Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 02.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Похвално е!нови [re: Hoвaroдин]  
АвторEвфимиcт (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 12:28



Мила Ви,

Съжалявам, че видя подигравка в чистите ми помисли. Не знам как да те накарам да повярваш в тях. Явно си уморена, оскърбена и разочарована от деня си или от нещо друго, за да ми припишеш подобно издевателство, прости ми за израза. Ако в клуба наистина те довеждат до скръб и разочарование, трябва да се измисли нещо и вероятно този негодник НГ, е прав да иска харта, в която да фигурира и точка за опазване честта на модератора. Защото той е наш... И тъй като наоколо продължава да витае апокалиптичното безумие от видението на Исая, аз твърдо - въпреки срамежливостта си - ще издигна глас в твоя защита и ще подкрепя хартата. Защото ти грешиш в едно, мила Ви. На тоя свят няма равенство, дори да има, то е условно, обикновено в рамките на някакъв документ. Според една от теориите на комуникациите, връзките между равни са симетрични, т.е. без кокосване - като в семействата, обединени само от телевизора или от детето. Те са разпадащи се. В истинските, допълващите се връзки съществуват власт и подчинение, горе и долу, които във всеки миг могат да бъдет взаимозаменяеми, релативстични. В единия ден аз съм безпомощен и ти ме дърпаш нагоре, за де ми се изчервяват бузите, в следващия момент ти имаш нужда от помощ и приемаш смяната на йерархията. Само така има развитие, симетрията обикновено е застиналост на отношенията. Виж, ако само един индивид реши да бъде отгоре, да властва /както става понякога и в поверения ви клуб, но ме е срам да говоря зца това/, това говори за невротизъм. Не ме забравяй и винаги, когато имаш нужда от скромната ми помощ, ще съм твой.

С любов:Е!



Тема Re: Ами да се представя тогава Грешка, о, скъпа Винови [re: BИ]  
АвторEвфимиcт (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 12:55



Мила Ви,

Съжалявам, че видя подигравка в чистите ми помисли. Не знам как да те накарам да повярваш в тях. Явно си уморена, оскърбена и разочарована от деня си или от нещо друго, за да ми припишеш подобно издевателство, прости ми за израза. Ако в клуба наистина те довеждат до скръб и разочарование, трябва да се измисли нещо и вероятно този негодник НГ, е прав да иска харта, в която да фигурира и точка за опазване честта на модератора. Защото той е наш... И тъй като наоколо продължава да витае апокалиптичното безумие от видението на Исая, аз твърдо - въпреки срамежливостта си - ще издигна глас в твоя защита и ще подкрепя хартата. Защото ти грешиш в едно, мила Ви. На тоя свят няма равенство, дори да има, то е условно, обикновено в рамките на някакъв документ. Според една от теориите на комуникациите, връзките между равни са симетрични, статични, т.е. без докосване - като в семействата, обединени само от телевизора или от детето. Те са разпадащи се. В истинските, допълващите се връзки съществуват власт и подчинение, горе и долу, които във всеки миг могат да бъдат взаимозаменяеми, релативстични. В единия ден аз съм безпомощен и ти ме дърпаш нагоре, за да не ми се изчервяват бузите, в следващия момент ти имаш нужда от помощ и приемаш смяната на йерархията. Само така има развитие, симетрията обикновено е застиналост на отношенията. Виж, ако само един индивид реши да бъде отгоре, да властва /както става понякога и в поверения ви клуб, но ме е срам да говоря/, това говори за висока степен на невротизъм. Не ме забравяй и винаги, когато имаш нужда от скромната ми помощ, ще съм твой.


С любов:Е!

ПП Преди минути само пуснах това писмо по погрешка на един неприятен за мен зимен субект. Но всичко, всичко, наистина всичко в него е предназначено за тебе.



Тема Psihologia na bulgarinaнови [re: Eвфимиcт]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано04.07.01 21:11



Драги Е.,

Психологията на българина... Искаш ли да поговорим?
Защо българинът трябва постоянно да бъде тъпкан, за да усетят "равните" "първия"??? Защо трябва да има демонстрации на "власт" като в други клубове???
ЧеНето казва, нямало промяна. Промяна??? Каквато и да е, стига да е драстична, така ли? За да се усети наличието на модератор? И защо? Пъдар ли искате или ви е нужно по стара комунистическа традиция някой да ви юрка и да ви поставя ограничения... за да има срещу какво да се роптае, да се одумва и дискутира, и да се скапе клуба?

