Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 12.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Напуснах Споделено..нови [re: Rosemary]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано17.10.17 12:26



Мисля че все повече те разбирам.Няма смисъл да чукаш на чужда врата,няма да се отвори.






Тема Re: Напуснах Споделено..нови [re: Bezsynna]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано17.10.17 12:28



Трябваше да дообясня.
Ей сега вече ще разработя аз този клуб тук.С помоща на останалите.
Ще създадем клуб образец на толерантност и изслушване.
Във който всеки ще допринася към общото цяло.
Нещо което в споделено никога няма да го има.
Там на почти всяка тема и теза,има антитеза и поучаване.
Каквото имах го казах в споделено.




Тема ехеее,нови [re: Rosemary]  
Автор NAKOIMUPUKA (Жега)
Публикувано17.10.17 15:50



по-полека, мацко!



Тема Re: ехеее,нови [re: NAKOIMUPUKA]  
Автор Rosemary ()
Публикувано17.10.17 15:57



Благодаря за честта, да ме четеш мен.
Не ме заплашвай.
Мога и без този форум, мога и без ФБ.



Тема Re: Напуснах Споделено..нови [re: Secret face73]  
Автор blue jewel ()
Публикувано17.10.17 16:19



Ти въобще не си лош човек и мисля, че подобни нападки са с цел самите нападащи да се покажат колко са голямата работа - умни, силни и морални. На мен примерно не ми пречи като се оплакваш, и не виждам защо да ти чета морал. Големи хора сме и всеки сам може да преценява какво да прави с живота си, и да си носи последствията, няма нужда да го поучават.

За мен изводът е един: просто показването на слабост невинаги е добра идея. Някои я използват, за да се изкарат велики на твой гръб. Тъй че ако споделяш, внимавай пред кого.
Говоря най-общо. Въобще не знам какво са ти писали, но не виждам с какво можеш да подразниш някого, като говориш за работата или семейството си. Освен някой фалшив моралист, който живее само за да парадира с високия си морал и да хвърля камъни по тия, които са "под нивото" му.
Та, не обиждаш никого, добродушен си, даже малко по детски наивен и това явно някои ги дразни. Е, понякога прекаляваш с дългите постове, но който не иска, да не чете.

Редактирано от blue jewel на 17.10.17 16:36.



Тема Re: Напуснах Споделено..нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано17.10.17 16:22



Аз в Споделено влязох няколко пъти, но наистина видях, че си имат групичка, говорят си неща, които само те си знаят и няма какво да правя там. Иначе с интригите им, както и какво са разправяли на Финтрола, не съм запозната.



Тема Re: Напуснах Споделено..нови [re: blood2]  
Автор blue jewel ()
Публикувано17.10.17 16:31



Помисли си пак защо. Жокер: не е заради лошите гени.



Тема Re: Напуснах Споделено..нови [re: Secret face73]  
Автор blue jewel ()
Публикувано17.10.17 16:43



Стига сте обвинявали държавата за всичко. Аз пък напоследък, като гледам какво става по света, започвам да се радвам, че живея в сравнително спокойна и подредена държава. А и хората не са толкова лоши, зависи сред какви ще попаднеш, но това е така навсякъде.



Тема Re: Напуснах Споделено..нови [re: blue jewel]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано17.10.17 16:59



Българите генерално много се промениха.Управляващите не разбраха че ако малко го стабилизират този изстрадал,мъдър,умен и можещ народ..ще постигне просто върхове в еволюцията.
Но международната масонска директива е такава.Да бъдем държани на хляб и вода.Да не надигаме глава.Да бъдем облъчвани със плоски реалитита като брадъра и сапунките от Турция и Индия.
И като добавим и чалгата и цялостното опростачване..ужас просто.
Имам нагледни примери на българчета тук които като захлебиха в Норвегия и просто са като отвързани,като хуни,като невидели.Сякаш са изкачили Еверест.И простотията им струи от ушите.Манията да се надцакат един друг кой има повече.
Аз защо за 15 години живот не станах такъв?
Да си взема ново бмв..едвам да го изплащам,ама да се фръцкам.
Не робувам на лукс аз.




Редактирано от Secret face73 на 17.10.17 17:01.



Тема Re: Напуснах Споделено..нови [re: Secret face73]  
Автор blue jewel ()
Публикувано17.10.17 17:07



Ами то човек има избор какво да гледа или слуша. ТВ почти не гледам, и без това вкъщи не ме оставят, чалга също не слушам. Стига да искаш, можеш да стоиш настрани от чалгата и опростачването (между другото и световната музика не е на ниво вече), да четеш, да ходиш на театър и т.н., никой не те спира. Не е задължително като си българин, да си простак, това искам да кажа.
Освен това може и в Бг да се успее и да живееш нормално. Пак зависи от теб. Поне си на мястото си. Мисля, че където и да отидем, все ще гледат на нас като на пришълци и второ качество хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.