Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:51 03.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Умения  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано05.06.01 20:48



Условие на задачата :

Съществува любов
------
Приемам, че ще пишат хора, които имат опит и такива, които имат отношение

Какви умения ни трябват, за да обичаме ?
------
Връзката е с общността, като място където любов се появява и проявява. Очаквам да има отношение с личностно поведение

Въпросът НЕ Е какво значи да обичаш !

Няма ограничения : бог - роднина - приятел - ....Няма и лимити в приетия стил на изразяване : мерена/немерена реч, дискусионно есе с философски момент..
Е ?


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Re: Умениянови [re: 4eHe]  
Автор Well__ (Галопиращ ...)
Публикувано05.06.01 23:52



Ех, мечти, мечти ...



Тема Re: Умениянови [re: 4eHe]  
Автор bst (~!~)
Публикувано06.06.01 00:01



Умения??

Започвам да мисля .......
При всички положения трябва да умееш да се отдаваш, ОТ-даваш, ОТ значи да даваш без да очакваш да получиш. Трябва и да забравяш и да помниш, много да помниш, защото понякога това което помниш е като мост за да минеш от другата страна и да продължиш да обичаш. Трябва да можеш да уважаваш, някъде бях чел, че след време остава уважението и секса ако става въпрос за любов и съжителство между него и нея. Трябва да знаеш, знанието ти дава сила за да уважаваш и да приемаш нещата. Знанието определя поведението да е такова, че да продължи любовта.

......................

Мнение на bst


Тема Re: Умениянови [re: 4eHe]  
Автор LA_PlOVRA (just a girl)
Публикувано06.06.01 01:07



аз си мисля, че те са вродени, тъй че ..... какво пък .....
какви са .... ;-))) ..... може би трябват само няколко фактора ... слънчев ден/ мрачна нощ; хубав мъж/жена ......... и ..... добро отношение

какви умения ......... обещавам да помисля



Тема bstнови [re: bst]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано06.06.01 09:26



Хей
Много е хубаво, благодаря че наминаваш...
Ей ти едно от мен : умение да откриваш себе си в другия


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Умениенови [re: 4eHe]  
АвторOптимиcт (Нерегистриран)
Публикувано06.06.01 09:39



Какви умения ни трябват, за да обичаме ?

За да бъдем обичани, трябва да умеем да разбираме.
За да обичаме, другите трябва да умеят да разбират.



Тема Re: Умениянови [re: 4eHe]  
Автор (Черна котка)
Публикувано06.06.01 11:53



Po-malko egoizym i poveche ot sivoto.



Тема Re: Умениянови [re: 4eHe]  
Автор Anima_bg (самата Аnima)
Публикувано06.06.01 12:22



4eНе, добър въпрос - браво.


Умения - за да обичаме ........ въпросът е след като започнем да обичаме - в състояние ли сме да запазим обичта си - да я съхраним, да я контролираме, да не я унищожим сами ?

Какво съм наблюдавала на практика.

Проявяваш любов - започвайки да даваш от себе си, даваш, даваш .... даваш - правиш всичко възможно да спечели човека .... печелиш го и какво ? .... продължаваш да даваш... от себе си.
И смяташ, че това е благородно, че това е начин на любов...

МИТ № 1 - давайки значи обичаш и не получавайки любов - значи си благороден, значи си хуманен или там както човек се е настроил да мисли за себе си.
Това е пълна заблуда. Защото давайки в един момент се чувстваш измамен, неудовлетворен, незадоволен и най-лошото НЕОБИЧАН. Много хора се заблуждават, че обичта е безрезервно отдаване - не това не е така. Обичан е истински и обича истински, човекът който е намерил начин да дава толкова, колкото е получил. Защото давайки той не осъзнава, че подтиска другия, който започва да се чувства все по-зависим приемайки жестовете на любов и все по-виновен, че е получил нещо без да го е заслужил или без да е успял да се отблагодари - понякога даващия блокира изявата на другия за благодарност. Така се насажда ВИНА.

МИТ № 2 - Да обичаш безрезервно и да даваш е достатъчно. Не е достатъчно. Защо ? Първо защото рискувате да загубите идентичността си. Трябва да умееш да обичаш - да водиш играта - да има опозиция, да има оспорване, да има предизвикателство - става въпрос за отстояването на собствените позиции и намирането на разбиране в ответната страна, МОЖЕНЕТО да правиш КОМПРОМИСИ, да се отдръпваш когато е нужно и да се връщаш удвоявайки чувствата. Някои разбират обичта като се поставят в пълно подчинение на другия, други разбират обичта, като получат такова подчинение - това е залагане на бомба със закъснител, ако някой реши в името на любовта да прави жертви.

