Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Експертна комисия за издаване на жълти книжкинови  
Автор expat ()
Публикувано06.02.19 13:49



Нещо като ТЕЛК за придобиване на привилегии и мерцедеси.

Който иска привилегии - моля да кандидатства. И да опише какви привилегии иска, за да се изясни държавната такса, която да заплати.



Тема Re: Експертна комисия за издаване на жълти книжкинови [re: expat]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано06.02.19 14:17



Искам да си яхам метлата на воля винаги, когато ми се прииска. Щом за други може, трябва да може и за мен.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Експертна комисия за издаване на жълти книжкинови [re: crazymonkey-126377]  
Автор expat ()
Публикувано06.02.19 14:26



Колко коня да е метлата?

Кожен салон ли ще е?

С придружител ли ще я яхате?

За всички може.

Таксата - 3 месеца добро настроение - изпълнявате и получавате книжката.



Тема Re: Експертна комисия за издаване на жълти книжкинови [re: expat]  
Автор vida1929-129539 ()
Публикувано06.02.19 14:28





Искам да ми се признае правото да тургам всякакви диагнози на всеки, който се мерне в този клуб и има глупостта да сподели някакви свои проблеми, а даже и да не ги сподели-пак да му туря диагноза.



Тема Re: Експертна комисия за издаване на жълти книжкинови [re: vida1929-129539]  
Автор expat ()
Публикувано06.02.19 14:29



Туряй на всички, всичко и по колкото си искаш.

Да раздаваме ли табелки за диагнозите или ще ги обявяваш публично?

Цената - 1 месец без мигрена.



Тема Re: Експертна комисия за издаване на жълти книжкинови [re: vida1929-129539]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано06.02.19 14:30



Ех, че няма иконка "Най-дългият от три пръста"



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 06.02.19 14:33.



Тема Re: Експертна комисия за издаване на жълти книжкинови [re: expat]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано06.02.19 14:35



Класическа метла, никви там кожени салони! Не ща придружител да й намалява тягата.

Три месеца добро настроение? Ако е със задна дата, вече имам жълтия дУкИмент.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Експертна комисия за издаване на жълти книжкинови [re: expat]  
Автор Rosemary (другата)
Публикувано06.02.19 14:36



Искам привилегията да псувам "дядо" на воля.

----------------------------------


Тема Re: Експертна комисия за издаване на жълти книжкинови [re: vida1929-129539]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано06.02.19 14:50



Да разбираме, че се чувстваш като нереализиран психиатър, така ли?



Леля ми е омъжена за психиатър. И той цял живот й е слагал диагнози (на думи), например като се скарат. Това я влудяваше много. И странно, уж омъжена за психиатър (и то много добър), а тя си разклати нервите от това съжителство.




Тема Re: Експертна комисия за издаване на жълти книжкинови [re: Luchezara]  
Автор vida1929-129539 ()
Публикувано06.02.19 15:09



Ами май нещо такова


Ти да не мислиш, че психиатрите си нямат проблеми и болести? Както и всички лекари. Като познават симптомите на толкова много болести, много вероятно е първо да ги потърсят и открият в себе си.
И аз съм забелязала нещо. Не искам да правя обобщения, но забелязвам, че децата на психиатрите като че ли са опитно поле за откриване на разни отклонения. Познавам три психоложки с деца с пси и поведенчески проблеми.
А при учителите забелязвам, че техните деца са най-невъзпитаните. Включително и моите, ха-ха, ужас.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.