Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: DarkSide]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.02.20 16:26



другото ми име е сноу
значи имам право като сноу да си подам документите за работа някъде



Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: Glastar]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано25.02.20 18:09



София я подминавам, тя е от Сатаната. Луната е от извънземните, там няма да ода. На Марс пък хич. Плебейската литература твърди, че мъжете били от Марс...ай, моля ви се, аз мъжко пиле не давам да прехвърчи над главата ми, на Марс ще ходя



Най се кълна в скоросмъртницата на баба ми, ей, това бабе как ни дебнеше, малко да понастинем в дебелия сняг, и веднага се появяваше с шишенцето миризливо Най-нахално ползваше на дядо големите носни кърпи, омазваше ги с ракия и ни ги връзваше на гърлото ох, ужасии, какво ли знаят младите днес



Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано25.02.20 22:43



да, защо не
ако се казваш Мадона, Графа, Шер, Натали Портман, Лейди Гага...



Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: holi_day]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.02.20 00:06



о, да, защо не
но ако се беше кръстила Шер, кого щеше да убедиш, че си Шер



Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: snowprincess]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.02.20 00:38



Приятно ми става че се възмущаваш и отстояваш. Толкова малко хора го правят, че сте за червена книга на изчезващи видове по балканите.





Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.02.20 08:20



чувствам се като в приказката "новите дрехи на царя"
някой трябва да извика "царят е гол"



Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: snowprincess]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано26.02.20 08:43



линк-нала си статия за обвиненията срещу бернаскони и въз основа на нея стигаш до извода че терапията, с която той се занимава, трябва да се забрани - по същата логика аз мога да линк-на статия за обвиненията срещу дебелака харви, полански, кевин спейси и още който там изкопая и да поискам въз основа на това да затворят холивуд и да спрат да правят филми и да ликвидират цялата филмова индустрия ... а пък понеже снощи в новините споменаха и обвинения срещу плацидо доминго, значи и оперната музика също да се забрани и оперите да се затворят ... а пък доминик строс кан беше шеф на световния валутен фонд, когато го обвиниха в сексуален тормоз, значи и FMI да забраним ... а пък за католическата църква изобщо не си струва да се споменава - директно извън закона, пълна конфискация на имуществото и разрушаване на всички катедрали, църкви и манастири, а папата доживотно в затвора





Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: DarkSide]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.02.20 11:33



не съм казала тези неща и ще ги подмина
дали психотерапевт завършил български институт за неорайхиянска аналитична психотерапия може да практикува свободно професията в белгия
сега се сещам, че имаме във варна българска школа по психоанализа, в софия -естествена психотерапия, една си е създала собствена интегративна психотерапия...
та, вся сволач мож ли се домъкна при вас, закони имате ли свързани с психотерапията
щото ако става, да си създам българска школа по когнитивно-поведенчесща психотерапия и да идвам



Тема Re: Неорайхианска група за личен опитнови [re: snowprincess]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано26.02.20 12:19



та, вся сволач мож ли се домъкна при вас, закони имате ли свързани с психотерапията
щото ако става, да си създам българска школа по когнитивно-поведенчесща психотерапия и да идвам


Проблемът е решен елегантно - медицинските доктори (включително психиатрите) имат регистрация в националния здравен регистър и техните фактури и рецепти се осребряват от здравната каса на 80 - 90%. Психолозите не са медицински лица, нямат въпросната регистрация и хонорарите им се поемат изцяло от джоба на клиента. При 80 - 100 евро на час, това си е прекрасна бариера, сиреч ти спокойно можеш да си отвориш кабинет за психологически консултации и терапии, проблемът ще ти е да си намериш клиенти.

Bиж таз мадама с образoвание за кинезитерапевт и една камара курсове отгоре, как напълно законно дава консултаци и по семейни проблеми, сомато емоционални, семейни констелации и прочие абракадабризми
EDIT - links removed

Редактирано от DarkSide на 26.02.20 14:51.



Тема Re: Неорайхианска група за личен опит [re: DarkSide]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.02.20 12:56



супер е измислено

това означава, че за около 20 евро хонорар, всеки психолог може да си отвори кабинет и да прави психологически консултации на алкохолици, анорексици, депресирани...

Редактирано от snowprincess на 26.02.20 12:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.