МИТ № 3 - Любовта изисква да се жертваме. Пожертваме ли в името на любовта веднъж собствения си интерес, после втори път - после трети ..... любовта си отива от другия.

МИТ № 4 - Да разбираш другия - не е достатъчно. Трябва и ти да бъдеш разбран за да има любов ... иначе с времето започваш да се чувстваш като говорещ със стената отсреща. Виждаш я, можеш да я пипнеш, но тя вижда ли те? И така.... любовта си отива... рано или късно.

има още митове, които в момента ми е трудно да се сетя, но може би ще ми ги подскажете с вашите мнения.

ПРАВИЛО № 1 - УСЕЩАНЕТО - За да обичаш истински - трябва да бъдеш обичан. За да дадеш, трябва да получиш точно толкова колкото желаеш - без да правиш компромис със себе си.

ПРАВИЛО № 2 - СЪМНЕНИЕТО - За да обичаш истински - не трябва да подлагаш на съмнение другия. Съмнението поражда вина, вината поражда в другия невъзможност да прояви любовта си .... това поражда уталожаване на чувствата, защото е изгубено доверието.

ПРАВИЛО № 3 - Никога не задавайте въпроса "Ти обичаш ли ме" - това е форма на проява на съмнение... колкото по-често питате, толкова по силно е обвинението от ваша страна. Другия е с усещането, че не му вярвате.

ПРАВИЛО № 4 - ВЯРА - показвайте доверието в партньора си - много хора не знаят как да правят това. Забелязала съм, че хората без самочувствие са склонни да нямат доверие в партньора си - в един момент подсъзнателно партьора ще започне да ви подценява, оттам ще предизвикате неговото съжаление и накрая ще се чувствате обичан от съжаление, което също е горчив хап.

ПРАВИЛО № 5 - СТРАХЪТ - той също разрушава всичко. Но онзи, който го задържи в себе си и не го сподели с другия рискува да унищожи чувствата си, защото страхът поражда ревността, а ревността е висша форма на недоверие. Прикрития и несподелен страх поражда скрито недоволство към другия, недоволството поражда яд, ядът поражда злоба..... Дискутирайте при всяко породено такова чувство - дори се карайте - скандала е полезен, когато се стига до консенсус, стига това да не е леглото...

Може да пропусна нещо и тук, но все пак съм на работа.

ОБОБЩЕНИЕ : Обич успяват да дадат и да получат онези от нас, които имат САМОЧУВСТВИЕ, които знаят, че да дадеш означава да получиш.... че да разбираш другия, означава да си разбран от него, онези които могат да се ДОВЕРЯВАТ и да пазят доверието и онези, които знаят УВАЖАВАТ чувствата си и чувствата на другия. При обичта, нещата никога не стоят едностранно - те са двупосочни! Обичта е като синхронното плуване .... за да я има. Тя е и свобода на действие от двете страни. Тя е и освобождаване от страховете, тя е истинска, когато те окриля с желание за живот, за действие, за изява на всичко заложено в нас .... Не тази любов, дето те завръзва пред телефона и стоиш чиннопоклонно в очакване на позвъняването от страх, че ще получиш куп обвинения, ако те няма там. Дано имам време днес, да ви напиша за един отчайващ случай в моята практика, на който се натъкнах. Не можах да помогна, защото имаше пристрастие от едната страна.


Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Умениянови [re: Anima_bg]  
Автор (Черна котка)
Публикувано06.06.01 12:44



Gospojice Anima, zavejdashtata otdel "Syrdechni terzania" :-), ima niakolko mnogo vajni tochki v izlojenieto ti, koito se radvam, che si spomenala, i koito moje bi malko hora razbirat, poneje ne sa gi osyznali chrez lichno prejiviavane. Kolko shte e hubavo, ako poveche hora chetat tuk.
Privet!



