Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Напуснах Споделено..нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано18.10.17 12:28



Забравих да спомена най-важното - много ми е чисто.





Тема Re: Напуснах Споделено..нови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано24.10.17 12:42



Нали?

Изобщо не оценяваме какво имаме.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: ехеее,нови [re: Rosemary]  
Автор NAKOIMUPUKA (Жега)
Публикувано24.10.17 13:23



Не ме заплашвай. Не ме заплашвай.

С кое бре точно те заплаших?!

Приканих само за по-полека ти си знаеш с кое :))

Редактирано от NAKOIMUPUKA на 24.10.17 13:23.



Тема Re:нови [re: Secret face73]  
Автор Bezsynna (ГюрМих)
Публикувано28.10.17 12:54



Ееееей, ма как ми се пише днес беееей! Това щот майка ми ще идва и бягам от реалността!



Я пак! И ме слушай, понеже силно си вярваш, а си изтървал същественото. Не е проблем инфото самО по себе си, всеки може да разкаже чужда история. Ти даде линк към сайта на човека. Вижда се кой е той, с имената му, фронтмен на група, не е Джак Никълсън да речем, но все пак твой личен приятел. Тая връзка се видя нередна, обаче ти упорито не схващаш. Не казвай нищо, може да не проследя кой какво е написал, затрупана съм. Просто да обърнеш внимание, имаш голяма спънка с вниманието. Палиш от първа дума и не осъзнаваш следващите.



Тема Re:нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.10.17 16:13



с какво пристига? с метлата ли?

направо през балконската врата

за останало беше така
а и той много добре го знае, затова после благодари, че си изтрила и се извиняваше

много пъти съм се чудила, защо директността се приема за грубост
и защо аз трябва да спестявам истината, въпреки, че се искаше мнение по темата
може би трябва от една страна аз да мисля кой може да понесе мнението ми, а от друга - този, който иска мнение - да уточнява "напишете ми нещо, от което да ми олекне, да ме поласкае, да ми стане готино. а каквото мислите, ми го спестете"



Тема Re:нови [re: holi_day]  
Автор Bezsynna (ГюрМих)
Публикувано28.10.17 16:50



Заизлизала съм от клубовете вече, но те видях!
Редактирах не заради твоята забележка, а заради него, не бих затрила всяка снимка, какво като е снимка, не бихме знаели чия, а да не стигне някой тъпанар през личен му приятел до него, той знае защо бръкнах, това е съвсем отделна причина. Не е достатъчно съобразителен да усети настроението, да разбере какво впечатление е направил относно конкретната публикация, хората да се чудят как съм посегнала, кво като снимка, а то не е просто снимка, ама както и да е, мързи ме вече за подробни дърдорканки. А мамка ми само реве и иска, и иска, дразни ме много, и като каже колко ме обича, ми иде да й забия един, всъщност три, но това си е за специална терапираща тема. Хубав следобед да имаш, Холи!



Тема Re: Напуснах Споделено..нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано28.10.17 21:17



На Файлът му дреме на шалтерът дали ще го намерят.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.