Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Имам... [re: Nuke Dukem]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано08.10.20 19:50



Като си переш дънките коланите не ги ли махаш?
Какво значение има кой ще сложиш.
Чух песента. Не чувам такова нещо. Трябваше ли?



Тема Re: [re: Nuke Dukem]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано08.10.20 19:59



Нюк, циганка е и й личи. Не вярвам,че произходът й е българо- турски, както не вярвам на нито една дума от тива, което ти е писала. Ти толкова ли си наивен, че не можеш да се усетиш, че тази е златотърсачка. Драсканиците й са пълни с правописни грешки. ОтворИ си очите.



Тема Re: Да има; защото... [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 19:52



Ти осъзнаваш ли колко неадекватен е този твой страх? Не е ли време да се разделиш с него?

Да, разбирам колко е неадекватен този страх. Да, време е.

Снощи като прегледах диалога ви с девойката ми стана интересно.

И какво от този диалог ти е станало интересно?

Ако се беше съгласила и бяхте излезли, какво щяхте да си говорите?

За събитията от миналото, които са формирали двата характера под въпрос. Това от чисто хипотетична гледна точка.





Тема Re: Имам... [re: Albena l]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 20:12



Като си переш дънките коланите не ги ли махаш?

Да, махам ги, но предпочитам в интервала от време, който изминава между отделните пранета, всеки чифт да си има отделен колан. По този начин реша ли да изляза с различен чифт дънки, не би ми се наложило да губя време в свалянето на един-единствен колан от онзи чифт, в който са вдянати. Както казах преди – така е по-ергономично, тоест по-ефикасно (губя по-малко време, когато би се наложило да го вдявам в различни доспехи) и сигурно (шансът да закъснея за каквото и да било е правопорционален на времето, което е необходимо за сваляне на един колан от едни дънки и вдяването му в друг чифт такива.

Вдяваш ли?



Какво значение има кой ще сложиш.

Значението е да седят сгънати по рафтовете с вдянат колан, така че когато реша да обуя различен чифт дънки, те вече да имат вдянат колан, вместо да се налага да свалям колана от един чифт, само за да го вдяна в друг чифт.

Чух песента. Не чувам такова нещо. Трябваше ли?

Не е необходимо баснословно богато въображение, за да "чуеш" .





Тема Re: Да има; защото... [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 20:16



Благодаря ти, но се опасявам, че нещата тук не се случват по същия начин, по който се случват там, където живееш ти. Ноу мъни – ноу фъни. Такъв е животът.





Тема Re: Да има; защото... [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 20:18



...ти си се изгаврил с мацката.

...пропуснала си да отбележиш, че съм се изгаврил с мацката постфактум нейната гавра с мен. С други думи – квит сме и не й дължа нищо.







Тема Re: Да има; защото... [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 20:20



Е то, требе да има злато, за да се разбере дали се справя момата. Ти си недосегаем за всякакви златотърсачки така или иначе.

Точно така. Аз съм недосегаем за всякакви златотърсачки. Виж как добре си си научила урока!







Тема Re: Да има; защото... [re: Zirzi]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 20:22



Аз избирам бе, приятел, не попадам на тях.







Тема Re: Да има; защото... [re: Zirzi]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 20:22



Нямам нищо против да ме хапне за...







Тема Re: Да има; защото... [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 20:24



Е, да де, ама то трябва да има поне нещо в главата, за да бих могъл да направя от него любов.








Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.