Тема Re: Умениянови [re: 4eHe]  
Авторnqma znachenie (Нерегистриран)
Публикувано06.06.01 13:11



Umeniq:)
Ako horata viweeha samo na baza na umeniq ( natrupan opit ) mnogo interesno kakwa li skuka shteshe da byde:)
Zabelqzwam che dosta hora sa na mnenie che "razbiraneto" e neshto osnowno koeto trqbwa da e nalichno. Bih popital kakwo e razbiraneto i wyzmovno li e to? Mislite li che nqkoj move da uswoi motiwaciqta, wdyhnowenieto na nqkoj drug dotolkowa che da mu e qsno koe ot kakwo sledwa i zashto ima edikakwa si reakciq a ne druga?
Spored men osnowniqt problem mevdu horata idwa ot opita da se razbira:) To e kato da se opitash da wyzpriemash zwuka prez ochite a ne da se opitwash da go chuesh:)
Izpolzwajte za wsqko neshto prawilnite setiwa:)
ako mozyka e daden za da sybira informaciq, da prawi analizi etc. izpolzwajte useshtaneto si za da wyzpriemate emocionalnata chast na tezi sreshtu was. Lubowta e useshtane sledowatelno useshtaneto e nachina za wyzpriemaneto i za otgowor:) bih kazal sposobnostta da usetish sweta chrez drugiq:)
A inache sym syglasen za dowerieto makar pak da sym na mnenie che nedowerieto idwa s lipsata na useshtane:)
Chowek kojto useshta znae i razbira:)



Тема Re: Умениянови [re: nqma znachenie]  
Автор (Черна котка)
Публикувано06.06.01 13:24



Ne e nevyzmojno niakoi drug da useti i razbere motivaciite ti. Ima poveche zad dumite mi ot tova, koeto lichi.
No pyrvo triabva chovek da useti i razbere sebe si, za da dobie umenieto da useshta drugia. To naistina e umenie. Moje bi e talant.



Тема Re: Умениянови [re: BИ]  
Авторnqma znachenie (Нерегистриран)
Публикувано06.06.01 14:37



Az twyrdq che e wyzmovno:) I goworq na baza moj expirience:)
Dali e talant ne znam, no se razwiwa sys sigurnost.



Тема Re: Умениянови [re: nqma znachenie]  
Автор (Черна котка)
Публикувано06.06.01 15:02



Radvam se za teb :-)
Ima hora, koito ne sa go izpitvali.



Тема Re: Умениянови [re: BИ]  
Автор Anima_bg (самата Аnima)
Публикувано06.06.01 16:14



Хехе , Ви, ще си сложа след ника love expert
хах


Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Умениянови [re: Anima_bg]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано06.06.01 23:02



Питането не беше СПОСОБНОСТИ и ДЕЙСТВИЯ, а УМЕНИЯ
За следващият път ще си знам да поставя граници

Anima,
Въпросът не е след като започнем да обичаме какво става!!! Защото някои не си го могат. Минава живот, прераждане, още две.. Въпросът с моженето е доста индивидуален. Дотук прочетох едно-едничко мнение, което да покри нещо дето правя..

Досега не помня два пъти да обичах еднакво, а по ангелите прилагам едни и същи умения.
Само дето зачитам човека отсреща и искам същото

Хайде сега върни НАЗАД и помисли пак Умения ?

Критика:
ПРАВИЛО № 1 - УСЕЩАНЕТО - За да обичаш истински - трябва да бъдеш обичан
Имам писмен документ от баща си, че ме обича ПРЕДИ да ме е виждал

ПРАВИЛО № 2 - СЪМНЕНИЕТО - За да обичаш истински - не трябва да подлагаш на съмнение другия.
..а трябва да НЯМАШ други Богове и си хрисим, примирен, не съвсем себе си..Ей, момиче ! Синът ти какво мисли по въпроса ?

ПРАВИЛО № 3 - Никога не задавайте въпроса "Ти обичаш ли ме"
Ами добре. Като стигнем до олтара и преди да почнат да четат, ще се обърна да питам : Между другото, докато не сме похарчили всичките ти спестявания за гостите - Какво изпитваш към мен ?

ПРАВИЛО № 4 - ВЯРА - показвайте доверието в партньора си
Добре де, как ? Броя го за умение....


Не, не, не..ще взема да ти помогна с пример. Picture It !
За няколко дни се грижиш за внуците си; храниш, къпеш, обличаш, приспиваш..Минаваш за сериозен човек, трудно се разтапяш в чувства. Вътре някъде знаеш, че ги обичаш диво.

Какви умения са ти помогнали ?

