Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Мислим си.нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Zirzi ()
Публикувано22.09.20 15:45



Ще помислим, ся легам че съм схванат, вятъра ме издуха, замръзнаха ми дъртите кокали.



Тема Re: Мислим си.нови [re: Zirzi]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано22.09.20 15:57



Ще помислим,

В неделя аз се бях намръзнала и врата и гърба ми бяха схванати. Яка разтривка с ракия, външно. Снощи пак. Днес съм кукуряк

Но.... мъжка ръка трябва да масажира, че е по-голям обхвата на масажа



Тема Re: Мислим си.нови [re: osvoboden pich]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано22.09.20 16:09



Да, изкуствения интелект ще падне от небето, както си стоиш. Само трябва достатъчно дълго време да го викаш.


А може и да го донесат извънземните, което е най-лошият вариант.


Редактирано от Luchezara на 22.09.20 16:09.



Тема Re: Мислим си.нови [re: Luchezara]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано22.09.20 19:02



Ако се програмира - що за изкуствен интелект ще е? Ще е просто програма, която действа според заложеното й.





Тема Re:нови [re: osvoboden pich]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано22.09.20 20:23



Програмата е пътят. От едно ниво нататък, когато машините си обменят информация и се самопрограмират, вече даже няма да знаем, какво се случва.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Zirzi ()
Публикувано22.09.20 20:59



А фантастиката другаде, нещо напротив?



Тема Re:нови [re: Zirzi]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано22.09.20 21:21



Не е фантастика. Това, което написах даже вече се случи.
Но не забелязах, че темата е твоя и не знаех, че не обичаш фантастика. Аз много я харесвам. Хората са различни.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Zirzi ()
Публикувано22.09.20 21:30



Искуствения интелект го споменах само за сравнение и до там.

Много мразим машина (интелект) да ми казва как да бъде какво да се прави и така нататък, може би и за това не използвам навигация.



Тема Re: Мислим си.нови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано22.09.20 23:00



Това, което наричаш "кучкарска глупост" е безценно човешко умение, което ти никога няма да имаш – именно защото го наричаш "глупост". Показва единствено твоето малодушие. Каквото е показано в двете клипчета (част 1&2) е достойно за уважение и страхопочитание, а не за твоята суха виртуална плюнка.

Иди да се запознаеш с човека и му кажи в лицето, че каквото е направил, е "кучкарска глупост". Не можеш?! Разбира се, че не можеш. Докато продължаваш да се държиш като един (без/кораво)сърдечен, безчувствен, жесток и закоравял човек – никога няма да можеш.





Тема Re: Мислим си.нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Zirzi ()
Публикувано23.09.20 00:18



Е тука се хващам за виртуалната плюнка! Знаеш ли кво е виртуала, ако не знаеш ще ти обесня накратко. Сещаш се за Димо - (Димка с хилядите регистрации) пишеш на някой но незнаеш той колко регистрации има, може да те разиграва до припадък ако има няколко, демек доброто и лошото ченге, и накрая ти глупака щото си се хванал.

Може би и аз бушона за това, щото виртуал плюнчев свят, не знаеш кой как те разиграва. Кво повече да ти кажа, шибано нещо, пишеш на някой както аз на теб в момента, ама на кой пиша нямам си на идея.

Пич съвет, бегай от виртуала, чисто приятелски ти го пиша, ще дойде време ще осъзнаеш много неща.

пп. Няма нужда сега да връщаш, пиша ти го чисто добронамерено, нито съм те обидил нито нищо.

А тея дето сега ще подскочат за този мой пост да се обясняват как по една регистрация имат, я им еби .........

Лека.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.