Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Да има; защото... [re: Vitalite]  
Автор Zirzi ()
Публикувано08.10.20 18:41




Що ме отбягваш вълчице, ай диалог, ще те разкостеня на парчета с твоите виртуални клишета дето си се наблъскала.

Не към пича, не го оползотворявай, дай направо към мен. Тъпо е да чукнеш самаря за да се сети мулето.



Тема Re: Да има; защото... [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано08.10.20 18:34




разбира се, то друго и не може..



Тема Re: Да има; защото... [re: alisalisa]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано08.10.20 18:43



Това поне от мен към теб е приятелство от най-чист и съвършен вид, щото нищо не искам и не очаквам от теб - просто си те обичам. Не всеки може да го разбере





Тема Re: Да има; защото... [re: osvoboden pich]  
Автор Zirzi ()
Публикувано08.10.20 18:43



Пич остави алиса или другото, лафим си принципно, та опитай и ми кажи как е на вкус, пари ли, студено ли е.

Не можеш нали, туй е и виртуалното харесване.

Можеш да кажеш добре изглежда, както да кажеш, споделям това което пише алиса ама чак харесвам........................

Редактирано от Zirzi на 08.10.20 18:44.



Тема Re: Да има; защото... [re: Zirzi]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано08.10.20 18:45



Не знам защо се пънеш... казах ти - не си дорасъл за подобно нещо. Може би някой ден ще го разбереш ама сега не ти е моментът - вервай ми.



Тема Re: Да има; защото... [re: Zirzi]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.10.20 18:47



Абе, тъпак, някои хора се опознават, сприятеляват и заобикват чрез общуване.
С Освободения общуваме от години не само в теми, ами и в лична кореспонденция. И като умни хора, каквито сме и двамата, го правим открито и искрено, без пози, надлъгване и опити да се заблуждаваме един друг.
Няма как да разбереш какво е да обичаш човек, когото си приел за приятел такъв, какъвто е, без изисквания и претенции,
когато не знаеш що е приятелство.

Ай, стига ти толкова образование за днес,
разкарай се с тъпите си снимки.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Да има; защото... [re: alisalisa]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано08.10.20 18:50



По-точно от това не можеше да има. Кой разбрал - разбрал.





Тема Re: Да има; защото... [re: osvoboden pich]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано08.10.20 18:51



То трябва да си супер повърхностен и с ограничен светоглед, за да не заобичаш чувството за хумор на Алиса, въображението, мисловността, богатия речник и т.н. Това са неща, които в средата на един виртуален форум отличават всички един от друг. Виждат се много по-ясно отколкото по форуми ин реалта, където всеки е приел социалната роля, която изпълнява.



Тема Re: Да има; защото... [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.10.20 18:53



като си знаеш, че не може, що се хабиш?



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 18:53



Не обсъждам нито Нюк, нито момата, а това, че той го изживява кофти.

А какво е "го"?!

Спести си развиването на тази хипотеза... Няма такова "го" – то просто не съществува. Има само фалш, лицемерие, коварство и едно микрообщество, което функционира на принципи, почиващи върху горепосочените прилагателни.






Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.