Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 28.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема чуканенови  
Авторчoвek (Нерегистриран)
Публикувано05.05.01 21:18



Много ми е интересно защо когато толкова много момчета и толкова много момичета искат да правят секс.когато се опре до същината на нещата бягат.Защо повечето жени търсят мъж които ги харесва за нещо което си мислят че са а не заради тяхният полов орган и защо приемат това като лошо.Защо жените търсят някои които да ги разбирал....колкото и странно да звучи.Аз си мисля че може да е така...вървиш си по улицата .насреща ти страхотно гадже.Приисква ти се да го чукаш и го спираш и му казваш.Маце хаиде да правим секс.Ако те хареса естествено би трябвало и тя да е настроена на тази вълна ти казва ами добре.И отивате и се изчуквате сладко .сладко естествено с презерватив.И така до края на света.А то какво игрички.лиготии ама стани ми мъж.ама сега не мога.ама ме боли.ама ме е гнус.ама още съм малка.ама имаш ли кола.ама имаш ли гсм .ама имаш ли пари и се започва една безкраина надпревара със собствените си хормони която завършва или със изнасилване или със маструбация и то наи често именно от тази която ти е отказала.Парадокс.Значи ти ги питаш ебе ли ти се .Тя ти казва не и си отива вкъщи да маструбира.Ебати света.



Тема Re: чукане [re: чoвek]  
АвторCвoдниk (Нерегистриран)
Публикувано06.05.01 07:53



абе ти пък ако си мислиш че ще ти е много гот ако беше така - аре да се чукаме - ми аре - ще ти омръзне за 0 време.....абе за 0 не ама не ти давам повече от 5-6 годинки и щи писне, а после ква скука е .......
/майтапя се бе, ама не съвсем

/



Тема Re: чуканенови [re: Cвoдниk]  
Автор (-: Спец! :-)
Публикувано06.05.01 15:58



Що не идете в клуба за секса? И без това там ще ви прочетат повече хора. Този разговор е за там, тъй ми се струва.



Тема Re: чуканенови [re: BИ]  
Авторчoвek (Нерегистриран)
Публикувано06.05.01 20:42



ами Ви да не беше я почвала тази тема тук.да беше говорила примерно за психология.



Тема Re: чуканенови [re: чoвek]  
Автор (-: Спец! :-)
Публикувано06.05.01 22:02



Драги човек, намерението ми беше да обсъждаме какво кара хората да пишат предимно в клуба за секса от психологическа гледна точка. Сори ако съм била разбрана погрешно.



Тема Re: чуканенови [re: BИ]  
Авторчoвek (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 21:24



ами аз точно за психологичният проблем на секса говорих...не ме ли разбра.



Тема Re: чуканенови [re: чoвek]  
Автор sardykar (непознат )
Публикувано15.05.01 01:11



Ariana za vseki.AX me4tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.............................



Тема Re: чуканенови [re: чoвek]  
Автор caliostro_bg (експерт)
Публикувано17.05.01 16:24



това е прекрасно ЧОВЕЧЕ!
е не е като ГОСПОДАРЯТ НА СВЕТЛИНАТА но е добре.
много си готин.
ха-ха-ха
доста си продуктивен в този клуб .
доста.
това е добре.
отказали са ти да се чукат с теб нали.
кофти маска имаш . много гнусна маска има на теб.
изтъкан си от боклук.
като ранено животно си.
кой ли така нарани нежната ти душа?
кой смути царя на сънищата , учителя, мъдреца в неговият транс?
кой?
я ми се оплачи на мен .
аз знам отговорите на въпросите ти. нали?
сладур!


танцуваща жена, бягащ кон, платна в океана...


Тема Re: чуканенови [re: чoвek]  
Автор caliostro_bg (експерт)
Публикувано18.05.01 13:45



интересно трикси как са те отрязали за чукането на улицата,
отрязаха те в мрежата.
а за вън да не говорим.
темата за секса за теб е табу.
кръгла нула си и там.
комплексарче !


танцуваща жена, бягащ кон, платна в океана...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.