиш и за техния живот. За ядене някой може и да мисли, мъж или жена, мисля, че няма значение това, хора всякакви. За мен яденето е направо бреме, непреодолима необходимост, това е, не ми е интересно да ям!



Тема Това е мозачен БУЛАМАЧ :)нови [re: Anima_bg]  
Автор Nexusus (член)
Публикувано09.07.01 15:09



както го расказваш :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.