Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:18 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Covid-19нови [re: ShokoLada]  
Автор aiumi ()
Публикувано19.06.20 15:53



Твърде неприятен маниер за водене на разговор -
първо ми вменяваш някакви абсурдни твърдения, каквито никога не съм правила, после пишеш за неща, които са ясни и не са предмет на разговора,

И накрая на въпроса ми, защо лекари, които приемат в кабинетите си, носят маски по време на епидемии, ми отговаряш с "не помня лекар с маска да ме е преглеждал, ама аз и не ходя по доктори" - т.е. не можеш да кажеш нищо. Зъболекарката ми, слага шлем, когато извършва определени процедури, по време на епидемии е с маска през цялото време.

Не ми отговаряй, ако пак ще ми се драчиш, на мен не ми се занимава, явно нямаш какво да кажеш.



Тема Re: Covid-19нови [re: aiumi]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано19.06.20 16:00



Няма маниер. Започнах с въпрос, каква кауза защитаваш? Прати ме да обучавам лекари..
и пак въпрос, как да се предпазим от летните вируси, ти мак ме прати на майната, защо лекарите носят маски, при прегледи.
Кой не умее да води диалог в случая?

пп ако знаеш колко ми е спокойно и лениво в момента, няма и да си помислиш за драчене, просто следвам логика, емоционално съм си в нирвана...





Тема Re: Covid-19нови [re: aiumi]  
Автор vida1929 ()
Публикувано19.06.20 16:08





Ето тук.
Български доктор патоанатом

е участвал в уебинар, където се разисква какво се случва с коронавирусната инфекция, забележете- не епидемия, не пандемия,и най-важния извод е, че направените аутопсии в запазноевропейските страни потвърждават, че този вирус не е смъртоносен.
Двама доктори от Италия говорят за моноклоналното антитяло.
В българия има направени само три аутопсии от др ния сербянова-тя казва, че няма нищо специфично,което да сочи коронавирус, тоест няма починал от коронавирус.
Неадекватното поведение на сзо-да обяви пандемия преди да имат данни за пандемия, е шокиращо.

Всички патолози в света са притискани да пишат че след като починалите са умряли със коронавирус,трябва да пишат диагноза за смърт коронавирус.
Патоанатом:СЗО направи така че ние да НЕ правим аутопсии.
Това е причината в България да не се правят аутопсии.
СЗО дава указания на здравните власти,всеки случай със коронавирус да бъде вписан като коронавирус.
Патолозите в световен мащаб питат СЗО:
защо не искате веществени доказателства за смъртта? Патолозите дават окончателната диагноза, патоанатомите са последна инстанция, тяхната дума е ключова за диагностиката. Така че случаите СЪС коронавирус ако не се диагностицират от патоанатом, все едно нищо не е направено.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от vida1929 на 19.06.20 16:15.</EM></FONT></P>

Редактирано от vida1929 на 19.06.20 16:10.



Тема Re: Covid-19нови [re: ShokoLada]  
Автор aiumi ()
Публикувано19.06.20 17:09







Тема Re: Covid-19нови [re: osvoboden pich]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано19.06.20 17:11



Не ви ли омръзна да дъвчете този ковид.... малко ли ви е по медиите?!





Тема Re: Covid-19нови [re: vida1929]  
Автор aiumi ()
Публикувано19.06.20 17:15



Очаквах за ми дадеш линк към забраната на СЗО за извършване на аутопсии. Нищо по-малко от това не приемам като аргумент.

ПП Баща ми получи инсулт, но не почина от него, а от силно обостряне на хроничните му заболявания, в резултат от инсулта. Тъй че, въпрос на интерпретация.



Тема Re: Covid-19нови [re: aiumi]  
Автор vida1929 ()
Публикувано19.06.20 17:25



Ще ти дам линк, защо да не ти дам...ама иска време
Майка ми почина от сърце по време на грипна епидемия.
Леля ми почина от рак също по време на грипна.вълна.
Баща ми с кръвно и сърце, наднормено тегло, много яде и пие, е жив по време на коронавирус.
Грипът е смъртоносен, а коронавирусът не е.
А децата твоите, моите, всички български деца да са живи и здрави-и тези, които се бутат в коронавируса, и тези, които се пазят от него.



Тема Re: Covid-19нови [re: ShokoLada]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано19.06.20 17:40



пп ако знаеш колко ми е спокойно и лениво в момента, няма и да си помислиш за драчене, просто следвам логика, емоционално съм си в нирвана...

Само да вметна, че нирвана няма нищо общо със състоянието, което си описала. Нито с това, което демонстрираш в "диалога".

Най-малко щото човек в нирвана няма дращи в дира, да да води подобни "диалози" и да се опитва да убеждава в другите в позицията си и извърта фактите. Защото само, когато в съзнанието ти няма неща и съзнанието ти не е в нещата, ти си свободен и духовен, празен и чудодеен.

Та, да - ние всички сме в нирвана - тя е естественото ни състояние, но пътят на всеки един до там е дълъг и лъкатушещ - и се случва едва, когато се освободим от себе си.

Препоръката ми е - след като не уважаваш дадена философска система - в случая Будистката - поне не ползвай термините й, за да означиш състоянието си.



Тема Re: Covid-19нови [re: Luchezara]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано19.06.20 18:51



Шоколад / какао = кафе с флейвърд мляко (но не с какао, например с бял шоколад, тук има на Мюлер, със сигурност и при теб има някое)

Месо = тофу, а при нас вече има алтернативно месо от насекоми.

сирене = безлакгозно сирене, има естествено безлактозни — харцер сиренето (и всички “стъклени видове” и пармезан става, зависи какво искаш да ядеш със сирене.

п.п. Имах предвид че повечето хора имат алергии против ядки


Внимавай с това неразположение да не си навлечеш и ти някоя.

Аз моята алергия не я имам по рождение, сдобих се неотдавна с нея.
Бях леко болна и ядях на работа студентска храна (ядки със стафиди). — защото става за ядене навсякъде и между другото.



Тема Re: Covid-19нови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано19.06.20 18:52



Чудех се, кога и за какво ще се закачиш..


Няма как да знаеш какво уважавам, какво ценя, какво отричам, а още повече, че отричайки част от нещо, не значи отричане от самото цяло..Като това "отричане" го приеми, като чисто субективно понятие, няма как да отричам нещо което Е...или да го уважавам или да не го..
А за нирваната..когато се премахнат дразнителите, дразненията сами отпадат
Аааа напротив, човек в нирвана може да прави всичко..дори и да дращи в дира..а за убеждаването..ако ми дадеш един мотив, защо ми е да убеждавам някой в каквото и да е, ще приема че "убеждавам", а до тогава си остава просто мнение и диалог, споделяне на гледни точки с "факти"...наричайки се, следване на логика..
Хубава вечер..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.