Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Да има; защото... [re: osvoboden pich]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.10.20 18:54



който има истински приятели, разбира.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Да има; защото... [re: Vitalite]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано08.10.20 18:57



Тук вярвам показваме най-истинската и неподправена част от себе си. Това тук е най-истинското. В реала често се крием зад маски и далеч не сме толкова откровени, колкото можем да си позволим тук. Бил съм на няколко купона в 40-50 реших в един момент да преустановя анонимността. Просто пробвах. Има си своите ползи, но и своите негативи. Ако можех да започна от начало - бих си останал съвършено анонимен.





Тема Re: Да има; защото... [re: osvoboden pich]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано08.10.20 19:03



Напълно съгласна съм.
И ако някой си мисли, че тук не е реален, да ми каже кой пише вместо него и кой му нарежда с пистолет опрян на челото да пише каквото пише и както го пише.



Тема Re: Да има; защото... [re: alisalisa]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано08.10.20 19:04



Именно.
Четирима са от стария ми квартал Младост 2, единия забегна в САЩ-Ню Йорк преди 89-та, другият е в Китай, може би вече в Тайланд, но другите са си тук - когато се съберем около я има я няма веднъж годишно сме като като Коза ностра - всичките бяхме на всичкото отгоре и от един вход - съседчета - аз бях на 5 когато се сприятелихме... какво повече е нужно?

Ти си тук и това е достатъчно - имам те за готин приятел. Какво повече може да иска човек.





Тема Re: Да има; защото... [re: Vitalite]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.10.20 19:04



чувството за хумор на Алиса, въображението, мисловността, богатия речник и т.н.

Ти пъ си ного убава!


Абе вие двамата да не сте се напушили, бре!
Отивам да се надувам в ъгъла, кажете на другите, че е от скромност.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Да има; защото... [re: Vitalite]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано08.10.20 19:05



Ами тук се споделяме точно такива каквито сме. Маските са излишни, защото когато си тук и проявиш някаква си личи от 1000 км. Когато съм бил на около 5 приемам нещата, такива каквито са - това е случаят с тези мои истински приятели. Още си в много ранна детска възраст - сприятеляването, особено ако поддържаш тези контакти цял живот са точно като в Коза ностра. Имам много приключения с тях и те с мен. Учили сме заедно се от живота навън. Преминали сме заедно пре какво ли не. Това е огромна чисто душевна близост. Това е трудно за разбиране от хора като Зирзи. Точно така е и с Алиса... не е по-различно - от доста години се знаем - допускам, че тя, като по-мъдра знае за мен повече отколкото аз за себе си, и това е ок за мен. Ако се отдаде случай да узная за нея е ок., ако не пак е ок.





Тема Re: Да има; защото... [re: osvoboden pich]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано08.10.20 19:07



Уф... май се напих покрай задушевни разговори и е време да си лягам.

Приятна вечер





Тема Re: [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 19:07



Нюк, а защо те лъжат?

Защото това е единственият начин за грабване на вниманието, който владеят, обаче не си дават сметка, че нечестността е отблъскваща и нищо повече.

Ако беше видяла каква безизразна и тъпоумна физиономия видях днес от нейното "story", щеше да разбереш, че изобщо не ми е интересна (който факт загатнах още в началото на цитирания разговор, веднага след като посегна да ми говори на "вие").

Защо попадаш на такива, които те лъжат?

Аз не попадам на тях, те попадат на мен. Хората лъжат по навик без дори да съзнават, че правят това. Лъжите им са толкова дълбоко вкоренени в тяхната моторна памет, че за тях измамата се е превърнала в начин на живот, поради което мамят по инерция.

И защо те са ти интересни?

Ами там е работата, че не са ми.





Тема Re: Да има; защото... [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.10.20 19:40



Преди години си приказвах така с един бот. Почти не се изнервих.



Тема Re: Имам... [re: Albena l]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 19:43



Отговори ми сега на въпроса, какво и защо ще переш в петък?

Ще пера дрехи, които са за пране. Защо? Защото така искам.

Официалните дънки не стигат ли, какво ли?

Да, не стигат. Имам място за още един чифт.

Относно коланите, всеки чифт дънки върви с отделен колан, така ли

Да, точно така – всеки чифт дънки с отделен висококачествен колан. Защо? За да не ми се налага да навързвам колан всеки път, когато обувам друг чифт. Така е по-ергономично, отколкото да карам с един колан и много чифтове дънки.

Те въобще не могат да се сменят и не можеш да имаш за едни дънки примерно 5 колана

Разбирам твоят начин на мислене, който вижда в колана начин за промяна на своя външен вид, но аз търся строго фунционално решение на проблема – всеки висококачествен чифт дънки да си има вдянат отделен висококачествен колан. Под такъв разбирам един, който може да изкара поне 5 години редовна употреба.

Песни на работа не мога да слушам, ако някой друг чуе, нека ти отговори.

Ами тогава чуй след работа или пък въобще не чуй – каквото си избереш.








Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.