Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 02.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема С оглед на предишната тема...нови  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано27.06.01 11:18



Доказано е, че жените са по-сложно устроени от мъжете - и то не само биологически. Въпросът е, че погледът в дълечната перспектива и съответните на него психологични процеси са по-слабо развити. А за един министър се налага да вижда надалече. но пък в контрола на всичко, което е наблизо около нея, жената няма равен. А приемайки, че антуражът е наблизо и под ръка - като прахосмукачката, автоматичната пералня, хладилника и пр. - не би следвало да има проблем. Свръхконтролът е сигурен!!!



Тема Re: С оглед на предишната тема...нови [re: Hoвaroдин]  
Автор Well__ (Галопиращ ...)
Публикувано27.06.01 21:39



Абе ... дай тогава да има двама министри - мъж и жена ! Даже ще ги жениме, та да решават и в леглото важните проблеми



Тема И така....нови [re: Hoвaroдин]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано27.06.01 22:49



Някои жени упражняват овластяване (НЕ! делегиране)

Пак, много късно влизаш. В средата на август лани опитах да убедя две жени от този клуб в теоремата за мениджмънт с женско лице. Цък.



Тема Re: С оглед на предишната тема...нови [re: Well__]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано27.06.01 22:51



Вель,
ти какво предполагаш е брака ?

"..най-добрият бизнес на жената...." (познай цитат от кой мъж ?)



Тема Re: С оглед на предишната тема...нови [re: 4eHe]  
Автор Well__ (Галопиращ ...)
Публикувано28.06.01 06:20



Мульо ?

Ама не е вярно бе, освен ако гворим за богати мъже и без жълта книжка :)



Тема Re: Да, ама ако единият се влюби...нови [re: Well__]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано28.06.01 09:36



в чужденка/чужденец? Виж, може да е за доброто пък на държавата. Шъ ни сравняват с американските секс-епопеи...



Тема Re: Моля, моля, аз си влизам навреме.нови [re: 4eHe]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано28.06.01 09:42



Единственият извод, е че сте поизчерпали темата и се налага аз да я възродя. Историята обича повторенията, защото в тях има симетрия. Но с оглед на спираловидното им замаскиране, може да се приеме, че моята гледна точка е своего рода "Еврика!". А ти какво си запецнала на тема "повторения и закъснения". Представям си някой твой очилат любовник или татко, как непрекъснато ти мърмори: "Стига, ченето ми, си повтаряла азбучни истини, закъсняваш, време е за нещо по-съществено..." Ужас! Тъй че не проектирай!

Редактирано от Hoвaroдин на 28.06.01 10:12.



Тема Re: И така....нови [re: 4eHe]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано28.06.01 16:51



'ма защо това ЧеНе все ме провокира да се изказвам? :-)))
Пак съм в ролята на гузния дето бяга негонен :-) Че аз, мило ЧеНе съм убедена в твоята теория... нали ти казах, ставай ми шеф, пък аз ще отговарям за бирените последствия :-) И то оттук! Хаха!



Тема ЧеНенови [re: 4eHe]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано28.06.01 16:53



То това е нещо, което не се казва беееееее! :-) То съвместния живот си е бизнес. Че ти какво мислиш е брака за мъжа? Най-ИЗГОДНИЯ бизнес ever.
Не разбирам от бизнес. :-) По-точно, не искам да разбирам. Но ако ще дискутираме брака като вид бизнес може би е по-добре да отворим нова тема.



Тема Re: Моля, молянови [re: Hoвaroдин]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано28.06.01 23:20



Знам ли какво имаш предвид под "изчерпана тема" ???
Няма я компанията, ЧНГ !
Ако ще изскачаме от ваната и ще препускаме с "Еврика" на уста, пу-си-водя рубрика "работещи жени".

Ей ти две проекции за размисъл (утре ще вляза привечер да проверя Ви още ли крещи шокирано . Няма лошо, мило. Бизнес е българска мръсна дума. За щастие, след последните 11 г. да си богат в родината е нещо слузесто-лепливо. Think 4eHe Style за "бизнес"+ Б.Шоу)

И така :
- произволно взета жена може да обича и мъжа, и бога му (тук ще нагъстя и идеите че и политическите му убеждения) едновременно.

(пропусна да ми напишеш как мъжете "овластяват", когато изобщо го правят; пак ! Забележи - не питам за делегиране.)

- всяка жена може да вдигне произволен мъж до властта (и го балансира там)

Не мисли по антитеза на твърденията, а изброи характеристиките й "защо" ?



Когато историята не се интерпретира по определен начин, тя неминуемо ще бъде изживяна повторно. *** Спец преведено за ЧНГ (Кога ще научиш и английския, де ?)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.