Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Готин съннови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.10.20 19:50



Аз така веднъж сънувах, че се намирам в някакъв асансьор, който подминава моя етаж и стига толкова високо във висините, че като спря – гледам, че съм някъде из облаците и точно така, както казваш ти, пред мен... Пропаст!



Мразя кошмарите, обаче основно сънувам такива. Веднъж даже сънувах, че съм на покрива на горящия WTC и се виждам отвисоко като от трето лице (third person point of view).





Тема Re: Готин съннови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.10.20 19:58



Ха-ха, вЕрно е готин.







Тема Re: Готин съннови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано19.10.20 19:59



Отдавна, ама доста отдавна не съм сънувал кошмари... кажи речи от младежките години насам. Сънищата ми обикновено попадат в една от следните категории забавни, безсмислени, пътешественически, странни, откровено откачени.





Тема Re: Готин съннови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.10.20 20:02



А не ви ли дърпаха ушетата възрастните за такива пакости?! Не че на мен ми ги дърпаха, ама не беше редно да си играем с копчетата на асансьора.



Имаше една лампа пред блока (стълб за улично осветление), която като я ритнеш, и спираше да свети за период от няколко минути. Та тази лампа беше пред входа на един Джан (май беше от някаква страна в близкия изток, не помня вече) и веднъж аз, докато се прибирах в тъмното една зима, й теглих един шут, за да спре да свети... Не щеш ли обаче, отнякъде се появи Джан (а той беше огромен "батко" спрямо мен по онова време). Та ме "арестува" на място и трябваше да му обяснявам, че лампата скоро ще светне.

– Ако не светне, ще те светна аз! – изрече заплашително Джан.

Почакахме няколко минути, лампата светна и той ме пусна да си ходя.





Тема Re: Готин съннови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.10.20 20:04



Блазе ти. Аз пък сънувам само кошмари, от които най-ужасните са любовните такива.



ПП: Сега се сетих, че съм сънувал и още по-ужасни кошмари от любовните, например онези, в които се събуждам под влиянието на сънната парализа и в първите няколко минути нито знам къде се намирам, нито мога да движа тялото си.



Редактирано от Nuke Dukem на 19.10.20 19:59.



Тема Re: Готин съннови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано19.10.20 20:06



Баща ми, лека му пръст ме е бил сериозно само 2 пъти през живота ми - и двата беше за прегрешения лично пред него. Примерно показвам си магариите насред гостите, които майка ми и баща ми са поканили. Никога не ме е наказвал за бели навън, въпреки, че ми е изправял косите само с присъствие и приказки неведнъж. Имаше авторитет... и му имах уважението. Ако не... хмм... не толерираше неуважение у дома... патриархат от най-висш тип.





Тема Re: Готин съннови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано19.10.20 20:07



Любовни кошмари за жалост нямам, може би щото не съм карал пубертет





Тема Re: Готин съннови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.10.20 20:08



То тая работа с дърпането на ушите май вече стана незаконна и родителите вече не наказват така отрочетата си.





Тема Re: Готин съннови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано19.10.20 20:09



Сънната парализа е нещо естествено. Когато спиш дълбоко мозъкът парализира мускулите. Когато се събудиш от много дълбок сън е малко трудно да се размърдаш - това го имам и аз.



Тема Re: Готин съннови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.10.20 20:10



...не съм карал пубертет

Абе не е голяма загуба да ти кажа, не си пропуснал кой знае какво...








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.