Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: holi_day]  
Автор L lskrenova (лична и искрена)
Публикувано20.11.19 08:59



Е, доколко мъжът е способен да откликва на нечии емоционални и сексуални нужди?
Знае за тях, би могъл да помогне, ама дали...
Въпрос на какво е?


Аспектите на благотворителността се обогатиха с още един - сексуална отзивчивост. Абе Холи бе





Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано20.11.19 09:02



Само да втъкна, доверието трябва да е взаимно, иначе се съгласявам с теб.







Тема Re:нови [re: Shokolada]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано20.11.19 09:13



ако го няма това, всичко се превръща в животинско задоволяване на нагон.

като под "това" се има предвид любов, несвързана със секса, т.е. истинската любов. А без нея всичко се обезсмисля



е да де, ама тва, дето му викате истинска възвишена любов и духовна връзка и незнамси още какво, е въщност състояние с повишени количества на разни хормони в мозъка и тялото, демек също е животинско, щот същите потоци от хормони могат да се предизвикат с разни наркотици и то в по-големи количества, то и затва наркоманите не ги интересува нищо друго освен дрогата им, щот кефът идва реално от химикалите в тялото, а не задължително от "духовността" на врзъката - тоест, дори и задоволяването на нуждата от платоническа духовност на отношенията пак се свежда до (и диктува от) биохимията на организма, което ти наричаш животинско задоволяване на нагон (нагон = нужда от конкретни количества химикали в мозъка и тялото)



Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: holi_day]  
Автор Rosemary ()
Публикувано20.11.19 09:20



Не е учудващо жена да си иска.
Учудващо е за мен, че се очаква от жената да не си иска.
След като сексът и нагонът и при двата пола имат една и съща функция.
Но понеже сексът все още не е напълно еманципиран от чувствата, по-добре е човек да е предпазлив. Защо да си го причинява, като може да си го спести.

......................................................


Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано20.11.19 09:30



Ми не.
Човекът е едно цяло. Ако го разделиш на тяло и душа, едното винаги страда.
щот кефът идва реално от химикалите в тялото, а не задължително от "духовността" на врзъката
Може би това е при вас мъжете. И не говоря за духовност..или не по начина, който аз разбирам духовността...
Секса трае да кажем средно 11мин., а после? Или викаш кефа го има..там химикалите..кво ти после..няма после..
Едва ли ще ме разбереш, ама то не е и нужно..
но да не забравяме, че не сме на по 20..влизаме във възраст, където приоритетите се сменят и друго е водещо..


спирам по темата..никога не ми е било комфортно да говоря за "понятието" секс..винаги съм го смятала за дълбоко интимно..където участват и душата и тялото..
може би съм някаква архаична..знам ли..ама пола е между двама..за останалите сме просто хора..



Тема Re:нови [re: Shokolada]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано20.11.19 10:09



не разбирам защо мислиш че има разлика при мъжете и жените в преживяването на емоциите, според мен такава разлика няма, и при двата пола в мозъка се пораждат мисли, които предизвикват емоции и тези емоции се усещат в тялото - нали кат си мислиш за любимия и усещаш забързан сърцетуп и разни там пеперуди в корема и други телесни реакции единствено от мислите за него - еми този сърцетуп и тези пеперуди не идват от душата, те се порaждат от конкретни и известни на нуката биохимични вещества в тялото, и понеже това състояние ти е приятно, ти искаш то да продължи по-дълго и да се случва по-често и търcиш начини да го провокираш - сиреч дори и най-платоническите и възвишени мисли за любимия в крайна сметка се свеждат до животинско задоволяване на нужда от удоволствие - както и да я разбираш духовността, ти имаш нужда от нея, защото тя ти носи определени приятни усещания в тялото ти - и тук изобщо не става дума за никакъв секс, дори и мислъл за приятно събитие, несвързано със секс, примерно ходене на кино или на изложба, също носи радостни емоции, които се проявяват като приятни усещания в тялото, което си е животинско



Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: Shokolada]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано20.11.19 10:18



Отделно тия полови органи са поставени на възможно най неподходящите места, и са със странен изглед.
Можеше да са по по друг начин нещата.





Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: holi_day]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано20.11.19 10:23



Абе инатлив ли си, не ебеш на инат.





Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано20.11.19 10:36



Разбира се, че сме различни...като пол.
Знаеш ли колко е трагично, мъж да връща женско поведение..гледаш и не вярваш на очите си, какво се случва. Ако исках такова поведение щях да съм с жена..говоря за половото общуване..мъж - жена, там къде има чувства, желание..
Едва ли емоциите и те да са същите..много хора превръщат ума в полов орган..т.е. чрез мисли и фантазии въздействат върху тялото си. А аз говоря за друго, за присъствие..където желанието е продиктувано от докосване, от близост..душата го иска и обича, ума мълчи..тялото реагира..
Човешкото общуване е друга бира..там сме хора..дори и да си върнеш нещо, някак то придобива друг смисъл..не е като да връщаш женско поведение.
Дарки, предполагам, че това е непонятно за много хора..като разсъждение..но вярвам, че не съм сама в този свят с този начин на мислене..: )
а пеперудките в стомаха ги зарежи...не говоря за бушуване на хормони..





Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: holi_day]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано20.11.19 10:37



Бе ! Я всеки да си пише в профила дали е сексуално отзивчив.

Иначе как ще разберем кого да ебем ние !






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.