Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:40 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Неорайхианска група за личен опитнови  
Автор novagodin ()
Публикувано18.02.20 20:08



София, бул. Мария Луиза - 32, ет.2
Първи модул: 29.02, 10.00 ч. - 18.00 ч.
Водещ: Петър Кралев
За програма и повече информация - в pdf файла от линка:



Или e-mail: kralev@anaharsis.eu

Новагодин

Редактирано от novagodin на 18.02.20 20:09.



Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: novagodin]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано18.02.20 21:38



Този

, от който сте се вдъхновили за името на домейна, прародител на цинизма ли е бил? Неорайхиански какво означава – нов райх ли? Посещаването на тези модули и изобщо членуването в тази група обвързано ли е със заплащане, т.е. пари ще искате ли? И още – бизнесът толкова ли не върви, че рекламирате чрез мнение в клубовете? Питам, понеже доколкото си спомням, рекламките тук бяха забранени.





Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.02.20 03:07



И аз за първи път чувам. Но в нета има информация. Например






Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано19.02.20 06:06



Без пари дори в рая не пускат. Естествено, че се искат пари... е то може и безплатно на собствен ход да оправяме бъговете си ама е много по-трудно.



Просто метод за психотерапия.



Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.02.20 09:40



Четох до "биоенергия" и след като разбрах, че нямат предвид гориво, се отказах. Щом се заплаща, значи се касае за сделка, ерго, темата е реклама, а такива теми в клубовете са забранени.

От чисто любопитство призовавам новогодишният да сподели колко ще ни струва удоволствието да му слушаме и изпълняваме глупостите на сесия или за какъвто и да било период от време. Питам, понеже в последно време даже в Пирогов са се навъдили шарлатанчета.





Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано19.02.20 10:04



Не знам някога психотерапията да е била безплатна





Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.02.20 12:16



Макоши прайм там, 10-20 ратайчета ще ни психотерапевтира веднъж месечно ведно като професор студенти в зала аула срещу 700-1400 лв на модул ли? Значи хем няма да може да ми обърне индивидуално внимание, хем ще плащам повече (време), отколкото на психоложката, хем ще ме прави на маймуна 8 часа месечно 8 пъти в продължение на 8 месеца, и то магистър, а не доктор?

И какъв ще е резултатът от тази дресировка? Ще ни тренира като треньор футболен отбор ли?

Пази боже да не изпадна до такова психотерапевтиране.

ПП: Обаче как мазничко влезе тази реклама в клуба, висш пилотаж.



Редактирано от Nuke Dukem на 19.02.20 12:12.



Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано19.02.20 12:28



ПП: Обаче как мазничко влезе тази реклама в клуба, висш пилотаж.

Авторът просто пусна рекламата и сега никакъв го няма.





Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: novagodin]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано19.02.20 12:43



Получи ми се лек синхронизъм тук



Вчера четох, за държавно обучение на кънсултантс, консулентс, съветници??? не знам как е терминът на български. Болни хора, постигнали напредък.

Та, тези хора, преминали обучение, са назначавани към психиатрични клиники и имат огромен успех с болни пациенти, споделящи подобна болест.

Зачетох се и във Вашата презентация, дори, наглед сте симпатичен младеж, но в момента, в който достигнах до биоенергийни простотийки и как сме щели да се облагородяваме, ми, БЛАГОДАРЯ! от тук нататък, без мен

ПП. Внимавайте с какво се занимавате, г-н Кралев!

Редактирано от Trickyy на 19.02.20 12:45.



Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.02.20 16:30



Ха-ха, имаше такава игра... Пишеш два реда, като условието е да римуват и поне донякъде да са смислени спрямо всичко написано досега, след което следващият участник пише още два реда и така се редуват всички участници, докато се получат цели куплети и стане като текст на песен, в оригиналната версия на играта -- раперска. Даже накрая може да помолим Безсънна да го изпее.



Ето, сега ти започна с

Авторът просто пусна реклама
а сега изчезна, никакъв го няма


и сега е мой ред да добавя два реда:

Авторът просто пусна реклама
а сега изчезна, никакъв го няма
Иска да ни прави неорайхиянци,
така ни се пада, нали сме софиянци!


Готово, един куплет завършен... После?

ПП: За жалост на мобилен телефон куплетът изглежда съставен от 5 реда, но на таблет би трябвало да се вижда ОК.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.