Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 08.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема менса  
Автортpиkcи (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 12:28



прощаваите че не разбрах че общувам с членове на високоинтелегентният клуб менса...и на силно мислещите и знаещи хора......ама вие маи ваистина си вярвате....?? невротичета .....няма да мръднете и на косъм с това си интелектуално твърдоглавие...жалко че не схващате провокациите и не ги коментирате...явно трябва да общуваме на по ниско равнище ....ами да си говорим тогава за алиса в страната на чудесата или за толкин....нито един от вас не призна че не разбира или не знае ..което е основата на тъпотията и невежеството ...запътили сте се натам с уверени крачки...бягаите ...даваите ...няма време...



Тема Персоналното ми мнениенови [re: тpиkcи]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано26.05.01 14:20



Не си гледал На всеки километър, а ? Явно си от "онова" поколение..имаше серия с петел на име Мария. Защо ли не я повторят за дърдорковци с твоя ръст.

Менса си е клубче. Като навсякъде, вътрешните клубом си припикават територията, която бележи границата с останалите и казват : Интелигентност е онова, което показва теста. Ха ха. Минава някой въпросният тест и започваме да гледаме нему като ххх IQ. Преставаме да виждаме на старобългарски Колко му сече пипето, и обръщаме на числа. Стана ясно, че съм от друг клуб, нали ?

Минавам за приказлив тип..(в избрания ник да се чете като :красноречив). И си подбирам събеседниците..така де, тук съм защото преди ползвах средно 800 000 думи годишно. Сега я се случи, я не да упражня 12 - 15 000 за дванайсетте дни, които отделям за България на година.

Налага се да те подмина (ще спестя препикаването, днес съм на скариди с Траминер "Хан Крум" пък ти не си дори близо до профила на нещо, което си заслужава усилието)..интеграция в клуб-чето няма да направиш. Тук хората ползват ICQ наместо IQ клишета. Имам осем кутии за тях, а не съм дори ги виждала..все намерени тук; Привет, приятели

Провокация не винаги има тъмно тълкуване...какво мога обаче да обясня на трикстер, който трябва да мине през целият превод на Ричард Бъртън (когато на хората им е необходима обичайно една глава на сеанс)?????????

May you live in interesting times

Редактирано от 4eHe на 26.05.01 14:22.



Тема Re: менса или трикстернови [re: тpиkcи]  
Авторниkoй (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 15:29



точният ти ник не е ТРИКСИ А --- ТРИКСТЕР!
понеже аз знам какво означава това ще бъде добре и другите да разберат понятието трикстер!
ще бъде любопитно да разберат за шаманизама на североамерикаските червенокожи!



Тема Re: менсанови [re: тpиkcи]  
Авторedi_k (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 16:45



mensata e kato JEEP s razmeri na smaosval ili kato GSM!
t.e. fukliovski aksesoari!

kato si "inteligenten" badi si takav! izpolzvai intelekta si v rabotata v jivota..... zasto trebva da imas dokument za tova?

tova go kazvam po princip razbirase, inace ne se sestam da poznavam mensa-djii, a, moje i da poznavam, ama to tova ne go pise na nosa im ia! :-)



Тема Ооооонови [re: ниkoй]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано26.05.01 16:46





God Help us. She has read s.t again

Тема Re: Ооооонови [re: 4eHe]  
Автор Well__ (Гал. Стопаджия)
Публикувано26.05.01 18:29



Вай, че шавливи ... какво ли виждат ?



Тема Re: менсанови [re: тpиkcи]  
Автор Well__ (Гал. Стопаджия)
Публикувано26.05.01 18:41



Трикси бе, стига си се стягал. Аман от глупости бе, отпусни му края, ама с мисъл бе ! Кефиш ме ама рядко, да му се невиди ... сигур имаш проблеми, щото като изпростееш, да не сме наблизо - като че в локва скачаш ! Добре че от време на време си в час ... глей колко време ти отделих ... не се цупи де, все пак и аз не съм много по-добър от тебе, понякога даже никак ... ма какво значение има какви сме ние, другите? Е, ти си знаеш ... твоя воля.
Туй твойто не са провокации, а елементарщини, затова и не ги коментираме. Елементарниченето често е признак за емоционален подход в мисленето ... който го опорочава, обезсмисля. Сори за истината ама съм й фен ... дано пък ти е от полза.



Тема Re: менса или трикстернови [re: ниkoй]  
Автор (-: Спец! :-)
Публикувано26.05.01 21:19



Освен всичко друго, "trickster" означава "мошеник". Справка - обикновен речник.



Тема Re: менсанови [re: edi_k]  
Автор (-: Спец! :-)
Публикувано26.05.01 21:22



Що да не познаваш? Аз съм правила тестове, разработени от менса. Няма нищо ненормално. Тестове като тестове. По нищо не се отличават от определението за тест... смятай, че го знам, имаше нещо общо с дипломната ми работа.



Тема трикстернови [re: BИ]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано26.05.01 22:10



...и характер от популярна компютърна игра...ех това поколение РС идиотчета !
Наскоро чух рецептата на тукашните училища : Хари Потър до повръщане в часовете по език и литература. Работи. Връща калпазанчетата към книжките.

God Help us. She has read s.t again



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.