Ей ти едно от мен : Майстор на компромиса


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Re: Умениянови [re: 4eHe]  
Автор caliostro_bg (експерт)
Публикувано06.06.01 23:11



WIC PT SUTRINTA OT RADIOTO.............
GOSPOD GOVORI S SV PETRAR..............
...........................
MARZI ME .............NEKA NJAKOI DRUG DA GO KAJE..........................................

танцуваща жена, бягащ кон, платна в океана...


Тема ЧРДнови [re: caliostro_bg]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано06.06.01 23:22



Разговор между системни администратори.
- Разправят, че не било хубаво да ползваш за парола името на котката си.
- Защо? Че какво му е лошото на qZ!813_gg1 за парола?


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Re: ЧРДнови [re: 4eHe]  
Автор Well__ (Галопиращ ...)
Публикувано06.06.01 23:26



А, тече при тебе ! Я ела тука да видиш ...



Тема Тям БЯХнови [re: Well__]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано06.06.01 23:31



Седи Well пред пред компютъра и се занимава с автотренинг:
- Няма да влизам в Интернет....Няма да влизам в Интернет....Няма да влизам в Интернет....
Ръцете му бавно се повдигат, достигат клавиатурата, пръстите шарят нещо по нея и на екрана се появява интернет сайт.....
Маниакът:
- Това не съм аз....Това не съм аз....


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Re: Тям БЯХнови [re: 4eHe]  
Автор bst (~!~)
Публикувано06.06.01 23:56



Значи не си ме забравила

За да разбера каквото и да било относно любовта, изхождам от една ... аскиома да го наречем. Любовта ми към някой зависи от него, неговата любов към мен зависи от мен. Това си е пряко следствие от закона за действието и противодействието. Ако аз обичам някой или нещо, то това се дължи изцяло на това нещо и някой. Обичам шоколд защото шоколада прави нещо за мен. Обичам приятелката си защото тя прави нещо за мен и т.н.т.

Мнение на bst


Тема bstнови [re: bst]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано07.06.01 09:25



Здравей,
не мога да те забравя

Помня с какво се занимаваш


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Re: bstнови [re: 4eHe]  
Автор bst (~!~)
Публикувано07.06.01 11:46



Сега ще започваме да развиваме един проект "Реален и виртуален общински съвет" който ще се финансира от САЩ.

Едновременно с това се надявам да започна и едн друг проект "Науката в действие" касаещ производството на корпуси за металорежещи машини от композитни материали.

Надявам се по скоро да получа задачи от някой от двата проекта, че днес цял ден нямам задачи и нещо не ми е добре.

Все се питам ти коя си, и с какво се занимаваш, изпрати ми е-мейл ако нямяш нищо против.

Мнение на bst


Тема Re: Умениянови [re: 4eHe]  
Автор caliostro_bg (експерт)
Публикувано07.06.01 13:55



умения за любов?
това е най странното нещо което съм чел тук скоро!

танцуваща жена, бягащ кон, платна в океана...


Тема Re: bstнови [re: bst]  
Автор Anima_bg (LoveExpert)
Публикувано07.06.01 14:06



WOW изпрати ми и на мен един е-mail да ми разкажеш с какво ти се занимаваш

4еНе - направи копи и до мен

хехе
сладки

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: НАЙ-ВАЖНОТО ТОГАВАнови [re: 4eHe]  
Автор Anima_bg (LoveExpert)
Публикувано07.06.01 14:36



4еНе що ме заблуждаваш тогава ?
Виж си въпроса "Условие на задачата: Съществува любов"
и аз в дали.... коментирам... но това са си мои виждания, ако искаш се съгласявай.
За синът ми не знам какво е мнението му по въпроса. Аз говоря за любовта между двама души - а не за роднинската обич.
Щом поставяш сега въпроса на друга плоскост ще ти отговоря.

ЗА ДА МОЖЕШ ДА ОБИЧАШ НЯКОГО - ПЪРВО ТРЯБВА ДА ОБИЧАШ СЕБЕ СИ.

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Умениянови [re: 4eHe]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано07.06.01 16:37



Мисля , че трябва да съм чист , психолог и артист.
Вътрешното състояние и външното поведение създават условия за себереализиране и изява.
ПЪТник



Тема Не съм съгласеннови [re: bst]  
АвторOптимиcт (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 19:46



Знанието определя поведението да е такова, че да продължи любовта.