Промяната няма да дойде от мен, а от участниците тук. Казах го, и пак ще го кажа, аз съм тук за да чистя "тоалетната" на клуб Психологя, а не да въвеждам норми и социалистически съревнования. Ще участвам заедно с всички в дискусиите без да се занимавате с моята скромна личност. Нарочноне съм предприела никакви "организационни" мерки.
Сега да не ме обвините в експериментиране със собствените ви IQ-та?

КАКВО ИСКАТЕ???
Вражда? По навик. Ако някой не ви тъпче, няма да има срещу кого да си изливате негативната енергия... Не разбирам... Не може ли клуба да си върви спокойно? Голяма работа като има модератор, който ще модерира само в случай на нужда.

КАКВО ВИ ЛИПСВА?
Някой, който да ви се перчи с модераторски права и да ви трие ли? Ми така си кажете. Пораженческата психика на българина ли е това? Мародер значи трябвало, а не модератор ОК.

Не може всичко да се възприеме културно, а трябва да има вой, триене, обиди и гадости като в някои други клубове... Така ли?

Аз съм една от вас. Ако имате предложения за харта, дайте ги конкретно. Досега не видях болшинството да подкрепят хартата. Хайде стига сте пускали фитили, а по-добре кажете какво точно желаете.

Ваша ВИ

Редактирано от BИ на 05.07.01 03:33.



Тема Re: Psihologia na bulgarinaнови [re: BИ]  
Автор Anima_bg (LoveExpert)
Публикувано04.07.01 21:22



Ви, има резон в думите ти, но те прозирам не са провокирани от
предходното изказване, тъй като беше лоялно спрямо теб.

Психологията на българина е друга тема и то много интересна,
има мисля какво да се сподели и да се каже по въпроса, защото
е жизнено важна за нас. Ще отворя тема в клуба.

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Psihologia na bulgarinaнови [re: Anima_bg]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано04.07.01 21:30



Da, i az misleh da otvoria nova tema... No naistina biah provokirana ot tova, che E. spomena, che niamalo takova neshto kato ravenstvo. Tova tuk ne e .... abe.... shte pusna nova tema... iska mi se obache da izchakam, che da moga da pisha na kirilica... :-(

E. , nadiavam se ne te obidih... no shte ti kaja neshto... Ne bydi tolkova doverchiv. Dori i kym sebe si.
VI



Тема Re: Psihologia na bulgarinaнови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано04.07.01 22:05



Ви...знам че няма кой знае какво значение скромното ми мнение по въпроса за твоето модераторстване...Ама какво да правя??- Светло чувство в мен напира!!
Сърце юнашко не трае!!
Абе...с една дума ..добре се справяш

А тези двете момченца. дето те закачат...не помниш ли как в първи клас, като ни харесаше някое момченце, все ни дърпаше плитките??
Ти може да си нямала плитки, ама аз имах, и помня
Мисля. че Мей Уест е казала на времето,че най- страшно е безразличието..
Ми харесват си те!!Какво??



Тема Re: представяненови [re: Well__]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано04.07.01 23:05



Вель,
Тази седмица съм на 15 км колоездене на ден. Времето ми за отговаряне на кореспонденция е по-тясно и от преди. Бележките са затворени от месеци, защото нямам време да им отговарям през деня. Имам SMS, ако си на зор.

Ви,
мнението не струваше. Прочети го като одобрение на дебатиращите

To err is human, to forgive is not Psyhology Club policy. Call next door


Тема Ариела!нови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано05.07.01 00:22



По-точна не можеш и да бъдеш! :-) Имах плитки!!! :-) И все ми ги дърпаха... ония ми ти момченца. После бях на опашки... пак ми ги дърпаха..
Ще видим до къде ще го докараме... Ако трябва ще се подстрижа нула номер



Тема Re: ВИ!нови [re: BИ]  
Автор fractal (Wind)
Публикувано05.07.01 00:29



"нула номер" - недей,

с хубавото се свиква
(ама кой ли пък пита как се чувства косата?)



Тема ВИ !!нови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано05.07.01 02:58



Защо да се подстригваш и да променяш себе си, като можеш да промениш и другите??
И понеже се оказа, че дърпането на плитките/някога/ е аналогично на сегашните закакчки, то се чувствам свободна да ги заменям произволно..
Какво ще кажеш, ако вместо да се подстригваш, си сложиш една перука върху косата??Представяш ли си колко шокирани ще бъдат като се опитат да те скубнат, и перуката им остане в ръката!!/бихевиориски подход,да е жив и здрав Павлов!!/..стимул-реакция..
На теб оставям да измислиш каква да бъде виртуалната ти "перука"..





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.