Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 29.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема naglasa da filofovstvash :)  
Авторheh (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 00:34



znaete li che predi mnogo obichah da filosofvstvam, ama sega kato vidia temi kato "sudba", "liubovta", "smartta", "jivota"i t.n mi stava zle. Ne iskam nikoi da obijdam!!! :)
ne znam shto, ama mai mnogo se izturkaha tia temi, a i vinagi vseki si ima korenno razlichno mnenie!
a i ne pred vseki mi se filosovtva, be na jivo (taka da se kaje) po anchalo ne stava mnogo lesno filosoftvaneto ili pone ne s vseki...



Тема Re: naglasa da filofovstvash :)нови [re: heh]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано19.06.01 02:42



Така е, темите се повтарят наистина. Вярно, че всеки си има собствено мнение, нали това му е интересното :-) "Колегите" от другите клубове досега са се срещали вече доста пъти, а тук от две години близо никой не е предложил среща. Защо ли?... Представи си каква психологическа картинка бихме били ако се срещнем всички тук :-))) Ще се лее айрян



Тема Re: naglasa da filofovstvash :)нови [re: BИ]  
Автор Well__ (Галопиращ ...)
Публикувано19.06.01 07:09



Да бе, двама веднага ще се сбият, други трима ще намерят психопроблеми на всички ни, още петима (кои ли - тайна майна ! :) ) ще се напием , а останалите - повече и от нас :)))

Heh,
Виж сега, то повтарянето е нормално. В историята на човечеството това става непрекъснато, но от известно време насам - все по-качествено ... или поне по принцип ... ми няма как, нови хора идват , минават по път, който са минали другите, ти какво очакваш ? Тези клубове не са само за "членове", идват и нови ...



Тема Re: naglasa da filofovstvash :)нови [re: BИ]  
Автор Well__ (Галопиращ ...)
Публикувано19.06.01 07:11



Ей, че ме кефи това "м" отгоре ти, много ти отива !



Тема Re: naglasa da filofovstvash :)нови [re: Well__]  
Автор Well__ (Галопиращ ...)
Публикувано19.06.01 07:12



Като шапка с перо :))))



Тема Re: naglasa da filofovstvash :)нови [re: Well__]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано19.06.01 09:59



Стига бе... Такива ги дават...



Тема Re: naglasa da filofovstvash :)нови [re: heh]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано19.06.01 13:39



Звучиш ми много отекчено
Напомняш ми за една руска постановка от преди доста години. Един цар беше много отекчен, все повтаряше че му е скучно. За да се поразвесели уби поданниците си, после придворните, роднините и накрая, понеже все още му беше скучно уби себе си
Да не стигнеш и ти до тамШегувам се да не си помислиш нещо, все пак сме в клуб психология



Тема Niyaнови [re: Niya]  
Авторheh (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 17:31



na men ne mi e skuchno ima mnogo nehsta koito me kefat v kluba a i v jivota :)) ama prosto mi se struva tupo... verno che minavat razlichni horam, ama vseki put edni i sushti gluposti se meliat za "jivota", "smartta" i drugite tam :)
nishto de, minavam gi na priako i tva e



Тема Re: naglasa da filofovstvash :)нови [re: BИ]  
Авторggghhhjjj (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 19:49



Шо сте смотани безделници с мноо страх от убщуванету учи в учи.



Тема Re: naglasa da filofovstvash :)нови [re: Well__]  
Авторggghhhjjj (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 19:51



)))

Търпимуста не е ли често срещан добродетел сред психулозите?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.