Определено не съм съгласен. Имах приятел. Много знаеше. Старши научен сътрудник. Още като студенти, спомням си, имаше всестранни интереси. Четеше много и знаеше много. Но, оказа се глупав. В отношенията си с хората, правеше основни грешки. Срещнах го пак след близо 30 години отсъствие. Знаеше още повече от преди, но беше на дъното на обществото. От глупост загуби и работата си. Та, от близо 40 години опит (първите 20 години не ги броя), деля хората на четири основни групи.
1) Учени и умни
2)Прости, но умни
3)Учени, но глупави
4) Прости и глупави

Съгласен съм с мнението ти изразено по-долу, което съвпада с моето първо мнение, но казано с различни думи. Отсрещната страна те прави да обичаш или мразиш. От твоя страна, ти правиш отсрещната страна да те обича или мрази. С думите, които казваш. С отговорите, които даваш. С постъпките си. За да възбуждаш обич към себе си, (от първите две групи хора) трябва да си най-малкото умен, бързо да преценяваш всеки отделен случай и да постъпиш правилно, според случая.
При третата и четвърта група хора (с други думи, където глупост е замесена) нещата са непредвидими и съответно не заслужаващи внимание. За човек няма нищо по-лошо от това да е глупав или да си има работа с глупави хора.
Това е в общи приказки. Детайлите са неизброими, като ходовете на шах. Не можеш предварително да ги изброиш, защото не знаеш кой детайл кога ще ползваш и дали изобщо ще му дойде времето.



Тема bstнови [re: bst]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано07.06.01 23:13



А имаш ли една седмица да слушаш ?
В момента съм в дълбока нелегалност, дори без преносим телефон; И така ще продължи до усвояване на следващия език и два финални изпита за ВА.
Предполагам, до края на ваканцията ще реша, че натоварването не ми е достатъчно...или след октомври ще се разреди и ще се отплесна по някой нов каприз
Ще се постарая за поща след 17, ОК


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Animaнови [re: Anima_bg]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано07.06.01 23:17



По тия часове, основно се занимава с обичане на най-обичливия съпруг;
Утре - дваж същото, защото има Paper Anniversary


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Най-странното е,нови [re: caliostro_bg]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано07.06.01 23:35



..че не си си го задавал
Значи ли, че по подразбиране всеки умее да обича ? И колко е наивно да го вярваме ?


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Може линови [re: Anima_bg]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано07.06.01 23:37



Да обичаш някого повече от себе си ?


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Re: Може линови [re: 4eHe]  
Автор (Черна котка)
Публикувано07.06.01 23:38



Може, разбира се!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Можеш, анови [re: BИ]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано07.06.01 23:42



Ви,
никога преди не си ми го казвала; по-полека, щото се стряскам от такова внимание


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Може!нови [re: 4eHe]  
Автор (Черна котка)
Публикувано07.06.01 23:50



Аз мога да обичам някого повече от себе си, повече от живота си.... Ама... хаха! Смей се! Ненормална работа. Повече няма да се случи. Принадлежи на отвъдното... Сори........ Много сори...... Има неповторими неща..... Не ми се занимава..... Няма вече. Не се давам, хахаха!



Тема Believe It or Notнови [re: BИ]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано07.06.01 23:57



Деленето било на First и True;

Не пишеше:
1. Ако те подмине едната
2. И двете ?


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Re: Believe It or Notнови [re: 4eHe]  
Автор (Черна котка)
Публикувано08.06.01 00:06



Имах и First и True...... Нищо в шибания живот не ме подмина. Точно затова от сега нататък аз ще ГО ПОДМИНАВАМ!!!!!!!!!!



Тема Предлагамнови [re: BИ]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано08.06.01 00:09



..въобще да питаш от къде се излиза и дим да те няма Фииииииуууу по време на медитация. Евентуално се обърни към Оро


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Re: Предлагамнови [re: 4eHe]  
Автор (Черна котка)
Публикувано08.06.01 00:38



Стига бе! Мъже не са ми нужни. Само създават неприятности като... "ах, не мога без теб"... Не ми трябват за нищо :-) Освен за... хаха! Има мноооого, светът е пълен с мъже, да им се не види!
Да ти кажа под секрет, хахаха! в последния брой на Cosmo има едни сладури, дето си държат подробностите в шепи, хаха! Защо трябва само мъжете да гледат?



