Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Все още не,нови [re: nbb]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано14.05.14 23:23



Ти преди колко годни се раздели с тази работа? Не съм чела цялата тема..



Тема Ще видим,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.05.14 12:37



ще видим.





Тема Хи-хи,нови [re: impulce]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.05.14 12:40



така като ме четеш дали съм се разделила ?

Всеки ден давам консултации на колегите си, защото не е лесно да се разбереш с човек, който нищо не отбира и не желае да се научи.
Иначе минаха почти две години, откакто не ходя официално там на работа, но често ги навестявам.



Тема Да,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.05.14 12:42



много добре си написала някои от нещата. Какво си пила, за да познаваш ?





Тема Re: Хи-хи,нови [re: nbb]  
Автор jjewel ()
Публикувано15.05.14 13:49



Това ми е странно, защо го правиш, след като вече не си там и не ти плащат? Не познавам друг, който да прави така, който напусне - значи напуска и няма за какво да се връща повече, че и да дава съвети и да върши работа

евентуално ако е бил приятел с този-онзи, си поддържат връзка и това е.



Тема Re: Хи-хи,нови [re: nbb]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано15.05.14 20:00



Всеки ден давам консултации на колегите си, защото не е лесно да се разбереш с човек, който нищо не отбира и не желае да се научи.
Иначе минаха почти две години, откакто не ходя официално там на работа, но често ги навестявам.


И бърникаш в служебния компютър на приемничката си и правиш белички.


Абе каква е тази служба, в която допускат външни лица да се мотаят и да се бъркат навсякъде? Бившите ти шефове са много добри хора, щом още не са подали сигнал в полицията.



Тема Re: Хи-хи,нови [re: nbb]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано15.05.14 20:12



Две години е доста време, а ти - доколкото чета, все още се вълнуваш за фирмата. Има ли някаква друга причина, освен служебна?





Тема Re: Хи-хи,нови [re: impulce]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано15.05.14 20:23



Драпа за внимание и оценка.



Тема Re: Хи-хи,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано15.05.14 22:51



От нас?

М, не ми се вярва. Че кои сме ние, никои.

Интересен ми е нейният казус, понеже много време и аз наблюдавах, а и участвах в нещо подобно. Случи се така, че по едно и също време една служба напуснахме цялата компания, бяхме много близки, приятели. Мина много време от тогава, всеки си пое пътя, някои смениха и по една, две работи след това, но още сме много близки, виждаме се, когато има възможност..но всеки път, когато се видим - винаги старата фирма неминуемо присъства - със спомени, с разни щуротии, питаме какво става там, някой знае ли нещо, много е смешно, че несъзнателно..всички казваме..за собственика - шефа!Шефът това, шефът - онова..никой за настоящите си началници не говори така. Само за онзи шеф. Много странно явление. Все едно е някаква носталгия, а няма за какво, всички напуснахме за по - добро, по собствен избор, всички сега са по - доволни, няма обидени, или изоставени любови. И все пак - онзи дух, или някаква атмосфера, която цареше в компанията - все още ни карат да коментираме. Странно е, а са минали повече от 6 години. Когато я чета - се сещам за това.



Тема Re: Хи-хи,нови [re: nbb]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано16.05.14 05:49



Всеки ден давам консултации на колегите си, защото не е лесно да се разбереш с човек, който нищо не отбира и не желае да се научи.

Някой те е избрал за учител или се натрапваш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.