Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:00 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема мисълнови  
Автор Well__ (Гал. Стопаджия)
Публикувано29.05.01 06:58



Вчера видях нещо ....
Един свят, различен от този ...
Един свят, в който няма проблеми между хората ... всички се разбират прекрасно и няма място за двуличници и гадни копелета ... няма място за други освен добрите и щастливи умни хора на бъдещето ... и те се разбират без думи ... проблемите изчезват много бързо ... и всички се радват на това, което искат да бъдат ... щастливи най-вече :) Толкова е приятно сред тях ...
Смейте се на един друг свят ... част от който не можете да бъдете.

Нека това звучи глупаво ... иде видов ден.

Бъдете все така гадни и двулични, спазвайте законите на джунглата . И аз ги спазвам и съм по-добър от вас в тях, защото силата е на моя страна :)

Говорих вчера с човек, и той ми каза, че му е през оная работа, че Индия, Китай и третия свят скоро ще загинат от глад или липса на въздух ... че на земята ще останат около 1,6 милиарда души през следващите от 10 до 50 години . Причината ? Липса на кислород ... смешно ви е, нали ? Е, смейте се , сега може.
На колко от вас не ви пука ? И защо ? Защото нищо не можете да промените ли ?
Или защото и на другите не им пука за вас ?
След вас - и потоп да настане все тая, нали ?
Е, колективния разум не е за такива индивиди ... уж социални типове, но само привидно ... ръководени единствено от страха пред закона ... това са хората днес. Радват се политиците, на агнешките ни рефлекси, разват се господарите на света, на агнешката ни раболепност, да ги обогатим с по още някой друг милиард долара, доде има течно злато и кислород , че после ... те ще си строят замъци, а ние ще молим за кислород и храна ... които няма да получим.
Никой не вярва в думите ми, света в който живеем и който познаваме от стотици години е бил все такъв. Нима е възможно нещо такова да се случи ? Та нали сме тъй умни и можещи ? Тъй разумни, не бихме допуснали такова нещо. Тръгнали сме по експонента. Но то не зависи от нас, а от богатите на деня. Те решават вместо нас. И вярвайте, на тях не им пука. Затова и решенията им няма да ни харесат. За какво въобще пиша това ? Живейте си спокойно. Хич не ви трябва да знаете колко крехък е света в който живеете ...



Тема Re: мисълнови [re: Well__]  
Автор Pixel (Вогон)
Публикувано29.05.01 22:32



Аз пък си мислех, че именно Индия и Китай ще оцелеят. Това са най-древните цивилизации днес и тяхната оцеляемост е доказана от историята. Те се градят на духовни ценности, а не на преходни икономически такива. Те биха се затрили успешно ако се американизират или глобализират. Днес обаче наблюдавам обратен процес - USA работи за тях, а не обратното. Това може и да е троянски кон.
А причини за затриване на света - бол. Кислорода е най-малкия проблем и ме кара да вярвам, че източника ти преиграва. Освен това "затриването" на света е нещо толкова банално, колкото и въздуха. ( за геолозите) Идеята (заплахата), че хората могат да си причинят сами това затриване е все още безкрайно високомерна, неподплатена и тендензиозна.
Дори озоновия слой не сме способни да разрушим, за да предизвикаме глобално затопляне, камо ли вариациите в морала да унищожат цивилизацията . Цивилизация е имало минимум десет хилядолетия преди христянския морал, който използваме за отправна точка на Апокалипсиса..



Тема В темата на триксинови [re: Well__]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано29.05.01 23:09



."страдание" съм обяснила защо някои видове изчезват. Споко, вель. Земята остава, дори нас да ни няма. Ние сме просто един от "онези" видове.
Ако беше истински Галактически стопаджия щеше да знаеш, че на корицата на Наръчника пише "без паника".
Ясно е, че като хората започнат да си протоколират неуменията за виртуален секс и ги тиражират през Психология човек може да изтърве нерви.
Обаче ние с Ви сме тук и не ни пука

God Help us. She has read s.t again


Тема Re: мисълнови [re: Pixel]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано29.05.01 23:30



Ама ти си бил много тъп бе. Като си толкоз сигурен че в Индия и Китай е много добре що не ходиш да живееш там бе? Ебаси тъпия лицемер.



Тема Re: В темата на триксинови [re: 4eHe]  
Автор (-: Спец! :-)
Публикувано30.05.01 00:05



Да бе да, дреме ни, хаха! Тука сме и още как...
По темата нямам какво да кажа. Най ми харесва обаче хавлията на стопаджията... И аз си купих такава! Секси хавлийка, като за стопаджийки Иначе под хавлията - мис Трикини - шапка, очила и сандали, хаха! Днес хванах тен :-))) Бронзов! Опааааа! Кой спомена онлайн кекс? Привет! :-)



Тема В темата на 4eHe...нови [re: 4eHe]  
Автор Sin (.)
Публикувано30.05.01 00:16



В еволюцията на видовете едни са оцелявали, а други са изчезвали.
Оцелявали са по-приспособимите, т.е. тези, които са претърпели известни промени в развитието си... известни мутации...

Тъй че... да живеят мутантите



Тема Re: ...нови [re: LA_PlOVRA]  
Автор Sin (.)
Публикувано30.05.01 00:40







Тема Re: В темата на триксинови [re: 4eHe]  
Автор Well__ (Гал. Стопаджия)
Публикувано30.05.01 08:47



Ма кой те излъга че съм Галактическия Стопаджия ?!? :)
Не, аз съм Галопиращ Стопаджия :)))
Паника ли ? Къде ? ( озъртам се )



Тема Re: мисълнови [re: Pixel]  
Автор Well__ (Гал. Стопаджия)
Публикувано30.05.01 08:53



Пиксел, не бъди тъй наивен. Света не е традиция в автомобилостроенето, той се променя безпринципно, според условията. А условията се изменят с огромни темпове, това все още не се набива на очи, но когато стане, айсберга вече ще е пробил корпуса на Титаника. Хората сме така. Реагираме при допир, не виждаме пред носа си ... или по-точно някои от нас виждат, но никой не им обръща внимание. Както и да е. Съдбата ни чака - рака :)



Тема You are taking piss on me NOWWWWнови [re: Sin]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано30.05.01 10:14



Бабината ти !
Да оцелееш значи да си промениш поведението ! Вали и ми унищожава източника на чиста вода. ОК, минавам на бира. Понеже не мога да ходя замаяна по цял ден като Ви - адаптирам сарказма си към обкръжаващите така, че да ме вземат за шегаджия
Примерът в темата в съседство бе взет директно от Крайтън. Но е твърдение на математика.

Светът, вель не се променя ПОД условия. Но ти прощавам за напъна - смях се през цялото време, докато вземах душ. Условията наистина променят нещо - поведението ни. Като най-приспособени, динозаврите не успяват да адаптират последното към собствената си еволюция. Познай какво им се случва ?
Всъщност, някъде писахме а иър агоу, че промените в системите стават най-забележими при напускане/присъединяване на елемент към движението им. Понеже елементите дефинират релациите вътре и реагират на промените отвън..забелязвам как започвам да се увличам по математика по никое ваканционно време...продължавам да следя клуба и ще докладвам. Пак тук

God Help us. She has read s.t again



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.