Тема Re: Най-странното е,нови [re: 4eHe]  
Автор caliostro_bg (експерт)
Публикувано08.06.01 08:22



любовта е една магия.
не може да си задаваш такива въпроси.
зададеш ли си такъв въпрос любовта си е отишла. вън си от магията.
всеки иска да обича и да бъде обичан.
всеки обаче го разбира и приема различно.
изписано е доста по тези неща...
има общи закономерности в различните случаи обаче.
може да го дискутираме и романтично и технократски........
ъглите са различни.
но винаги трябва да сме от страната на тъпия ъгъл.
любов и разум?
как ти звучи а?
любов и правила?
..............
и въпреки това има неща които присъстват винаги.
ще напиша нещо скоро за това . коментарите какви то и да са няма да ги коментирам.

танцуваща жена, бягащ кон, платна в океана...


Тема Re: Може !нови [re: 4eHe]  
Автор Anima_bg (LoveExpert)
Публикувано08.06.01 15:58



Но не е полезно да го показваш... освен, ако не е в премерени дози.
Иначе, сещаш се какво се получава - сладни та чак нагарча
от сладост... тъй... тъй скъпата..
Днес ме ошашкаха от работа
после ще коментирам жениха пред олтара хех

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Само да добавя,нови [re: caliostro_bg]  
Автор Sin (.)
Публикувано08.06.01 23:36



Най-често срещаният парадокс (за мен) е, че повечето хора не правят разлика между "любов" и "отношения".

От мен толкова, нали не се иска да дефинираме...



Тема Ъхънови [re: Sin]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано08.06.01 23:39



Пък любов се познава, когато главата ти дрънка на празно


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Вярно.нови [re: 4eHe]  
Автор Sin (.)
Публикувано08.06.01 23:47



Констатирах го върху твоята



Тема Сус, денови [re: Sin]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано08.06.01 23:52



При мен се нарича "умора"..евентуално, тропала си по вратата на раклата до главата ми


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Re: А 4еНе за жениханови [re: 4eHe]  
Автор Anima_bg (LoveExpert)
Публикувано08.06.01 23:56



Ей на и пред олтара ще го питаш обича ли те
Та той до олтара те завел.... и ти няма да го оставиш сам да ти каже
ми ще го човъркаш и питаш обичаш ли ме
еееее ... 4еНе ще развалиш красивия момент
ще му отнемеш думата ПАК охх кво да те правим


Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Пропуснахнови [re: Anima_bg]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано09.06.01 00:02



Anima,
Дори не ми е хрумвало ! Единственият въпрос, който зададох, когато го видях на колене с цветя бе "Кога". Пропуснахме черквата, щото бързахме за ферибот. Два часа след церемонията имаше бизнес среща.
Не е трудно да си представиш ситуацията, ако си ме виждала поне веднъж..потрай



Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Предлагам да не наемаш кола в Парижнови [re: BИ]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано09.06.01 16:10



Разбрах, че тръгваш. Посъветвах се с колежката от Буркина Фасо (живяла цял живот в Париж) и тя препоръча пеша !
И побързай, че липите току прецъфтели


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Re: Предлагам да не наемаш кола в Парижнови [re: 4eHe]  
Автор (Черна котка)
Публикувано09.06.01 16:19



Ами... не точно. Париж е втората дестинация. :-))))))



Тема Ljato Mobileнови [re: BИ]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано09.06.01 16:32



Едно от хубавите неща да прекарваш 1/4 от деня си под грижите на железниците е, че се ползваш от инфо услугите им.
Та, онзи ден излязоха летните разписания на влаковете за към Финландия, а вчера разглеждах тези към Рим. Фантастични цени, спални вагони, ресторант на "борд" и пътуване до 25-36 часа.

Едничкото, което излиза финансово добро като решение за пътувания до Балканите е храната. Кой очаква обслужване в чартерити до дестинацията !

С този шарен състав колеги европейци вече имам списък на " gourmet явки" в Испания-Франция-Финландия, които си заслужава да се посетят

Проверявам си хороскопа и откривам, че е предвидено друго
Късмет, момиче ! Enjoy for two


Моля, не пускайте чешмата, защото тече!(бележка от водопроводчика)



Тема Re: Пропуснахнови [re: 4eHe]  
Автор Anima_bg (LoveExpert)
Публикувано09.06.01 23:03



Никак не ми е трудно, след като бях кума на скорострелна сватба ТОЖЕ
хех.

Ще потрая де ще ходя

Привет на пишещото кралско войнство тук



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.